_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bramkarz poziom boisko szkolne
0
Algieria szybko załatwiła sprawe
0
z szczego? serio?
0
Liga, 1/2 LM, puchar króla. co Ci wtedy nie wyszło. Suarez wyjdzie, ale wątpię w ten transfer..
0
Korea - technika, dynamika, szybkość
Algieria - fizyczne atuty, stałe fragmenty
w meczach z drużynami o różnych walorach najczęściej pada rozstrzygnięcie. myślę też, że padnie trochę bramek
0
ciekawe, która z drużyn ( prócz Hiszpanii ) jest najsłabsza na mundialu. chyba nie Algieria bo oni widzę, że nie grają bez umiejętności.. Iran, Honduras, Kamerun co?
0
nie musiałeś tego im pisać, inni myślę, że to wiedzą.
0
kary panie sędzio
0
nie musi być wcale typowym skrzydłowym. teraz też nie gra na 9 więc nie rozumiem jak tam nie dać Suareza.
0
yyy. miał ją chyba też Frank Rijkaard. Ronaldinho - Eto'o - Messi.
a co Ty myślisz? Suarez to najlepszy snajper na świecie i w umiejętnościach SNAJPERSKICH ostatnio ( co wydawało się niemożliwe ) przeskoczył Argentyńczyka. Skrzydło dla Messie'go na pewno nie było by karą stania przy lini bocznej więc o ilość bramek Messiego też nie bardzo bym się martwił.
0
o tym pisze im tu już miesiąc
0
SUAREZ SUAREZ SUAREZ
0
jak to wymówka? to dowód, obejrzyj mecz. zobacz drużynę Iranu. przecież mój post to nie kłamstwo i szukanie wymówki.
0
o czym Ty mówisz... Suarez w FC Barcelonie, to Messi na skrzydle.
LS - NEYMAR N - Suarez PS - Messi
BBC? a co to ?
2
strzelam, że strzelająco, tacy piłkarze nie wypalają się po transferach. to nie Torres
5
,, ciężko gra się z drużyną, która broni się 10 piłkarzami " - Pep Guardiola
to jest właśnie to. Argentyna źle nie gra i gdyby jej przeciwnikiem była np Belgia, Chorwacja, Anglia mogło by być o wiele ciekawiej i lepiej dla Argentyny
0
no grają lepiej niż z Bośnią, ale nie ten rywal
0
to charytatywny mecz? bo poziom sędziego jest bliski
0
Igła za 55 mln
0
to jest mecz typu ,, do jednego gola " potem Iran się rozleci
0
oni nie odstawią nogi
0
tego robota w pierwszym składzie mieć powinni
0
ale tylko ruchliwego Messie'go
0
mi za ,, jap.. " - dosłownie ,,jap" dali na jeden dzień bana. nie rozumiem, ale może to przez MŚ za co dziękuje, ale za takie coś bana? ..
0
to tu wiedzieć obowiązkowo każdy musi od dawna
0
3 dni na stronie ma, ulubiony zespół Bayern Munchen, chyba wiesz o co chodzi.
0
i oby tak dalej, my do Realu Madryt mieliśmy się zbliżać poziomem wyniku sportowego nie poziomem traktowania legend klubowych. przykład Raul'a
0
no zobacz z tyłu od TV czy kabel nie jest poluzowany, może ktoś poruszył TV. wyłącz go i włącz kabel od anteny do TV czy tam nie wiem jak to jest ja nadziemną mam w TV
0
hm mi się zdawało, że w przypadku tej samej liczby PKT to Liverpool FC byłby mistrzem no, ale okey. pochłonęło by to nasz budżet, ale dało też gwarancje wielu tytułów w najbliższych latach. to w takiej drużynie jaką jest FC Barcelona Suarez może zapewnić w ataku z Messim i Neymar'em, wiele tytułów, ale nie pochłonęło by to budżetu FC Barcelony na tyle by mówić o kryzysie finansowym, na pewno nie.
0
hehe tłumaczył Ci nie będę tego co napisałem kolego 94. patrz na znaki interpunkcyjne, dostosuj odpowiedź do pytania i wyjdzie Ci całkiem składna rozmowa, oczywiście zawołaj kogoś w pobliżu z rodziny by Ci pomogli w tym bo nie oczekuje od Ciebie, że w pojedynkę dojdziesz do tego dziś czy jutro.