2

A Suarez jak narazię równie apetycznie zmierza na mundialu

5

żeby go tylko Cristiano Ronaldo z Realu Madryt nie wyścignął.

0

:) :) :)

0

gol patrzcie

0

u ..

1

i powiem Wam, że z nim lepiej będzie wyglądać gra Argentyny

0

aguero out ;/

0

dobrze di maria dzisiaj wygląda

0

Igła.. mógł odgrywać byle gdzie.. a ten strzał.. 55 mln

0

ależ mecz :D

0

ronaldo kto?

0

Mesiiiiiiiiii!

0

dla mnie ten sędzia to drugi na świecie po Howardzie Weeb'ie

0

4 punktów w meczu z Argentyną Ci życzę

0

Aguero chyba miał fryzurę robioną za pomocą poziomicy. jest idealna. nie mówię, że fajna tylko idealnie ułożona.

0

chociaż to

1

chcesz znów sukcesów w Europie? ja bym chciał

0

no tak. na pewno nie jest to przypadek. chcieli za 6 sprzedać więc uważali to za dobry pomysł.

0

wątpię by Iran wygrał z Bośnią. Nigeria może zaatakować, ale na pewno na mecz ustalonych ma parę wariantów. myślę też, że zawodnicy w trakcie meczu na bieżąco będą informowani o wyniku meczu Bośni z Iranem i sposób ich gry będzie od tego wyniku dużo zależał.

0

no to w sumie dobrze za 6 milionów.

1

powinni go kupić

0

kogo kupili?

1

cholera... okazuje się, że nici z transferu Suarez'a..


http://fangol.pl/view/58792/fifa-schwytala-luisa-suareza

0

off top

Rio Ferdinand w QPR ! z bratem stworzą niezłą obronę. Harry Rednapp w dodatku to trener przy, którym Rio Ferdinand zaczynał karierę. po 12 latach Rio odchodzi z United!

1

ja chciałem Suarez'a a na następny dzień pisze ,, Liorente oferowany FC Barcelonie "

6

Mundial trwa, nie wiem, wiedziałeś może?

6

mam nadzieje, że często będziemy się śmiali z tekstu ,, brawo, bravo"
jak dla mnie bramkarz pierwszego składu.

4

a patrz jak by to wyglądało

Oficjalnie: Luis Suarez piłkarzem FC Barcelona !

0

moja opinia - nie opisze tego w skali lub nie powiem trochę. powiem czego mu brakuje a Ty sam ocenisz jak ważna jest to cecha i ile ona znaczy dla obrońcy. Bartra ma pierwszy sezon w którym może powiedzieć śmiało - tak, mam możliwości do tego by grać w pierwszym składzie. ale przy niektórych momentach dał ciała strasznie, nie mówię już tu tylko o rajdzie Bal'a, lecz był on jak się okazało na wagę TYTUŁU. a to straszny klops nawet jeśli prezentujesz niezłą i dosyć stabilną formę w ciągu sezonu. Pique nie raz robi straszne klopsy i nie raz gra znakomicie. Myślę, że na ten czas Bartra na pewno jest jeśli chodzi o formę stabilniejszy. ale to on z Masherano walczy o miejsce w linii obrony a Pique je ma zapewnione. myślę, że Bartra to jednak niższy poziom od Pique. Bartra zagrał parę świetnych spotkań i zaczął od razu udzielać niesamowicie dziecinnych wywiadów. myślę, że mentalnie nie jest jeszcze stabilnym obrońcą dobrej klasy, lecz ma do tego możliwości.

0

spoko, zobaczymy jak GD będzie. oby nie był w dobrej formie bo on na prawdę umie grać. myślę, że od benzemy czy Higuaina to on nawet teraz jest lepszy, tak o kulach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?