_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
atleti a liverpool? no oczywiście, że Atletico Madryt jest lepsze powiedz sam. z resztą... Atletico jutro gra w półfinale i wygra najprawdopodobniej LA LIGE a Liverpool świetnie idzie w Premier League
2
2 stałe fragmenty gry. i jedna kontra extra, gdzie Bale pokazał klasę. to usprawiedliwienie wyniku bo nie widzę na boisku przewagi takiej jak wynik na to wskazuje, ale trzeba powiedzieć sobie jasno, jeśli jutro Atletico zakwalifikuje się do finału to Real może zdobyć Decime, ale jeśli zakwalifikuje się Mourinho to, to dopiero będzie mecz., ale to Mourinho i jego zryta ( w pozytywie ) bania i taktyka w 100$ MEGA PRO wygra z Realem. tak dziwnie to napisałem bo idę na fajkę i II połowa, ale Ci łebowaci zrozumieją o co mi chodzi.
1
wybierzecie sobie inny temat? chodzcie na ten http://www.fcbarca.com/55598-lfp-transfer-neymara-nie-naruszyl-regulaminu.html
1
kto pomyślał 6-7 lat temu, że FC Barcelona będzie taka wielka, przypominasz sobie to? czy po prostu Twój ,,staż" kibica daje dużo do myślenia?
0
redaktor w przerwie meczu z canal+ przeprowadzał wywiad z jednym z nieobecnych przez kontuzję piłkarzy. nie znam imienia redaktora, nie znam imienia piłkarza, wiem, że redaktor poczęstował go bananem i razem omawiając pierwszą połowę w krótkiej analizie zajadali się bananami. akcja chyba już ruszyła na dobre a takie zachowanie jednych z najlepszych ekspertów ( moim zdaniem ) z canal + na świecie pokazuje ich klasę i na tle europy świadczy o tym jak w Polsce traktujemy takie tanie rasistowskie zachowania.
0
trzeba przyznać, że za długo to ta strona czarno - biała nie była.
0
wszystkich oprócz Ciebie najprawdopodobniej. Ładny gest, brawo
0
nie zdobycie przez Atletico Madrid tytułu LA LIGA w tym sezonie było by nie FAIR. niech FC Barcelona zagra ten mecz i całą resztę, niech grają i wygrywają, strzelają bramki :) niech jednak Atleti zdobędzie ten tytuł.
1
minutą ciszy ogłoszono mecz. jutro wszystkie będą się tak zaczynać.
2
napisałem tutaj wcześniej o tym, że mam problemy z opisaniem tego co czuję i jedyne co przychodzi mi na myśl to po prostu smutek. pisze to bo wiem dlaczego tak jest. gdy komentujemy mecze, gdy piszemy o bramkach wszystko jest okey, ale dzisiaj musimy skomentować tą tragedie i tu właśnie jest przyczyna. ja jako przeciętny Polak nie wiem czy powinienem dużo pisać, nie wiem czy jestem akurat ja czy jesteście akurat Wy do tego teraz niezbędni. ja mam 20 lat i w swoim życiu nie zrobiłem absolutnie nic, żeby osobiście poznać tego człowieka i uścisnąć mu dłoń, zamienić jedno słowo i dlatego nie sądzę, że powinienem teraz zawierać głos bo z czystego szacunku powinienem tego nie robić. ja znam go z telewizji, ja znam go z gazet i bardzo mu dziękuje za to co zrobił dla klubu, któremu kibicuje od zawsze, ale ja nie zrobiłem nic by poznać tą osobę więc pisanie jak bardzo mi ciężko było by właśnie brakiem szacunku. dlatego po prostu chce Ci trenerze bardzo podziękować bo mam 20 lat i znów wiem o jedną cenną rzecz więcej, podziękować bo jesteś wielki i Twojej siły o której słyszałem nie jeden raz i nie dziesięć razy chciałbym mieć choć 10%. w niektórych sytuacjach trzeba naśladować tą osobę bo była wielkim wzorem. dziękuje
1
im dłużej tym lepiej, chodzi mi tu u kolory strony. brawo
1
ciężko coś tak po prostu napisać co mogło by oddać to co czuję. sam nie wiem dokładnie co, tylko wiem, że jest w tym wielki smutek. na razie muszę chyba tylko napisać, że Tito Vilanova był mocnym człowiekiem jaki zawsze chce się być, chciałbym mieć 10% jego siły. jest tylko jeden taki człowiek to właśnie on. bardzo mi zle z tą informacją. bardzo Ci dziękuje trenerze. wielkie współczuje dla bliskich
0
tak ja się z Tobą zgadzam jak najbardziej :) na pewno z Twoim drugim postem w tej dyskusji nie z pierwszym. w pierwszym mówisz o Krul'u jako o zmienniku Ter Stegena. Gdyby oni zjawili się w FC Barcelonie na ten czas było by na odwrót. co do przyszłości masz rację bo jak pisałem ,, ma talent, potencjał i jest młody"
14
czytam Wasze posty i się martwię. zero szacunku dla człowieka, który wyprowadził się z swojego kraju do Hiszpanii, zero szacunku dla człowieka, który pokazał jaja, pokazał odwagę bo o niej musimy mówić, gdy obejmuje się drużynę z Katalonii patrząc na oczekiwania kibiców i dziennikarzy. przykład mamy dzisiaj, przykładem jest Wasz płacz po tym jak FC Barcelona zdobyła superpuchar Hiszpanii, grała w ćwierćfinale Ligi Mistrzów po wyeliminowaniu Manchesteru City w dwumeczu 4:1, grała w finale Pucharu Króla, 2 razy wygrała z Realem Madryt w lidze i traci 4 punkty do lidera a 1 do wicelidera. boje się, że po epoce Guardioli szacunkiem, chwałą i podziękowaniem możecie obdarzyć już tylko kogoś kto wygra wszystko lub zachoruje na raka. to pokazuje od kiedy kibicuje się tutaj ( niestety w większości ) FC Barcelonie. patrze na ilość osób zarejestrowanych tutaj w 2008 roku i patrzę teraz jest ona niesamowicie większa, jest po prostu nieporównywalna. Martino to przede wszystkim człowiek, który podjął wyzwanie kierowania FC Barcelony i nienagannie wywiązuję się z swojej pracy. myślę, że w sezonie, gdy wiele się nie układało po myśli można tak właśnie ocenić ten sezon. nie będzie w nim żadnego z trzech podstawowych trofeum, ale i tak mu bardzo dziękuję za to, że poświecił rok swojego życia by kierować FC Barcelona. niech przede wszystkim będzie szczęśliwy w tym następnym sezonie czy to z Boce Junior czy w FC Barcelonie.
0
no Cesc to już nie młodzieniaszek. cena to przede wszystkim wiek, umiejętności i potencjał, ale przede wszystkim wiek.
0
on ma teraz słabą formę. w trakcie meczu do czerwonych diabłów to go już tutaj sprzedali kibice dużo razy, ale to nadal kapitalny pomocnik i boje się, że częste pisanie o Cescu i jego transferze do Anglii może coś znaczyć. Ale z drugiej zaś strony pamiętam jak się stawiał Wengerowi by trafić do FC Barcelony i nie sądzę by chciał przeprowadzić się z rodziną znów do Anglii. To przede wszystkim człowiek
3
A co takiego ma Ter Stegen czego nie ma Krul? przecież Krul bije go na głowę boże. Ter Stegen przede wszystkim ma wielki potencjał, jest młody i bardzo utalentowany. Krul to lepszy bramkarz
0
Moim zdaniem jeden z najbardziej potrzebnych FC Barcelonie piłkarzy w tej chwili. Najbardziej oczywiście przydał by się Vincent Kompany :) no ,ale niestety nie marze nawet o Belgu bo jest to po prostu niemożliwe. David Luiz to bardzo wszechstronny piłkarz o wielu cechach, które go charakteryzują. To zawodnik, którego w FC Barcelonie chciałem widzieć już dawno i chce nadal. Hiszpański styl na pewno mu będzie bardziej pasował niż Angielski.
0
i to kogo jak kogo, ale Ajax :)
1
Sunderlund zrobił wielką sensacje.
3
oglądanie meczów powinno przede wszystkim dawać nam emocje
2
trzeba się skupić na Atletic Bilbao
3
tak więc może Liverpool? zasługują na ten tytuł.
0
oooj sensacja i to taka poważna jest w Londynie :)
3
Martino my też nie jesteśmy
1
oczywiście w przypadku straty punktów w tym meczu z ,,Twoim" składem winą obarczyłbyś trenera.
Pinto
Montoya Bartra Masherano Adriano
Busquets
Cesc/Xavi Iniesta
Alexis Messi Pedro
Trzeba to wygrać i jak każdy kolejny mecz.
0
Paco Jémez - odważny, ofensywny i ingerujący w grę.
boże, a gdzie charyzmatyczny? takiego trzeba! charyzmatycznego.
0
takich piłkarzy jak Messi, Iniesta, Xavi, Fabregas, Pique może zmotywować na najwyższy poziom jedynie trener z topu, jedynie trener z wielką charyzmą.
Mourinho, Ancelotti, Simaone, Guardiola, Ferguson, Del Bosque, Klopp,
to najwyższy top piłki nożnej. jeśli nie zobaczymy któregoś nazwiska z tych wyżej to nie zobaczymy na pewno Ligi Mistrzów a cieszyć będziemy mogli się superpucharami Hiszpanii lub Pucharami Króla co i tak jest już mega trudne dla FC Barcelony co widzieliśmy w środę. zmiany, zmiany, zmiany...
8
odinstaluj fife na miesiąc
0
oferta Realu Madryt bardzo mnie zaskoczyła. powinni być pewni, że jeśli ktoś zarabia baaaaaaaaaaardzo dużo pieniędzy i jest szczęśliwy w swoim ukochanym klubie to kilka milionów więcej nie zmieni jego myślenia. bezsens, kolejna rzecz która mnie w białych śmieszy