0

eh no nie wiem ja Ci pomóc. u mnie wszystko gra. dziwne, że masz canal+sport na 34.. równo od 30 powinno być canal+,film,film2,family,family2,sport,nc
jak Ci nie pisze, brak sygnały, lub nie wyskakuje czerwone kółko to coś jest nie tego..

1

ehh ;/ na stronce białych widziałem podobny temat z takim jubileuszem.. tylko o raz większym.. ale cii ..

0

chwilkę.. czytam, czytam i czytam swój wpis i nie widzę " Apoel jest gównem" . nie wkładaj mi w usta słów z którymi nie mam nic wspólnego! koniec dyskusji

0

wgl nie ma co oglądać mecz. przegrany sezon ;/

0

ale Atletico to inna jednak historia, ten zespół rósł z sezonu na sezon. takie coś jak "wystrzał w sezonie" zdarzyć się tylko może jak świetnie dopasujesz trenera w sezonie do zespołu. Atletico pierw walczyło, potem Liga Europy, 3 miejsce w La Liga, Puchar Hiszpanii, finał Ligi Mistrzów i La Liga. teraz SP Hiszpanii. Apoel? co zrobił w Europie w tamtym sezonie, lub 2 sezony temu. miał bodajże raz ćwierćfinał czy 1/8. przegrał wtedy z Realem Mourinho tam, że dogrywka nie miała wgl sensu. ale no tak, mistrz Cypru, ale widać który już to ich tytuł, oni tam nie mają rywali.

1

co nie ma. są.. kultura medialna to jedno, logika to drugie. wygramy pewnie a Apoelem, ale nikt nie mówi, że nie doceniamy tego, że już tyle ten zespół gra w Lidze Mistrzów i to robi go dobrym zespołem, ale Barcelona na Nou Camp to jednak Barcelona na Camp Nou..
mój typ 5:0

9

ale jak się nim już dzielisz to nie wiem.. udawaj chociaż, że masz więcej lat.

0

ale wiesz, że jak się okaże, że jesteś jednak sezonowcem to już nie zmażesz tego na hala madrid ..

0

na piersi, jak już ma to być tak ważne i symboliczne, ale Twój wybór gdzie zrobisz.

1

dużo Ci się zmieni bo w okres dojrzewania wchodzisz dopiero. będziesz dostrzegał duże zmiany

12

jasne.. albo to był troll, albo Ty wymyślasz sposoby na polecenia..

0

raz był tu news (parę lat temu bodajże) o rzekomej przeprowadzce drużyny do Ligi Francuskiej.. jeśli coś pomyliłem wybaczcie, ale chyba na sto procent tak było, czytałem ten temat pamiętam, ale tak jak w nawiasie wspomniałem parę lat temu.

0

tak sobie myślę o tym jutrzejszym referendum w Wielkiej Brytanii i siłą rzeczy przychodzi mi myśl przez głowę o Katalonii. czysto sportowe zmiany były by wielkie.

0

no jest poważny przecież

0

ee nie wiem czy to nie sprawa do załatwienia w biurze obsługi. powinno to być

2

kamson miał na myśli prezent czysto symboliczny dla jego postaci.

0

pod tematem o Tito chcecie wyłączenia komentarzy a tutaj o nim piszecie..

0

jeśli chodzi o Tatę? to raczej bez Charyzmy. miał chłop swój charakterek :)

0

te 183zl .

9

o 180 stopni zmieniło by się nasze zdanie o nim, gdyby nie bramka Godina w ostatnim meczu Ligi BBVA. najbardziej na plus u niego to częsta (jak na Barce) gra kontratakiem. największy minus to brak dobrego podejścia do mediów i dużej charyzmy.

0

właśnie akurat w obronie i w linii pomocy wielkich zmian nie chciałbym widzieć. DP to jest jedna z najważniejszych pozycji na boisku. jeśli ona będzie obstawiona piłkarzem pokroju Rakitic a taktyką Apoelu będzie obrona a nie wysoki pressing, to Pique i Mathiue dzisiaj mają parę górnych piłek do wygrania to tyle. to jest bardzo ważny mecz. jest Ajax i jest PSG. tej grupy nie lekceważył bym na pewno.

0

ehehheehe .

0

nie. chcę Rakitica na DP

0

ma bardzo dobre umiejętności psychiczne i świetną kontrole tempa gry. jeśli dodasz do tego potencjał Apoelu to decyzja o Chorwacie na DP nie jest wcale zła.

0

no to

|C. Bravo|
|Douglas - Pique - Mathiue - Adriano|
|Rakitic|
|S. Roberto - Iniesta|
|Munir - Messi - Neymar|

3

no to co? czekamy na czwarte zwycięstwo w nowym sezonie. to trzeba Barcelonie przyznać, początki sezonów to oni mają w ostatnich latach zajebiste

0

nie no już tego lamentu o wyłączenie komentarzy nie rozumiem..

1

ogórki masz w ogródku. te zespoły, które tak nazywasz na pewno nie grają w Lidzę Mistrzów. ogórki to słabsze zespoły z Ligi BBVA, nie w LM, w LM nie ma takich "ogórków" a na pewno nie jest nim Apoel

16

ten wynik nie pasuje do "goleady". to raczej "pewne zwycięstwo"

0

Marca fajnie opisała mecz Atletico: TRAGEDIA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?