0

dziś mam 20 urodziny, więc Barcelona może zrobić mi prezent. dobrze, że mecz o 16.00, pić można spokojnie od 18.00

0

czasy Pelego to przede wszystkim brak obrony taktycznej na poziomie. proszę Cię. bardzo mnie śmieszą te porównania piłkarzy w tym roku z tymi co grali dziesiątki lat temu.

0

prima aprillis chyba nie dzisiaj. to moje zdanie - słabiak

5

na zdjęciu jest najlepszy piłkarz wszech czasów - Ronaldinho. to tyle

0

Bartra to słabiak

0

bo to koło Ronaldo najbardziej medialny piłkarz. prezydent USA B. Obama nie jest tak znany jak on. zawszę będą o nim mówić.

0

Stinger mamy szanse na " dobry wieczór" dzisiaj?

0

to miała być " szóstka ", ale jest zegarek..

0

na mnie właśnie też.. tak tylko myślę, że te całe Apple to prosto w dół mocno spada.. zamiast brać się za laptopy to myślą z zegarkami.. a tu trzeba do przodu

0

ja to na siatce znam się tyle co policjant na malowaniu graffiti. tylko impreza ważna jest u Nas to się udzielam.. nie znam się, ale 22:6 to nawet ja mogę powiedzieć, że to MASAKRA..

0

OFICJALNIE: firma Apple, która tak trzymała ludzi w niepewności dzisiaj oficjalnie potwierdziła!
nowy nabytek firmy I - PHONE to...
... zegarek. ku... zegarek. nie stać mnie i tak na niego, ale k**** zegarek?

ps: ponoć fajna sprawa

0

Kuba.. taki "siatkarski" naród.. ładne baty

0

i Stinger.


dzięki, właśnie to chciałem wiedzieć. dobry to był mecz.

0

oglądałem w TV cały mecz (z dziadkiem oczywiście), ale jak ten głupi ciul nie pamiętam nawet kto grał, chociaż było to nie dawni, parę lat temu

0

co drużyna jedna miała piłkę meczową do wygrania na 3:0, ale było 2:0 i nie wykorzystali. potem poszło 2:3. to był ten mecz?

0

lecisz na 5 miesięcy. nawet za te kropki. uwierz.

0

powiedz mi. co to był za "come back" . 2:0 przegrywanie w finale i wygrana 2:3. finał Olimpijski czy finał MŚ czy Europy.. nie pamiętam..

0

2:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEST!

0

ostatnio jak się lekko opiłem, że nic nie pamiętam, to na dyskotece wołałem POLSKA! POLSKA! POLSKA! to było w sobotę w dniu inauguracyjnego meczu z ?Serbią. nie wiem czy to dobrze czy źle, wiele ludzi patrzało się na mnie "dziwnie"

0

nie no zapale aż

0

no tak, ale popatrz na ostatnie działania mediów w sprawie mistrzostw. wiem, że to duża wina PZPN i tego, że Orlen nie jest sponsorem. 16:13!!!

0

nie mów tego. nie mów. siatkówka nie powiedziała " poddajemy się" nie mów..

0

damy radę. to nie Polska piłka, żeby w tej fazie myśleć tylko " jakim składem wejść na mecz honoru" mamy 3 mecze i to są POLACY!.


powtórzę.


POLACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

0

chłopcze. dobra. nie jesteś HALA DZIECKIEM, ale mnie po prostu nie wkurwiaj bo mam uczulenie na Was. to tyle. masz forum i napisz mi fenomen, który Was tutaj teleportuje. ja do Was wchodzę raz na tydzień, Wy do nas raz na godzinę, jak to jest Whatis, dawaj

0

Polacy..

OKEY


są jeszcze mecze,
my też mamy Mathiue..

0

chociaż w czasie mistrzostw te bardzo surowe prawo u Was, ma przymus się zmienić!

1

niech jeden z redakcji mi odpisze, można swoją frustrację co do najważniejszego w historii Polski imprezy sportowej wywołać klasycznym " KURWA MAĆ" ? nie banujcie, zrozumcie.

0

Panie Corleone, wole "Panie" bo możesz również podwyższać tutaj średnią wieku. bardzo dziękuję za transmisję. bardzo dobra. dziękuję.

pozdrawiam

0

ei, ale serio. ma ktoś link do tego naszego, pięknego, polskiego, darmowego wolejbol w internecie? bardzo podziękuje przy wszystkich za link

2

przegrywają, ale masz tu na pocieszenie dryblingi Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?