_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do mnie to napisałeś/aś?
0
a jak nie to na nadziemną przełącz, chyba, że nie masz w TV tylko właśnie dekoder na telewizję nadziemną. jeśli tak to zresetuj go całkowicie wyłączając wszystko co z nim związane z prądu, anteny itp..
0
nie. nie świeciło by nic :) zresetuj go CAŁKOWICIE. z gniazdka z WSZYSTKIEGO, wyciągnij kartę z dekodera ( jeżeli posiadasz ją tak jak ja ). i po 5 minutach oczywiście to wszystko podłącz
0
za Argentyną w mundialu? ja tak. Messiemu do ,, najlepszego piłkarza w historii futbolu" brakuje Pucharu Świata.
0
;o ja mówię, że Bayern nie jest a nie, że FC Barcelona jest. Atletico, Chelsea, Bayern, Real Madryt, Borussia Dortmund, Napoli, AS Roma, to moim zdaniem drużyny, które jak najbardziej mogły by z FC Barceloną w sezonie 2013/2014 walczyć o zwycięstwo. Bayern ma Tiki Take więc już na topie nie jest. jest 2 największym klubem, ale nie jest 2 najlepszym klubem.
0
myślę, że największy, nie najlepszy
0
oby wszystko w Kostaryce poszło pomyślnie. ale jest pewna obawa. głupio by wyszło, gdyby te testy robione zostały przez domysł z powodu wyniku sportowego na mundialu. jeżeli będą czyści to będzie dowód,że niestety właśnie chyba wynik sportowy był powodem testu.
0
o i masz 100% racji. ale nie chciał byś go? no bo jak on przykładowo przeszedł by do FC Barcelony to zarząd FCB to moi idole. Suarez to 2 piłkarz na świecie na tą chwilę. Ronaldo zjada i wypluwa
1
dzięki Xavi dawać KOKE. dosyć wymowne podziękowanie dla legendy.
0
chyba nie pożre się z nim. myślę, że (NIESTETY) nie dojdzie do tego transferu
0
no oczywiście, że na turniejach narodowych liczy się różnica bramek.
0
ciągle to mówię
0
myślisz, że oni faktycznie muszą sprzedać Cesc'a by mieć na transfery? muszą, ale to nie tylko ta kwota. To jest jedna z największych firm na świecie. ogólnie firm. jeśli coś trzeba to to zrobią.
0
Higuain co tu robi? nie wiem. Falcao co tu nie robi? nie wiem.
0
aha no na prawdę. Suarez w ostatnim sezonie mało co sam nie zdobył Premier League. podziękować może obronie za ostatnie 15 minut w meczu z Crystal Palace. jeśli zamienisz Messie'go na Suareza Messi kochana też nic nie osiągnie z Liverpool'em bo przy Chelsea i City tylko ten jeden zawodnik zrobił różnice co prawie nie skończyło się mistrzostwem. Suarez nic nie osiągnął? pierwsze 9 meczów w Premier League pauzował co wiemy, w pozostałych strzelił 31 bramek z czego powtarzam Steven Gerrard strzela w Liverpool FC karne. to jest wielkie osiągnięcie.
0
3:0, 3:0, 2:1
0
zazwyczaj jak klub ma jedną cenę ( w tym przypadku za wysoką ) i za wszelką cenę przy niej zostanie. to 2 lub 3 miliony to góra co można spuścić. bo dokładnie pamiętam takie przypadki
0
nie będzie piłkarzem FC Barcelony
0
oby nie usłyszał tego od innych co od Ciebie :) ja tu chyba napiszę jakiś specjalny post 2 stronny na jego cześć.
Xavi, mi ídolo, mi mentor, nuestro líder. Adiós Xavi
0
ten robot to chyba sposób na refleks bramkarza nie przez to, że gra dzisiaj na przeciw Messiemu lecz po prostu to dobry pomysł ich trenera bramkarzy, który zresztą na ich treningach jest na pewno nie pierwszy raz. no, ale trzeba było dramaturgi dodać, że to przez MESSI'EGOO :)
0
w meczu z Iranem Nigeria byłą faworytem. w meczu Nigeria vs Iran kulturę gry większą mieli piłkarze z Iranu. to ich kontry wyglądały lepiej, aniżeli pozycyjny atak Nigerii. niestety oglądałem ten żałosny mecz ( najgorszy chyba na mundialu ) i muszę przyznać, że cała druga połowa to ewidentne zjedzenie taktyczne Nigerii przez Iran. posiadanie piłki widziałem i przebieg spotkania pamiętam, ale kto jak nie my dobrze wiemy, że ni jak posiadanie teraz nie ma się do wyniku jak i nie ma się do kultury gry. bo kto ją miał lepszą w półfinale LM? Bayern czy Real? kto miał lepszą kulturę gry? Bayern zmiażdżył Real Madryt w posiadaniu piłki. ja dalej ( tak jak Ty bez żadnych złości ) będę jednak przy swoim zdaniu. Iran wyglądał lepiej w spotkaniu z Nigerią.
0
widziałeś co on robi, gdy jest przy piłce? jest w innym świecie i ma motywacje zrobić właśnie w tym momencie coś co spowoduje gola dla jego drużyny. to najlepszy snajper na świecie na tą chwilę. Ronaldo to jak narazię 3 piłkarz na świecie
0
jest lepszy od Ronaldo bez najmniejszej wątpliwości. Ronaldo to teraz 3 piłkarz świata. Ronaldo 17 bramek w Lidze Mistrzów? Suarez 0. zgadnij dlaczego. od kiedy jest lepszy? od sezonu 2013/2014 i nadal jest lepszy
0
chyba ich to nie obchodzi. wynik idzie w świat. Irak tylko się bronił ? ja widziałem, że był lepszy od Nigerii
1
Luis jest lepszy od Ronaldo
2
co? Suarez nie jest idiotą tylko jest kontrowersyjny, ale nie w swoim zachowaniu w szatni tylko na boisku. o nim piłkarze Liverpool'u mówią zawsze ciepło i z szacunkiem.
0
najgorsze w tych newsach jest to, że mają one miejsce. szkoda po tym wszystkim będzie mi czytać ,, Luiz Suarez piłkarzem Realu Madryt". z całego serca chciałbym by grał w FC Barcelonie, ale Real teraz ma zamiar ściągnąć jednego z najlepszych na świecie napastników - Kun'a Aguero, Luis'a Suarez'a, bądź Radamel'a Falcao. my ściągamy najczęściej ludzi z potencjałem na przyszłość, ale też trzeba pokazać wielkim transferem, że - 3-krotnego zdobywcy Ligi Mistrzów w ostatniej dekadzie - stać na najlepszych na świecie piłkarzy. to mnie martwi już tylko to, że tego nie pokazujemy ..
nie mówię, że ściąganie piłkarzy młodych z potencjałem jest złe bo - RONALDINHO :),
ale myślę, że kupno Luiza Suarez'a dało by FC Barcelonie gwarancję Ligi Hiszpańskiej w następnym sezonie i być może triumf w Lidze Mistrzów. nie da się ukryć, że piłkarz, który na chwilę obecną jest gwarancją 30 bramek w lidze w 29 spotkaniach to najlepszy piłkarz na świecie i mieszka w Liverpool'u. Myślę, że kupno Suarez'a to gwarancja sukcesu.
1
jak zatrzymać Messie'go?
- drużynę przeciwną musi prowadzić Joshe Mourinho
0
nie wątpię w to, że Suarez to na tą chwile najgroźniejszy napastnik na świecie.
0
SL Benfica. dobra to firma widać.