0

fajny mecz się zrobił

0

jak Benteke w fifie przyj***ł

0

to jest ŚO haaha. no reakcja taka obrońcy, że da się pośmiać

0

to będzie chyba to co wczoraj w nocy zrobili z Japonią, ale jestem bezstronny, więc niech zaczną grać. Francja pokona bez problemu Honduras 3:0 to samo zrobi Argentyna :)

0

jego to nie przebije, ale ogólnie shaquiri widać, że chcę. rozgrywa, pokazuje się, na boku coś działa, ale nie ma efektu, nie daje nic tym zespołowi.

2

shaquiri na razie wielkie chęci - małe efekty - słaba gra

0

zaczynają

1

Szwajcaria jeśli zdobędzie bramkę to szczęśliwie. jak już coś to przez bramkarza Ekwadoru Dominguez'a

0

też obstawiłem 2:1 dla SWI, lecz jak zasłuży Ekwador i odda więcej serca na boisku niech on to wygra.

0

no będą dyskusje co do miejsca wykonania tego wolnego :))))

0

tak jak My za Polską trak kibic Realu w Hiszpanii za Hiszpanią. to mundial i kibice wielkich drużyn zabiją się za ten finał. zobacz Włochów, Hiszpanów, Anglików jacy to są kibice. z Europy tysiące osób przyjeżdża na Amazonkę kibicować swojej reprezentacji. to są kibice reprezentacji. TYSIĄCE OSÓB na AMAZONKE

0

co????? potem reprezentacja? hahah boże -;- . nie jest tak mój drogi.

1

Sam Messi go dzisiaj zgasi tak więc o co chodzi. a takie coś mnie nie rusza tylko motywuję. gość ma swoją ( największą w Polsce ) stronę o Realu Madryt a i tak pokazuję, że się do przeciętnego UŻYTKOWNIKA tej strony swoim charakterem nie umywa, tak więc..

1

to, że trofeum z Twojego logo nie bardzo może mierzyć się popularnością z tym o które walczą teraz reprezentacje. życzę Wam jeszcze 2 superpucharów na początku sezonu, ale to Brazylia, Argentyna lub inny wielki piłkarsko kraj będzie na szczycie w roku 2014

4

Real Madryt nie trafił z sezonem jeśli chodzi o triumf w Lidze Mistrzów. bo w tym roku liczy się tylko mundial.

0

miał mój komentarz być do Ciebie. AIniesta8 sorka

1

po 1 kolejce nie mówmy nic. nic absolutnie bo to będą tylko i wyłącznie domysły. w 2 kolejce też grać będą ze sobą dwa zespoły, które będą chciały wygrać. nic się nie zmieni. może z grupy wyjść każdy. a Kostaryka może, ale nadal nawet po zwycięstwie z Urugwajem nie jest do wyjścia z grupy faworytem.

5

REDAKCJO

w meczu Urugwaj vs Kostaryka padł wynik 1:3. u Was pisze 1:2

0

widzę, że zarząd już tu jest traktowany jako 10o osobowy sztab ze średnią wieku 9 lat. oni pracują w FC Barcelonie, Cesc, Villa, Neymar, Sanchez, Alba to ich zasługi. dziwią mnie coraz bardziej Wasze komentarze.

0

Sanchez będzie za chwile piłkarzem światowego formatu przy Luis'ie Enrique.

1

jak nie ma Pogby, nie ma Sancheza? a co Twoje zdanie dla zarządu FCB znaczy? hm. myślę, że nawet jak Pogba by przeszedł o Sanchez'ie niech zapomną.

0

oby mecz sprawił, że nie usnę za szybko.

0

hehe no tak. ojciec zadowolony z wyniku? ;)

0

no brawo :)

0

jezus ile spamu bedzie na odpowiedzi na komentarze..

0

ile cambel ma lat?

0

bo kosowski uczy się w CANAL + mój drogi :)

0

to co? wyniki się zgadzają Wam? ;p

0

no
.

4

dos santosa mi szkoda. 2 bramki na MŚ strzelił i nie uznali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?