_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o Twoich komentarzach można wiele pisać, ale niedawno co ban mi zszedł to mi się nie śpieszy
0
w Hiszpanii liczy się przy tej samie liczbie punktów ligowy ,,dwumecz" tych drużyn. tu na korzyść mamy zespół Atletico, a jeśli chodzi o zaległy mecz to Real teraz traci 2 punkty do FC Barcelony a do swoich derbowych koleszków 6
0
,, powinien MIECZ mistrza" serio?
zaległy mecz i 6 punktów straty
0
niby transfery były ostatnio złe...
...ale my kupiliśmy Neymar'a. i to, że to jest wielki transfer zobaczymy za parę lat. obiecuje
0
w takich ja Ty mówisz meczach słabych PIŁKARSKO, emocje dodaję to, że ranga meczu jest wielka. chcesz zobaczyć jak Mourinho przegrywa lub wygrywa jak wygrywa Simaone czy Guardiola i Bayern lub jak Real wygra lub jak wyglądać będzie następne 5 minut i czy ta wrzutka w pole karne w końcu przełamie obronę. ja z tego czerpie emocje i się ciesze. mamy racje wszyscy, po prostu każdy emocje czerpie z czegoś innego, Ty chcesz super meczu ja chce napięcia.
0
ale w głowie są emocje. chodź Ci się meczą a Ci nie wychylają i wybijają piłki. ja już napisałem o tym, że w takich meczach emocje to świadomość tego, że to jest półfinał ligi mistrzów nie chodzi o przebieg tylko range i to co się stanie zaraz. masz racje i ja mam racje tu chodzi o to kto, ile, kiedy czerpie z piłki nożnej emocje :) zgadzam się z Tobą i Ty musisz ze mną.
0
ale rok temu liczyło się do 12/13. zdobył Real Superpuchar. tylko, gdy Mourinho powiedział ,, w tym sezonie skupiamy się na Lidze Mistrzów" wszyscy dziennikarze i kibice właśnie na ten puchar czekali. więc przy przegranej na Bernabeu z Atletico Madryt w CDR, przy przegranej tak ,, mocno " lidze i przegranej w lidze mistrzów taki mały triumf w superpucharze ( którego już nie pamiętano bo był na początku sezonu ) był właśnie tym ,, niczym "
0
jeśli na murawę wychodzą piłkarze najlepsi na świecie, oglądanie ich przy piłce to dla mnie emocje. każda minuta meczu i to co stanie się w każdej następnej to emocje bo to nie jest 60 minuta wygranego już meczu ligowego przy wyniku 6:0 na Camp Nou czy innym wielkim stadionie, to jest półfinał ligi mistrzów i grają w nim najlepsi trenerzy i najlepsi piłkarze, wiesz, że ktoś przegra a ktoś wygra, chcesz to zobaczyć i to są emocje. ja je mam Ty może je czerpiesz tylko z meczów typu Man City 3:2 QPR lub gdy są wielkie wymiany ciosów. ja je mam nawet wtedy, gdy Chelsea się broni a komentatorzy mówią ,, mecz był słaby bo Mourinho go zamknął" to jest dla mnie nadal półfinał ligi mistrzów pełen emocji
1
superpuchar zdobyty w sezonie 13/14 jest naliczany do sezonu 13/14. nie wiem co Ty w ogóle napisałeś. jeśli Pep Guardiola DEDYKUJE superpuchar europy byłemu trenerowi to oznacza, że zdobył go Pep a dedykuje go za to, że dzięki trofeom z zeszłego sezonu mógł w ogóle mieć okazje do zdobycia go. czy superpuchar Hiszpanii jest trofeum św. Tito Vilanowy? nie. jest Gerardo Martino a FC Barcelona zdobywa go w sezonie 13/14. ,,Rok temu (lato 2012) Real wygrał Superpuchar to wszyscy zaliczali go do sezonu 11/12 i wyśmiewali Real, że zakończył sezon bez pucharów" Mourinho powiedział, że superpuchar to nie puchar i sam mówił, że nic nie zdobył, ale zdobył właśnie w tym sezonie superpuchar i ten superpuchar przy tych obietnicach o la decime właśnie był NICZYM i dlatego tak mówiono. dziwna bajka
2
nudny i jednostronny mecz. jednostronny był wynik nie mecz. nudny? jeśli biega po boisku zespół Bayernu i Realu to nigdy nie jest to nudny mecz, tak samo jak ten na Calderon w pierwszym półfinale. pierwsza zasada półfinał ligi mistrzów nigdy nie jest nudny.
0
zapamiętaj :)
0
100% posiadania chyba by dało.
0
Wy jesteście ludzie rekordów. jak zaczęliście kibicować to barcelona je biła, teraz nie i trzeba to przywrócić za rok heh
1
zapomniałeś dopisać ,, kibicuje barcy od 2 lat veb "
0
Alves to nie Lahm właśnie.. szkoda ;/
1
Tiki taką można już wygrać ,,tylko" ligę hiszpańską. tam punkty są za mecze z wszystkimi a z słabszymi taka taktyka to piękna sprawa. chodź już czasami i oni umieją ją pokonać, ale w czołówce FC Barcelona jest. potrzebne nie tylko transfery.
2
Chelsea go zdobędzie po najlepszym meczu jakim można obdarzyć świat piłkarski. w maju nie żeby coś, że jestem jasnowidzem, ale mówię od razu, zapamiętaj :)
0
sprytny. widzisz tylko to co tyczy się Messie'go. popatrz na to tak jakby to strzelił Messi i co byś o tym myślał wtedy. też kiedyś miałem z tym problemy
0
ronaldo ronaldo, ale Lionel Messi i tak jest bogiem piłki nożnej. ale Ronaldo jednak 2. nyślałem kiedyś, że Iniesta lub Luiz Suarez
7
ronaldo... już wiem dlaczego jest wielki
0
szkoda, że Real nie gra tak jak w I połowie. ewidentnie to przez Real mamy taką grę w II
0
włacz Canal + Sport i zobacz ten najgorszy transfer
0
ten modric jest lepszy od ronaldo. to jest fenomen w tym sezonie
1
visca eel czelsi
0
te wyniki o których piszesz biarą się z głowy. to głowa i to co w niej było zadecydowało głównie w tych sytuacjach o wyniku
2
brawo dla Realu.
0
no no.. Real kupił sobie niezłe gwiazdy, Real nieźle gra...
0
Tiki Taka powoli staję się połapką
0
on jest trochę również ofiarą tego. Pep to wielki trener nawet jak powtórzy się wynik 7:0 lecz już nie na korzyść Bayernu
0
ich dynamika ( patrz przede wszystkim mecze na Camp Nou ) również jest lepsza. masz racje, zgadzam się