_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A Suarez jak narazię równie apetycznie zmierza na mundialu
5
żeby go tylko Cristiano Ronaldo z Realu Madryt nie wyścignął.
0
:) :) :)
0
gol patrzcie
0
u ..
1
i powiem Wam, że z nim lepiej będzie wyglądać gra Argentyny
0
aguero out ;/
0
dobrze di maria dzisiaj wygląda
0
Igła.. mógł odgrywać byle gdzie.. a ten strzał.. 55 mln
0
ależ mecz :D
0
ronaldo kto?
0
Mesiiiiiiiiii!
0
dla mnie ten sędzia to drugi na świecie po Howardzie Weeb'ie
0
4 punktów w meczu z Argentyną Ci życzę
0
Aguero chyba miał fryzurę robioną za pomocą poziomicy. jest idealna. nie mówię, że fajna tylko idealnie ułożona.
0
chociaż to
1
chcesz znów sukcesów w Europie? ja bym chciał
0
no tak. na pewno nie jest to przypadek. chcieli za 6 sprzedać więc uważali to za dobry pomysł.
0
wątpię by Iran wygrał z Bośnią. Nigeria może zaatakować, ale na pewno na mecz ustalonych ma parę wariantów. myślę też, że zawodnicy w trakcie meczu na bieżąco będą informowani o wyniku meczu Bośni z Iranem i sposób ich gry będzie od tego wyniku dużo zależał.
0
no to w sumie dobrze za 6 milionów.
1
powinni go kupić
0
kogo kupili?
1
cholera... okazuje się, że nici z transferu Suarez'a..
http://fangol.pl/view/58792/fifa-schwytala-luisa-suareza
0
off top
Rio Ferdinand w QPR ! z bratem stworzą niezłą obronę. Harry Rednapp w dodatku to trener przy, którym Rio Ferdinand zaczynał karierę. po 12 latach Rio odchodzi z United!
1
ja chciałem Suarez'a a na następny dzień pisze ,, Liorente oferowany FC Barcelonie "
6
Mundial trwa, nie wiem, wiedziałeś może?
6
mam nadzieje, że często będziemy się śmiali z tekstu ,, brawo, bravo"
jak dla mnie bramkarz pierwszego składu.
4
a patrz jak by to wyglądało
Oficjalnie: Luis Suarez piłkarzem FC Barcelona !
0
moja opinia - nie opisze tego w skali lub nie powiem trochę. powiem czego mu brakuje a Ty sam ocenisz jak ważna jest to cecha i ile ona znaczy dla obrońcy. Bartra ma pierwszy sezon w którym może powiedzieć śmiało - tak, mam możliwości do tego by grać w pierwszym składzie. ale przy niektórych momentach dał ciała strasznie, nie mówię już tu tylko o rajdzie Bal'a, lecz był on jak się okazało na wagę TYTUŁU. a to straszny klops nawet jeśli prezentujesz niezłą i dosyć stabilną formę w ciągu sezonu. Pique nie raz robi straszne klopsy i nie raz gra znakomicie. Myślę, że na ten czas Bartra na pewno jest jeśli chodzi o formę stabilniejszy. ale to on z Masherano walczy o miejsce w linii obrony a Pique je ma zapewnione. myślę, że Bartra to jednak niższy poziom od Pique. Bartra zagrał parę świetnych spotkań i zaczął od razu udzielać niesamowicie dziecinnych wywiadów. myślę, że mentalnie nie jest jeszcze stabilnym obrońcą dobrej klasy, lecz ma do tego możliwości.
0
spoko, zobaczymy jak GD będzie. oby nie był w dobrej formie bo on na prawdę umie grać. myślę, że od benzemy czy Higuaina to on nawet teraz jest lepszy, tak o kulach