1

to jest sport. oni nie patrzą na to tak ,, HEJ! Ty byłeś kiedyś trenerem Realu to nie myśl o nim!" to dziecinne. oni są profesjonalistami ludzie. to sport i biznes

0

no raczej. tylko tu chodzi o to, że Cesc to wolny piłkarz rozgrywający i artykuł na tej stronie o tym, że jego sprzedaż to początek rewolucji jest jak najbardziej trafny, ale ja i tak sądzę, ze Cesc ma przed sobą jeszcze 3 - 4 lata dobrego kopania

0

życzę mu jak najlepiej, ale z tego co wiem tacy ludzie żyją góra do 30 lat najwięcej. serce nie nadąża pompować krwi.

0

racja

0

szczególnie, że sam Eto wie ile jest wart. sam wie, że już nie jest taki dynamiczny

0

bo byłem pijany

0

mój komentarz jest dla ,,dojrzałych, kumatych"

0

zubizatera - przepraszam, ale mój szacunek do Ciebie w przypadku takiego transferu to 10%. Neymar jest 10-procentowym ,,zarobkiem" . Jeżeli Cesk chce zmiany w życiu i przejścia do Anglii to Ci to daruje, ale wiem jak chciał wrócić do rodziny, ( 2011 rok) więc nie wierzę w Zubie'go ,, NIE DANIE DUPY ' pozdro

0

REDAKCJA!!!! no dajcie do ligi STS finał Ligi Mistzrów...

0

aa boks, wole MMA/UFC

0

a co leci?

0

zazdroszcze mu

0

NIE ,, naciągnąć przepisy" po prostu zmienić datę Finału Ligi Mistrzów by do takiego przypadku nie doszło. jest to całkiem możliwe bez wielkich tragicznych skandali kibiców

0

potem będziemy się martwić, no tak, lepiej na sam koniec być wściekły niż już teraz próbować coś z tym zrobić. polskie

0

nie będzie miał miejsce ( gdyby FC Barcelona dotarła do finału ) mecz w Berlinie, bez Messie'go, Neymar'a, Alexisa itp. UEFA znieważona została by przez większość kibiców piłkarskich bo jest niemożliwym by tak się nie stało. UEFA zrobi wszystko by do tego nie doszło jak i reprezentacje Chille, Brazylii i Argentyny bo mogło by to przed Copa América spowodować konflikt wielkich piłkarzy z selekcjonerami czołowych reprezentacji, którzy za sprawą tej zasady nie zagrali by w finale Ligi Mistrzów. BAYOjakie ja sadze teksty..

1

strasznie co

0

to będzie kiedyś grajek :)

0

Alves do sprzedania, tu się zgadzam. Deulofeu w ataku razem z Messim i Neymarem. pomoc to Iniesta, Cesc i Busquets a obrona Alba, Pique i tu zagadka, kto na środku a kto z prawej. bramka to rzecz jasna Ter Strgen. młodzierz na ławce i zmiana stylu na bardziej szybszy, nie tak przewidywalny, kontrola przebiegu nad meczem, ale nie klepanie bezsensowne bo to nie kontrola nad meczem. sezon 2014/2015 musi wypalić VEB

0

no to widzę, ze szykuje się niezła zmiana na Camp Nou. co do Alves'a OKEY, on ma swoje lata i na prawdę jest jednym z tych po których płakał nie będę na pewno. co do Cesc'a to błąd, gdy Cesc ma dzień gra kapitalnie a przy nowym trenerze tych ,,dni" może mieć o wiele więcej niż w sezonie 13/14. co do Alexis'a to wielki Błąd. on wybuchnie za 2 - 3 sezony i to wielki błąd sprzedaż tego zawodnika.

1

hahaha ,, oraz złota piłka dla Ramos'a" mistrzowsko to napisali teraz

0

mówił TAK, mowil NIE. mowil duzo . visca el Messi

1

szczere gratulacje dla Realu Madrid, zespołu, który najbardziej w sezonie 2013/14 zasłużył na zdobycie Ligi Mistrzów.

0

po prostu POLSKA. Polak ma tendencje do czepiania się WSZYSTKIEGO nawet w rodzinie, czepiania się nawet redakcji FCBarca.com. fakt poranny przegląd prasy jest zawsze więc czemu nie dzisiaj, ale on jest więc uciszmy się piszmy o tematach nie o redakcji, widzę, że bardziej Was boli wygrana Realu niż redakcje bo to Wy jesteście pobudzeni do kłótni nie redakcji. pozdrawiam

1

Joshe Mourinho = Diego Simaone.

Mourinho = mózg
Simaone = serce

kto sie zgadza , i wie o co mi chodzi

1

ale jak gra.

0

Każdy mój argument, który miałbym wymienić kończył by się jednym wnioskiem - TO JEST BŁĄD. pozbawienie się CESCA który ma 27 lat - błąd, ma wielkie umiejętności to błąd, pozbywanie się piłkarza, który zrobił tyle by tu przejść to BŁĄD.

0

ŁADNA

0

BŁĄD

0

DECO THURAN PUYOL XAVI RONALDINHO

zubi postaraj się. cofnijmy im wiek o 10 lat i gramy

0

LUIS ENRIQUE. pisałem, że to nie jest dobry wybór, ale ja chyba się pomyliłem. patrze na niego i widzę raczej pewną siebie osobę z charyzmą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?