0

kto to Wilk? kim są owce?

1

NIE! w meczach z Atletico czy Chelsea, z drużynami które tak dobrze się bronią wieloma zawodnikami nie ma fałszywej dziewiątki, jest ona nieskuteczna, w takich meczach drogą do zwycięstwa są skrzydła.

0

aż dzisiaj po wypłacie nie opije się tylko będę oglądał ten mecz. tak opije się po meczu. kapitalne spotkanie to będzie! WIELKIE ATLETI WIELKA BARCA.

CAMP NOU

1

wgl zablokujcie mu komentarze

0

jak ,,ma dzień" to potrafi w meczu, który jego zespół wygrał 4:0 zostać zawodnikiem meczu. to dobry piłkarz, nie patrz tylko na ten ,,faul na Messim"

10

dzięki tobie kibicuje FC Barcelonie. Ronaldinho to najlepszy magik piłkarski. po prostu.

0

no i co? widziałeś jak je wykonał. śmieszne

0

rozśmieszasz mnie. Mourinho powiedział jasno. NIE MAMY NAPASTNIKA. myślisz, że Mourinho chce Mandzukic'a? nie wierz w to.

0

championeeee champiooooneee OLE OLE OLEEE !!!!!!

0

młodzież!

0

to jest piłkarz dla FC Barcelony. to jest piłkarz, który nie pokaże tego w Anglii co pokaże nam w Hiszpanii.

0

tym bardziej, że medialnie zapisany w FCB jest już na paru miesięcy. mówiąc krótko, moim zdaniem nie jest to dojrzały bramkarz. nie mówię, że ma pod moim postem być wiele tematów, które mnie hejtują, ja mówię swoje zdanie, fajnie jest usłyszeć wasze zdanie, ale moje zdanie to moje zdanie, i to nie jest krytyka tylko MOJE ZDANIE. zrozumiał już ktoś?

1

yyyy... ktoś NA PRAWDĘ nie wie na 100% co będzie z tym bramkarzem? przecież to już wiadome, że to FC Barcelona jest jego nowym pracodawcą, a takie wypowiedzi tego młodego bramkarza jak te mnie tylko do niego ZNIECHĘCAJĄ. myślałem, że powie otwarcie ,, wiecie, z kim mam już podpisaną umowę, jest to FC Barcelona, ale teraz skupiam się na Borussi " to wypowiedz profesjonalisty. pier****nie z dziennikarzami i z nami FANAMI tego piłkarza jest nie na miejscu. nie będzie to mój ,, ulubieniec ". życzę mu szczęścia w życiu, ale co da swoimi umiejętnościami firmie FCB to się okaże. jak dla mnie to nie ten bramkarz, ale obym się mylił.. tak..

0

więc jest szansa by mistrzostwo trafiło tam, gdzie powinno. do Atletico lub do FC Barcelony. w ostatniej kolejce okaże się kto bardziej na nie zasługuje. Real na nie w tym ligowym sezonie po prostu nie zasługuje. tragiczny bilans w najważniejszych meczach w tym sezonie w LA LIGA głównie za to odpowiada. mecz o mistrzostwo będzie to coś.

3

BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! po mistrzostwo!!!!!!

0

zapamiętaj! ! ! :D hehe jeszcze to wygrają ;p ma być dogrywka słyszałem ;p

0

więc tak, teraz gol dla Getafe w końcówce spotkania to gol na wagę tytułu, gdyby nie on w naszych rękach było by to trofeum, ale okey. cieszy mnie ta wypowiedz -- http://www.fcbarca.com/55681-zubizarreta-przebudowa-rozpocznie-sie-po-zakonczeniu-sezonu.html -- oby miała również przebudowa dotyczyć sztabu szkoleniowego. trener Napoli to jak na razie chyba najlepszy wybór. zatrudnienie znowu trenera takiego jak Gerardo Martino było by błędem, pozostanie tego trenera w klubie też, ale jeszcze większym było by zatrudnienie po raz kolejny trenera, który nie będzie ,, KIMŚ " w szatni. Tello na oczach telewizji ma pretensje do Taty Martino co oznacza, że ten trener w szatni nie jest kimś wielkim. zatrudnić trzeba koniecznie trenera z nazwiskiem. pisałem to już dużo razy.
co do tego sezonu. jeśli FC Barcelona wygra lub przegra mecz z Elche, jeśli Real Madryt wygra z Valladolid i Celtą Vigo a Atletico wygra spotkanie z Malagą będzie to dla mnie ważna chwila, w meczu FC Barcelony z Atletico będę za Atletico. nie będzie dla mnie dobrą wiadomością zdobycie przez Real potrójnej korony ani nie będzie dobrą zdobycie mistrzostwa jak nie było dobrą zdobycie pucharu króla. kocham FC Barcelona, ale jeśli 18'stego Maja FC Barcelona nie będzie miała w przypadku wygranej z Atletico szansy na mistrzostwo, będę chciał sukcesu piłkarzy Atletico Madryt

0

racja racja racja

0

słuchaj! to Twoja PERSPEKTYWA. Moja jest taka, że gdy mamy się wzmocnić, to nie możemy się osłabiać

0

nie wiadomo czy by odniósł z nią sukces. piłka nożna to detale. dobry trener
+ słabi piłkarze = słabe wyniki i na odwrót. nie róbcie haji

0

Tyle masz mu do powiedzenia? :) tylko tyle?

0

nie sądzę by ,,TIKI TAKA" była już na stałe nieskuteczna. jeśli przypomnisz sobie atmosferę przed meczem na SB Real Madrid vs FC Barcelona pod koniec 2011 roku ( 3:1) to przypomnisz sobie, że po superpucharze Hiszpanii ( 2:2 i 3:2 ) i zaprezentowanym przez Real Madryt stylu ( pressing na połowie przeciwnika + agresja 100% ) ekipa z Madrytu była faworytem przed ligowym Gran Derbi i skończyło się niesamowitą Viktorią gdzie piłkarze Barcelony w ataku byli od siebie wszyscy, gdzieś w promieniu 40 metrów ( WSZYSCY! ) i dało to możliwość przy tej technice piłkarze z FCB świetne kombinacje nawet przy takim pressingu Realu co zakończyło się sukcesem. Autobus na takie coś nie pozwala z kolei. to bliskość graczy przeciwnych, która uniemożliwia taką grę na przestrzeni 3 metrów. piłka jest piękna a od 5 może nawet nie 5 lat piłką na światowym poziomie rządzi przede wszystkim TAKTYKA. na pewno ktoś mnie rozumie

0

bardzo dobrze :) takie kary mogą sprawić, że wszyscy pomyślą z jakimi konsekwencjami wiążę się takie zachowanie i zaprzestaną z tym.

0

asysta Ronaldinho ;)))

1

oczywiście nie pamiętam tego osobiście :) mówię o dobrym dokumencie ,,o krok od pucharu"

0

nom o tym myślałem pisząc to :)

0

nie znam się na nich, nie czytałem ich :) wierze, że są w pełni uczciwe

2

a na końcu rzut monetą

0

,,a nie emerytów"

to Twoje słowa nie moje destro. to pokaz Twojego ,,szacunku" do Pinto nie mojego

0

wiem co to ,,smaczki" to ciekawostki, których jesteś ciekaw, ale mnie interesuje liga mistrzów i są to dla mnie ważne mecze i to są dla mnie emocje. to co pisałem każdy je ma inne i czerpie z innych źródeł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?