0

bramkarz poziom boisko szkolne

0

Algieria szybko załatwiła sprawe

0

z szczego? serio?

0

Liga, 1/2 LM, puchar króla. co Ci wtedy nie wyszło. Suarez wyjdzie, ale wątpię w ten transfer..

0

Korea - technika, dynamika, szybkość
Algieria - fizyczne atuty, stałe fragmenty
w meczach z drużynami o różnych walorach najczęściej pada rozstrzygnięcie. myślę też, że padnie trochę bramek

0

ciekawe, która z drużyn ( prócz Hiszpanii ) jest najsłabsza na mundialu. chyba nie Algieria bo oni widzę, że nie grają bez umiejętności.. Iran, Honduras, Kamerun co?

0

nie musiałeś tego im pisać, inni myślę, że to wiedzą.

0

kary panie sędzio

0

nie musi być wcale typowym skrzydłowym. teraz też nie gra na 9 więc nie rozumiem jak tam nie dać Suareza.

0

yyy. miał ją chyba też Frank Rijkaard. Ronaldinho - Eto'o - Messi.

a co Ty myślisz? Suarez to najlepszy snajper na świecie i w umiejętnościach SNAJPERSKICH ostatnio ( co wydawało się niemożliwe ) przeskoczył Argentyńczyka. Skrzydło dla Messie'go na pewno nie było by karą stania przy lini bocznej więc o ilość bramek Messiego też nie bardzo bym się martwił.

0

o tym pisze im tu już miesiąc

0

SUAREZ SUAREZ SUAREZ

0

jak to wymówka? to dowód, obejrzyj mecz. zobacz drużynę Iranu. przecież mój post to nie kłamstwo i szukanie wymówki.

0

o czym Ty mówisz... Suarez w FC Barcelonie, to Messi na skrzydle.

LS - NEYMAR N - Suarez PS - Messi

BBC? a co to ?

2

strzelam, że strzelająco, tacy piłkarze nie wypalają się po transferach. to nie Torres

5

,, ciężko gra się z drużyną, która broni się 10 piłkarzami " - Pep Guardiola

to jest właśnie to. Argentyna źle nie gra i gdyby jej przeciwnikiem była np Belgia, Chorwacja, Anglia mogło by być o wiele ciekawiej i lepiej dla Argentyny

0

no grają lepiej niż z Bośnią, ale nie ten rywal

0

to charytatywny mecz? bo poziom sędziego jest bliski

0

Igła za 55 mln

0

to jest mecz typu ,, do jednego gola " potem Iran się rozleci

0

oni nie odstawią nogi

0

tego robota w pierwszym składzie mieć powinni

0

ale tylko ruchliwego Messie'go

0

mi za ,, jap.. " - dosłownie ,,jap" dali na jeden dzień bana. nie rozumiem, ale może to przez MŚ za co dziękuje, ale za takie coś bana? ..

0

to tu wiedzieć obowiązkowo każdy musi od dawna

0

3 dni na stronie ma, ulubiony zespół Bayern Munchen, chyba wiesz o co chodzi.

0

i oby tak dalej, my do Realu Madryt mieliśmy się zbliżać poziomem wyniku sportowego nie poziomem traktowania legend klubowych. przykład Raul'a

0

no zobacz z tyłu od TV czy kabel nie jest poluzowany, może ktoś poruszył TV. wyłącz go i włącz kabel od anteny do TV czy tam nie wiem jak to jest ja nadziemną mam w TV

0

hm mi się zdawało, że w przypadku tej samej liczby PKT to Liverpool FC byłby mistrzem no, ale okey. pochłonęło by to nasz budżet, ale dało też gwarancje wielu tytułów w najbliższych latach. to w takiej drużynie jaką jest FC Barcelona Suarez może zapewnić w ataku z Messim i Neymar'em, wiele tytułów, ale nie pochłonęło by to budżetu FC Barcelony na tyle by mówić o kryzysie finansowym, na pewno nie.

0

hehe tłumaczył Ci nie będę tego co napisałem kolego 94. patrz na znaki interpunkcyjne, dostosuj odpowiedź do pytania i wyjdzie Ci całkiem składna rozmowa, oczywiście zawołaj kogoś w pobliżu z rodziny by Ci pomogli w tym bo nie oczekuje od Ciebie, że w pojedynkę dojdziesz do tego dziś czy jutro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?