_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
USA mistrzem świata w koszykówce mężczyzn
0
ale poszli Polacy w końcówce 3 seta! w czasie zdobycia przez Francję 1 punktu Polska zdobyła 7.
0
nie wiem czy w ogóle usnę po tej ripoście
0
druga linia w meczach z Barceloną powinna decydować o grze obronnej zespołu. .
1
Wy serio tylko siedzicie tu i komentujecie wszystko co się dzieje w TV? ludzie powoli tutaj więcej pisze się o innych klubach niż o Barcelonie..
0
druga linia w meczach z Barceloną powinna decydować o grze obronnej zespołu.
0
2 set słabiutki w naszym wykonaniu. Francja dobrze blokuje
13
ta redakcja to już chyba sobie żartuje. kolejny super pomysł, świetna sprawa.
0
masakra nawet mi nie mów. ponoć to przez PZPN, który w ostatniej chwili zdecydował, że Orlen nie będzie sponsorem imprezy. dla mnie to, że nawet mecze Polaków są niedostępne i płatne jest już szmaciarstwem lekkim
0
a co nielegalne masz?
0
u mnie ścina się to koszmarnie. to chyba przez zamulony PC..
1
przepraszam. czy istnieje jedna dobra, nie ścinająca się transmisja do meczu siatkówki Polska vs Francja? może być jakość ala "nagrane widelcem" a komentator z Japonii. transmisja ścinać się nie może.
0
on mówi o klubie nie zawodnikach.
0
Oczywiście leci sub. świetna wiadomość, świetny kanał.
0
powiedz mi, Ty dodajesz te skróty? i czy one są co mecz Barcelony.
1
Realowi Madryt potrzeba koniecznie na już jakiegoś wyżelowanego środkowego napastnika, koniecznie przystojnego.
3
Ferdinand grający w przeciwnej drużynie na Old T. nie do pomyślenia.
1
mnie raczej interesuje jak gra na stoperze. niech co dzień dachuje na parkingu, on ma grać dobrze i się wyleczyć z kontuzji.
0
napisze tak: bardzo potrzebuje transmisji z byle jakiego kraju z udziałem Polskich siatkarezy. bvardzo proszę o to bo nie mam już pomysłu.!!.
26
jak znów ktoś Albie da 6 w punktacji to go wyśmieje oficjalnie i nasram na niego
4
Munir coś nie grzeszy talentem super skrzydłowego w tym meczu. tak na prawdę nienawiść czy to, że ktoś z zawodników nam nie pasuję, bierze się od Was. jeśli widzimy, że młodziak strzelając jedną bramkę staje się wielkim talentem tutaj to automatycznie nas drażnicie Wy i właśnie ten młodziak, za to, że Messi jest trolowany za słabszy mecz ( człowiek, który zrobił tyle dla tego klubu.. ) a zwykły młodzik Munir noszony na rękach za jedną bramkę.
0
dzięki wielkie!
0
Alexis " jestę strzelcę" Sanchez
0
poprawka: piję od wczoraj, ale chce coś wiedzieć z meczu :)))
0
musi? jak 4 stoperów to ma grać Bartra?
to nie czasem Ty musisz pomyśleć chwilkę?
0
też właśnie wczoraj widziałem zapowiedź i zdziwienie duże, ale w sumie to kanał dla facetów, więc brak piłki nie ma brawa bytu.
0
Bartra - Mashe
Ty faktycznie porównujesz? czy może Ty jesteś trolem Bartra a Masherano.. boże..
5
Alexis " jestę dryblerę" Sanchez
0
każdy troszkę kumaty to powinien wiedzieć. może nie 5, ale 10% :)
0
dobrze, że Enrique dokładnie wie, że Bartra jest strasznie przeciętny.