_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
eh no nie wiem ja Ci pomóc. u mnie wszystko gra. dziwne, że masz canal+sport na 34.. równo od 30 powinno być canal+,film,film2,family,family2,sport,nc
jak Ci nie pisze, brak sygnały, lub nie wyskakuje czerwone kółko to coś jest nie tego..
1
ehh ;/ na stronce białych widziałem podobny temat z takim jubileuszem.. tylko o raz większym.. ale cii ..
0
chwilkę.. czytam, czytam i czytam swój wpis i nie widzę " Apoel jest gównem" . nie wkładaj mi w usta słów z którymi nie mam nic wspólnego! koniec dyskusji
0
wgl nie ma co oglądać mecz. przegrany sezon ;/
0
ale Atletico to inna jednak historia, ten zespół rósł z sezonu na sezon. takie coś jak "wystrzał w sezonie" zdarzyć się tylko może jak świetnie dopasujesz trenera w sezonie do zespołu. Atletico pierw walczyło, potem Liga Europy, 3 miejsce w La Liga, Puchar Hiszpanii, finał Ligi Mistrzów i La Liga. teraz SP Hiszpanii. Apoel? co zrobił w Europie w tamtym sezonie, lub 2 sezony temu. miał bodajże raz ćwierćfinał czy 1/8. przegrał wtedy z Realem Mourinho tam, że dogrywka nie miała wgl sensu. ale no tak, mistrz Cypru, ale widać który już to ich tytuł, oni tam nie mają rywali.
1
co nie ma. są.. kultura medialna to jedno, logika to drugie. wygramy pewnie a Apoelem, ale nikt nie mówi, że nie doceniamy tego, że już tyle ten zespół gra w Lidze Mistrzów i to robi go dobrym zespołem, ale Barcelona na Nou Camp to jednak Barcelona na Camp Nou..
mój typ 5:0
9
ale jak się nim już dzielisz to nie wiem.. udawaj chociaż, że masz więcej lat.
0
ale wiesz, że jak się okaże, że jesteś jednak sezonowcem to już nie zmażesz tego na hala madrid ..
0
na piersi, jak już ma to być tak ważne i symboliczne, ale Twój wybór gdzie zrobisz.
1
dużo Ci się zmieni bo w okres dojrzewania wchodzisz dopiero. będziesz dostrzegał duże zmiany
12
jasne.. albo to był troll, albo Ty wymyślasz sposoby na polecenia..
0
raz był tu news (parę lat temu bodajże) o rzekomej przeprowadzce drużyny do Ligi Francuskiej.. jeśli coś pomyliłem wybaczcie, ale chyba na sto procent tak było, czytałem ten temat pamiętam, ale tak jak w nawiasie wspomniałem parę lat temu.
0
tak sobie myślę o tym jutrzejszym referendum w Wielkiej Brytanii i siłą rzeczy przychodzi mi myśl przez głowę o Katalonii. czysto sportowe zmiany były by wielkie.
0
no jest poważny przecież
0
ee nie wiem czy to nie sprawa do załatwienia w biurze obsługi. powinno to być
2
kamson miał na myśli prezent czysto symboliczny dla jego postaci.
0
pod tematem o Tito chcecie wyłączenia komentarzy a tutaj o nim piszecie..
0
jeśli chodzi o Tatę? to raczej bez Charyzmy. miał chłop swój charakterek :)
0
te 183zl .
9
o 180 stopni zmieniło by się nasze zdanie o nim, gdyby nie bramka Godina w ostatnim meczu Ligi BBVA. najbardziej na plus u niego to częsta (jak na Barce) gra kontratakiem. największy minus to brak dobrego podejścia do mediów i dużej charyzmy.
0
właśnie akurat w obronie i w linii pomocy wielkich zmian nie chciałbym widzieć. DP to jest jedna z najważniejszych pozycji na boisku. jeśli ona będzie obstawiona piłkarzem pokroju Rakitic a taktyką Apoelu będzie obrona a nie wysoki pressing, to Pique i Mathiue dzisiaj mają parę górnych piłek do wygrania to tyle. to jest bardzo ważny mecz. jest Ajax i jest PSG. tej grupy nie lekceważył bym na pewno.
0
ehehheehe .
0
nie. chcę Rakitica na DP
0
ma bardzo dobre umiejętności psychiczne i świetną kontrole tempa gry. jeśli dodasz do tego potencjał Apoelu to decyzja o Chorwacie na DP nie jest wcale zła.
0
no to
|C. Bravo|
|Douglas - Pique - Mathiue - Adriano|
|Rakitic|
|S. Roberto - Iniesta|
|Munir - Messi - Neymar|
3
no to co? czekamy na czwarte zwycięstwo w nowym sezonie. to trzeba Barcelonie przyznać, początki sezonów to oni mają w ostatnich latach zajebiste
0
nie no już tego lamentu o wyłączenie komentarzy nie rozumiem..
1
ogórki masz w ogródku. te zespoły, które tak nazywasz na pewno nie grają w Lidzę Mistrzów. ogórki to słabsze zespoły z Ligi BBVA, nie w LM, w LM nie ma takich "ogórków" a na pewno nie jest nim Apoel
16
ten wynik nie pasuje do "goleady". to raczej "pewne zwycięstwo"
0
Marca fajnie opisała mecz Atletico: TRAGEDIA