0

27* . to najlepszy ( jak widać po jego osiągnięciach wiek dla niego i będzie to trwać minimum 4 - 5 lat ) posłuchaj. Luis Suarez to 2 na świecie piłkarz i 1 na świecie snajper piłkarski. oczywiiiiście to moje zdanie, ale myślę, że dosyć trafne i poparte statystykami.

przypomnę: 29 spotkań w Premier League = 31 bramek, przypomnę: w Liverpool'u żuty karne wykorzystuje Steven Gerrard.

Luis Suarez to na tą chwilę najlepszy SNAJPER na świecie. gdy jest przy piłce ma jedno zadanie - zrobić coś co da największy pożytek drużynie. czy to 40 metr i decyzja pada taka :strzał. jest to zawsze strzał w który ten gracz wkłada wszystkie umiejętności. to na ten czas szczebel piłki nożnej.to na ten czas ( nie patrze tylko o mundial dajcie już spokój ) lepszy piłkarz od Bal'a, Ribery czy Cristiano Ronaldo . to najlepszy SNAJPER , powtórzenie - SNAJPER na świecie

0

yy.. każdy to robi podając informacje z gazet. akurat ja tego na przykład nie wiedziałem i bardzo się z tego postu cieszę. dzięki za info C.Tello

0

hehe dobre .

0

pytanie można zadać jedno. kibice FC Barcelony mają swoje marzenia. chcą znów zaistnieć w europie? to jest to pytanie.chcą znów sukcesów w europie? jest jedyny w tym okienku transferowym sposób. kupno Luis'a Suarez'a. tyle w temacie. Marquinhos nie daje tej gwarancji. Marquinhos daje nam dużo innych zalet. wzmocnienie obrony, która jest bardzo ważna, ale Luis Suarez to gwarancja tytułów. to dużo. takimi piłkarzami są tylko Lionel Messi, Cristiano Ronaldo i Andres Iniesta moooże Ribery.

0

ja bym go kupił nawet z tą karą. on się spłaci . a takie wejście Suareza w najważniejszym okresie sezonu to coś. a poza tym ile go nie będzie ? 4 miesiące? to od początku sezonu już dużo mniej bo zaczyna się w sierpniu. poza tym myślę, że mu skrócą karę

0

a tak chciałem. a tak chciałem. Suarez Ty ... .często ciężko mi jest go rozumieć .

6

no nie myślcie, że co usłyszycie, że FC Barcelona otrzymała pieniądze to od razu leci ona do skarbonki pt: ,, transfery sezon 2014/15 " klub jest duży, duże są dochody i przychody. nie sądzę, że z pieniędzy z Champions League wyląduje chociażby z 15 milionów do ,, skarbonki transferowej " ale dobry każdy pieniądz... mam tylko nadzieje, że dzięki tylu tytułom w tej dekadzie w kasie klubu nie ma tylko ,, pajęczyn, echa i mysz ". Klub na pewno mógłby sobie pozwolić na o wiele więcej niż ZAWSZE jest to podawane publicznie z początkiem okienka transferowego.

1

ma szanse, jest jednym z faworytów. według wielu głównym

1

to nie jest nic strasznego, myślę, że on ma sporo racji a Leo nie uzna tego źle. oni chyba się lepiej znają ze sobą. myślę, że takie słowa nie wyrządzą u niego żadnego kryzysu a mogą tylko pomóc.

0

fajne słowa dziadka, może dlatego Leo zamiast chodzić dzisiaj to się wysilił i truchtał

1

Higuain a Lavezzi. nie ma porównania

1

ktoś tak napisał na tej stronie? :O

0

on z 10 minut doliczyć już musi.. !

0

jak to jest, że Lavezzi nie gra w 1 składzie... on wymiata

0

to na pewno koledzy

0

dobra decyzja

0

to był fałszywy śmiech bramkarza Nigerii

0

nie to nie oto tam chodziło. Messi pokazywał, że piłke odbił Nigeryjski obrońca a bramkarz, że Messi

0

gość wyśmiał Messie'go albo mi się zdaje...

0

hehe

0

heheh

0

Messi w najlepszym wydaniu

0

Lavezzi to umie

0

:) i w końcu nie pchła..

1

oj meczyk mi się podoba

0

wykończył to najlepiej jak mógł.

0

mecz przez duże M

1

myślę, że to czas na oglądanie naszej legendy, nie śmianie się z kibiców czy stronki RM.PL. szkoda mi samego Messie'go bo to co tu jest to kibicowania poziom ZERO. widać, że gdyby Messi nie strzelił dzisiaj do połowy 2 goli byłby hejtowany. powoli bardziej cieszycie się z porażek Realu Madryt niż zwycięstw FC Barcelony

0

tak jest. Wasza drużyna to najsłabsi **** *** *** ** *** ****** ****

ale wiecie bez spin .. bezsensowne

2

heheh żeby on w podstawowym składzie na mecz z Ghaną wyszedł.. xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?