_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma to powiązanie z jego nieobecnością na konferencjach, to chyba pewne. myślę, że coś się dzieje czego media nie mogą wiedzieć, coś się dzieje związanego z Messim. ja jestem wielkim fanem FC Barcelony i Messi'ego, ale spokojnie to nie ja glosuje na niego co mecz jak niektórzy piszą tutaj, ja jestem realista i patrzę zawsze na wszystko FAIR. pewne jest to, że ten rok jest NAJWAŻNIEJSZYM ROKIEM w jego karierze. mundial to coś czego nie zdobył, to najważniejsze trofeum na świecie, którego tak gigantyczna postać jak Messi nie ma... to jego cel już nie tylko sportowy, ale i życiowy. pewne jest to, że jeśli zdobył by to trofeum, Lionel Messi został by ogłoszony NAJLEPSZYM PIŁKARZEM W HISTORII FUTBOLU, bo właśnie tego trofeum mu brakuje.
0
no japiee****e
0
boję się, że po takich sytuacjach wielu straci do niego szacunek. wielu moich znajomych kibiców Barcelony straciło. ja mu zapamiętam wszystko. niech nie pojawia się jeżeli twierdzi, że to jest dla niego dobre.
0
z nimi nie z nami. badzmy ludzie rozsądni. nie będzie ligi hiszpańskiej w tym sezonie dla FC Barcelony. mamy 4 punkty straty do lidera i z nim mierzymy się w ostatniej kolejce i to on będzie faworytem tego meczu i to on jest najlepszy w Hiszpanii. sankcje ,,zjedzą" Barcelonie następny sezon i o zmianach jakie powinny już dawno się pojawić możemy mówić dopiero w sezonie 15/16. Indyczka przygotuj się dobrze na następny sezon bo takich spotkań będzie więcej.
0
Ty w ogóle wiedziałaś, że FC Barcelona też może przegrywać? :)
0
kiedyś napisałem, że piłkarzy takich utytułowanych jak Iniesta, Messi, Xavi musi trenować ktoś z wielką charyzmą, ktoś z najwyższego topu. Martino nie zrobi tu nic wielkiego. dostałem chyba 18 czy 19 minusów
1
nie sądzę, że będzie to jednostronny dwumecz. Real ma tak na prawdę lepszych piłkarzy, Bayern to po prostu lepsza drużyna.
0
kapitalna akcja Bale pod koniec meczu. trzeba przyznać, że jeśli zrobił by tak Neymar był by tutaj królem.
2
zarejestrowałem się około miesiąc temu tutaj więc nie mogę polecić Twojego postu, a zrobiłbym to. chodzi tu o szacunek dla ludzi, przede wszystkim szacunek człowieka. chodzi o to, że gdy przechodzę koło ludzi rasy białej mówię im ,,dzień dobry", ,,cześć!", ale jeżeli przechodzę koło osoby czarnoskórej mówię jej ,,dzień dobry" i ,,cześć". to nieco inna sprawa niż Twój post, patrząc na Hiszpanię i jej obywatelstwo lecz to również wiążę się z szacunkiem. szacunek-wierność-szczerość to trzy cechy, których ludzie przestrzegający są szczęśliwi. lecę na piwko, do zobaczenia na meczu
0
dzisiaj mają szanse na 2 puchar w tym sezonie. jeśli przy wielkim szczęściu ( bo o takim trzeba by było mówić ) piłkarze zdobyliby mistrzostwo Hiszpanii, można powiedzieć, że ten sezon jest bardzo udany. boli mnie brak FC Barcelony w najlepszej czwórce Europy.
0
wiele razy Real Madryt już tytuł przegrywał w tym sezonie, wiele razy już FC Barcelona przegrywała tytuł w tym sezonie. w Anglii wiele razy już Chelsea przegrywała ligę w tym sezonie potem jeden z faworytów teraz znów miała już nie liczyć się w walce o tytuł, teraz znów się liczy. są wzloty, są upadki. teraz tracimy 4 punkty do lidera jeden do wicelidera. dużo z nas jest doświadczonych tymi ligowymi wzlotami i upadkami szczególnie pod koniec sezonu więc razem poczekajmy do 38 kolejki by poznać zwycięzce Ligi Hiszpańskiej.
0
Ajax'u w Europie nie ma 15 lat. caaałą historie piłki byli wraz z AC Milanem, Juventusem, Realem Madryt, Bayernie Monachium czy FC Barceloną czołowymi drużynami w europie. to ich 15 lat strat, najwidoczniej dokonywali złych wyborów dotyczących przyszłości, coś robili zle. to, że Ajax ma najlepszą szkółkę możemy dowiedzieć się tylko i wyłącznie za parę długich lat.
1
z całego serca Ci tego życzę :)
9
500-ny występ Andresa Iniesty. ,, To coś, co bardzo mnie cieszy. Oznacza to, że mimo upływu lat stanowię konkurencję i jestem w dobrej formie " Ty nie stanowisz, żadnej konkurencji, Ty nie masz konkurencji.
0
jeżeli mówi to on, trochę mnie to uspakaja. mam nadzieje też na dobry mecz Messie'go i przede wszystkim obrony
0
co Sunderlund. Gustavo Poyet robi w tej drużynie kapitalną robotę, gdy przychodził mieli ostatnie miejsce teraz są nad strefą spadkową.
0
tak, dokładnie tak jest. mało kto spełnia największe marzenia, nie dlatego, że nie chcą, bardzo chcą, ale by je spełnić potrzeba odpowiednich cech charakteru. PRACOWITOŚĆ - WYTRWAŁOŚĆ - CIERPLIWOŚĆ, zależy również jakie są te marzenia, jeżeli jesteś bogaty a spełnieniem marzeń jest obejrzenie finału Ligi Mistrzów na żywo to kupujesz bilet na loże Vip'ów i jedziesz, lecz jeżeli Twoim marzeniem jest grać w takim finale to musisz mieć odpowiednie cechy charakteru i ciężko pracować.
0
1
TOTTENHAM 1 vs 1 SUNDERLUND
Cristian Eriksen jest FENOMENALNY. Właśnie zaliczył taką asystę.
0
mówimy o wielkości. sami o tym zaczęliście dyskusje. chyba, że nie wiecie co to wielkość. FC Bayern, FC Barcelona, Real Madryt, Man UTD, AC Milan, Juventus, Liverpool FC to największe drużyny
0
Eriksen z Tottenhamu jest fenomenalny
0
Sunderlund z nowym trenerem jest dużo lepszy. właśnie wygrywa w północnym Londynie 1:0!!!
1
koniec dyskusji .
0
Wolski to najlepszy komentator na świecie. świadczy o tym to, że, gdy komentuje T-Mobile Ekstraklase też odczuwam emocje
0
Bayern Monachium zawsze był i będzie WIELKI
0
ja mam cyfre z canal+. ale nie rozumiem dlaczego się wkurzasz. wchodzisz w meczyki i Actie1 kanal 300kbps. nie masz jakości HD czy 3D ;) ale da się oglądać na prawdę bez najmniejszego zacięcia.
1
ten artykuł też mnie cieszy, świadczy o tym, że gra w FC Barcelonie Neymar'a to spełnienie marzeń, a coś mi się wydaję, że to będzie legenda. cieszy bardzo szczególnie to ,, wszyscy są jak moja rodzina”.
17
no tak, każdy z nas ma marzenia. Ci ludzie, których oglądamy te największe o byciu piłkarzem już spełnili, ciekawe jak to jest spełnić swoje największe marzenia.
0
po prostu myślę, że bardzo prawdopodobne jest to, że w latach 2020-2030 wszyscy znowu będą zachwycać się wielkim Ajaxem.
0
Jeśli oglądałeś mecz wyjazdowy z Ajaxem Amsterdam wiesz jak wyglądał tamten mecz i wiesz, że różnił się od tego z Valladolid. Ajax był wtedy zespołem lepszym, który wie lepiej jak zagrać piłkę, żeby właśnie ta akcja, która ma miejsce była niebezpieczna. dodajmy do tego, że na Camp Nou Ajax grał z FC Barceloną pierwszy oficjalny mecz, patrząc na to, że już 2 oficjalny dał im tak bezdyskusyjne zwycięstwo można pomyśleć czy ich młodzież nie jest w czołówce