0

USA mistrzem świata w koszykówce mężczyzn

0

ale poszli Polacy w końcówce 3 seta! w czasie zdobycia przez Francję 1 punktu Polska zdobyła 7.

0

nie wiem czy w ogóle usnę po tej ripoście

0

druga linia w meczach z Barceloną powinna decydować o grze obronnej zespołu. .

1

Wy serio tylko siedzicie tu i komentujecie wszystko co się dzieje w TV? ludzie powoli tutaj więcej pisze się o innych klubach niż o Barcelonie..

0

druga linia w meczach z Barceloną powinna decydować o grze obronnej zespołu.

0

2 set słabiutki w naszym wykonaniu. Francja dobrze blokuje

13

ta redakcja to już chyba sobie żartuje. kolejny super pomysł, świetna sprawa.

0

masakra nawet mi nie mów. ponoć to przez PZPN, który w ostatniej chwili zdecydował, że Orlen nie będzie sponsorem imprezy. dla mnie to, że nawet mecze Polaków są niedostępne i płatne jest już szmaciarstwem lekkim

0

a co nielegalne masz?

0

u mnie ścina się to koszmarnie. to chyba przez zamulony PC..

1

przepraszam. czy istnieje jedna dobra, nie ścinająca się transmisja do meczu siatkówki Polska vs Francja? może być jakość ala "nagrane widelcem" a komentator z Japonii. transmisja ścinać się nie może.

0

on mówi o klubie nie zawodnikach.

0

Oczywiście leci sub. świetna wiadomość, świetny kanał.

0

powiedz mi, Ty dodajesz te skróty? i czy one są co mecz Barcelony.

1

Realowi Madryt potrzeba koniecznie na już jakiegoś wyżelowanego środkowego napastnika, koniecznie przystojnego.

3

Ferdinand grający w przeciwnej drużynie na Old T. nie do pomyślenia.

1

mnie raczej interesuje jak gra na stoperze. niech co dzień dachuje na parkingu, on ma grać dobrze i się wyleczyć z kontuzji.

0

napisze tak: bardzo potrzebuje transmisji z byle jakiego kraju z udziałem Polskich siatkarezy. bvardzo proszę o to bo nie mam już pomysłu.!!.

26

jak znów ktoś Albie da 6 w punktacji to go wyśmieje oficjalnie i nasram na niego

4

Munir coś nie grzeszy talentem super skrzydłowego w tym meczu. tak na prawdę nienawiść czy to, że ktoś z zawodników nam nie pasuję, bierze się od Was. jeśli widzimy, że młodziak strzelając jedną bramkę staje się wielkim talentem tutaj to automatycznie nas drażnicie Wy i właśnie ten młodziak, za to, że Messi jest trolowany za słabszy mecz ( człowiek, który zrobił tyle dla tego klubu.. ) a zwykły młodzik Munir noszony na rękach za jedną bramkę.

0

dzięki wielkie!

0

Alexis " jestę strzelcę" Sanchez

0

poprawka: piję od wczoraj, ale chce coś wiedzieć z meczu :)))

0

musi? jak 4 stoperów to ma grać Bartra?
to nie czasem Ty musisz pomyśleć chwilkę?

0

też właśnie wczoraj widziałem zapowiedź i zdziwienie duże, ale w sumie to kanał dla facetów, więc brak piłki nie ma brawa bytu.

0

Bartra - Mashe

Ty faktycznie porównujesz? czy może Ty jesteś trolem Bartra a Masherano.. boże..

5

Alexis " jestę dryblerę" Sanchez

0

każdy troszkę kumaty to powinien wiedzieć. może nie 5, ale 10% :)

0

dobrze, że Enrique dokładnie wie, że Bartra jest strasznie przeciętny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?