_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tą akcją zamotał sobie złotą piłkę zdaje mi się
0
wrzutka po której KTOŚ odbił piłkę i padła bramka. mała poprawka.
0
redakcja pracuje nad newsem o transferze chorwata
0
słyszałem, że FC Barcelona mocno zaangażowana w kupno Higuain'a.
wstyd.
to będzie piłkarz jeden z tych, którego sprzedacie tutaj w trakcie meczu najwięcej razy. to będzie tak, że Higuain jeżeli grał by w I składzie, Messi zszedł by całkowicie do boku. to było by tak, że Higuain na szpicy jest teraz gwarancją 15 bramek na sezon ( w samej lidze, bez kontuzji ) i wielu chwil złości i żalu z powodu jego transferu OBIECUJE a Messi na szpicy jest gwarancją jeszcze 30, 25 bramek na sezon ( w samej lidze bez kontuzji ). nie lepiej wydać NAWET 40 - 50 milionów na Aguero lub 2 dobrej klasy piłkarzy by z transferu nie było jedynie historii transferowej a efektów? Higuain w FC Barcelonie? tracę ostatni szacunek do wszystkich, którzy przy tym transferze pracują i dla wszystkich, którzy są za tym. VEB
0
jeśli tak się stanie tracę szacunek do zarządu FC Barcelony
0
no nie żartuj :) przecież wiesz jak Messi wyglądał DZISIAJ o północy w pierwszej połowie :) ja bym zrobił osobiście dla drużyny Argentyny w I połowie więcej niż Messi. nie wątpię w to. chociaż bym zrobił bezsensowny presing
0
to jednak będzie turniej Neymar'a
0
no ale messi miał tą swoją jedna minute i się uratował :)
2
no dobra już bez hejtów na ronaldo.. messi wcale lepiej wczoraj nie chodził na meczu niż on chodzi.
2
ronaldo chyba nie będzie gwiazdą mundialu
3
współczuje Pepe'go Matce za ten wstyd. i kibicom Portugalii.
0
PEPE :) ja go uwielbiam
0
KUUUUNN
0
i bym wdupił ;p nie zmieniłem :)
0
ale on w końcu to sobie przyjmij do rozsądku nie przejdzie do FC Barcelony
0
zostawić w lidze typerów 3:0 czy zmienić na 2:0 hmmm
0
bezsensu z ich strony
0
hehe tak też to miałem
0
33 miliony FUNTÓW lub EURO ( nie wiem w jakiej walucie doszło do transferu oświećcie mnie jeśli wiecie ) za piłkarza 28 letniego, który zdecydowanie najlepsze lata już ma za sobą to nie jest mało. nie jest to śmieszna cena. nie jest to wielka suma jak np Bale'a, ale nie jest to śmieszna cena
0
33 miliony to grosze? zazdroszczę Ci
0
Hart wyglądał na lekko zdziwionego :) ale też strasznie żałuje. rotacji takiej Ronaldo mieć przy strzałach nie będzie nigdy..
0
Pirlo teraz Xavie'go bije na głowę. Pirlo to moim zdaniem najlepszy piłkarz na świecie po 30'tym roku życia. lepszy niż Zlatan. a wczoraj c był przy piłce to wyglądał jak profesor piłki nożnej. jest mega piłkarzem.
0
plotki nie grają coś słyszałem.
0
REDAKCJAA
powtarzam. na stronie głównej wynik Urugwaju z Kostaryką wynosi 1:2 !
prawidłowy to 1:3. poprawcie to.
0
w meczu Kolumbii z Grecją też? bo Cuardado był bliski przejścia? ;pp
1
no to będzie ciężko. ale u nich są takie mecze, że może być różnie.
3
powinni mu je dać i podziękować, że okazał się takim typem człowieka. wtedy był wielki, teraz jest zerem? przesada. powodzenia CESC! nawet u siwego, powodzenia
0
chłopie aż tak?
0
bo 4 dostaje się za spotkania trafione z udziałem piłkarzy FC Barcelony
0
ja za 3 mogę się tak nazywać