_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajny mecz się zrobił
0
jak Benteke w fifie przyj***ł
0
to jest ŚO haaha. no reakcja taka obrońcy, że da się pośmiać
0
to będzie chyba to co wczoraj w nocy zrobili z Japonią, ale jestem bezstronny, więc niech zaczną grać. Francja pokona bez problemu Honduras 3:0 to samo zrobi Argentyna :)
0
jego to nie przebije, ale ogólnie shaquiri widać, że chcę. rozgrywa, pokazuje się, na boku coś działa, ale nie ma efektu, nie daje nic tym zespołowi.
2
shaquiri na razie wielkie chęci - małe efekty - słaba gra
0
zaczynają
1
Szwajcaria jeśli zdobędzie bramkę to szczęśliwie. jak już coś to przez bramkarza Ekwadoru Dominguez'a
0
też obstawiłem 2:1 dla SWI, lecz jak zasłuży Ekwador i odda więcej serca na boisku niech on to wygra.
0
no będą dyskusje co do miejsca wykonania tego wolnego :))))
0
tak jak My za Polską trak kibic Realu w Hiszpanii za Hiszpanią. to mundial i kibice wielkich drużyn zabiją się za ten finał. zobacz Włochów, Hiszpanów, Anglików jacy to są kibice. z Europy tysiące osób przyjeżdża na Amazonkę kibicować swojej reprezentacji. to są kibice reprezentacji. TYSIĄCE OSÓB na AMAZONKE
0
co????? potem reprezentacja? hahah boże -;- . nie jest tak mój drogi.
1
Sam Messi go dzisiaj zgasi tak więc o co chodzi. a takie coś mnie nie rusza tylko motywuję. gość ma swoją ( największą w Polsce ) stronę o Realu Madryt a i tak pokazuję, że się do przeciętnego UŻYTKOWNIKA tej strony swoim charakterem nie umywa, tak więc..
1
to, że trofeum z Twojego logo nie bardzo może mierzyć się popularnością z tym o które walczą teraz reprezentacje. życzę Wam jeszcze 2 superpucharów na początku sezonu, ale to Brazylia, Argentyna lub inny wielki piłkarsko kraj będzie na szczycie w roku 2014
4
Real Madryt nie trafił z sezonem jeśli chodzi o triumf w Lidze Mistrzów. bo w tym roku liczy się tylko mundial.
0
miał mój komentarz być do Ciebie. AIniesta8 sorka
1
po 1 kolejce nie mówmy nic. nic absolutnie bo to będą tylko i wyłącznie domysły. w 2 kolejce też grać będą ze sobą dwa zespoły, które będą chciały wygrać. nic się nie zmieni. może z grupy wyjść każdy. a Kostaryka może, ale nadal nawet po zwycięstwie z Urugwajem nie jest do wyjścia z grupy faworytem.
5
REDAKCJO
w meczu Urugwaj vs Kostaryka padł wynik 1:3. u Was pisze 1:2
0
widzę, że zarząd już tu jest traktowany jako 10o osobowy sztab ze średnią wieku 9 lat. oni pracują w FC Barcelonie, Cesc, Villa, Neymar, Sanchez, Alba to ich zasługi. dziwią mnie coraz bardziej Wasze komentarze.
0
Sanchez będzie za chwile piłkarzem światowego formatu przy Luis'ie Enrique.
1
jak nie ma Pogby, nie ma Sancheza? a co Twoje zdanie dla zarządu FCB znaczy? hm. myślę, że nawet jak Pogba by przeszedł o Sanchez'ie niech zapomną.
0
oby mecz sprawił, że nie usnę za szybko.
0
hehe no tak. ojciec zadowolony z wyniku? ;)
0
no brawo :)
0
jezus ile spamu bedzie na odpowiedzi na komentarze..
0
ile cambel ma lat?
0
bo kosowski uczy się w CANAL + mój drogi :)
0
to co? wyniki się zgadzają Wam? ;p
0
no
.
4
dos santosa mi szkoda. 2 bramki na MŚ strzelił i nie uznali.