3

liczy się. to oczywiste. najważniejszy turniej na świecie.

0

najważniejsze, że Barca nie stracie bramke jeszcze

1

człowieku. jesteś smieszny. kibicujesz realowi, ale to tutaj komentujesz wszystko co z nim związane. napluł bym Ci w twarz na meczu widząc Cię koło mnie kibicującego realowi (przykład) a potem widząc Cię wchodzącego na stronę Barcelony. nie gadaj mi "chcę tu tylko sensownie podyskutować blabla.. " bo to pierwsza wymówka jaką słyszę od was. komentujesz z nami? nie na stronie swojego klubu? no człowieku pomyśl

0

pytanie teraz czy Ty się nabijasz i tu piszesz czy faktycznie nie macie swojej strony

0

nie zawsze się tak dzieje, że aż w każdym spotkaniu. w tym sezonie w każdym meczu pod rząd.

0

co mecz Messi jest "MVP". wymowne. jest decydujący

0

tak swoją stroną to "klasycznej manity" dawno na wyjeździe nie było. mecz z Malagą będzie miał bardzo duże znaczenie. jeśli wygramy ten mecz, Barcelona potem będzie grać na Camp Nou z Granadą i chyba nie ma wątpliwości, że Barca zdoła wygrać ten mecz. do tego czasu Real czy jeśli chociażby się nie potknie, przed Gran Derbi presja na Real będzie tak ogromna, że może okazać się decydująca.

1

pomocnik Malagi o "środkowym" spotkaniu z Barceloną?

11

Świetna była by możliwość wstawiania skrótów po meczu z komentarzem Canal+ Polska. za "naście" lat można by śmiało wracać do świetnych chwil i przypominać sobie to wszystko z udziałem Polskich komentatorów.

0

ale to był taki uwaga..

.. przykład

0

nie. głowę na prawo w telewizor odwracałem pod koniec każdego seta. Barcelona grała szybko, gdy już tylko miała piłkę na 25 metrze od bramki.

0

nie. Barca sama kusi klepaniem Xaviego z Pique i Busquetsem do gry jedenastoma zawodnikami za linią piłki. Real gra szybko i ryzykownie. obrona nie nadąża nawet przy dobrym ustawieniu. patrz wczoraj Barca.

8

Barcelona nie klepała bezsensownie tylko często podejmowała decyzję o szybkim ataku i zebrała tego owoce.

0

nie no nie ma. ktoś się podnieca? to był po prostu prosty mecz.

0

z Levante, bez autobusu tylko busikiem. proszę Cię.

0

według mnie to (jeśli chodzi o potencjał i umiejętności) nasz drugi stoper. Pique w formie (do, której wątpię czy wróci) jest najlepszym stoperem Barcy, Vermaelen w formie jest na pewno drugi. to nie ten Vermaelen co 3 lata temu w Arsenalu..
..ale będziemy oglądać jego dobre występy

0

jeśli awansowuje się z 5 miejsca to chyba tak.. xd

1

bardzo mnie cieszy brak reakcji adminów na "lamenty" tych co tak strasznie nie chcieli tutaj komentarzy o siatkówce. redakcja wiedziała co to za mecz. ja żadnego bana nie mam za komentowanie siatki wczoraj.
wczoraj mnie zdziwił sztab medyczny. Neymar jest młody i daje z siebie wszystko by grać na boisku. wyraźnie było w nim wczoraj widać, że jest zażenowany tym, że nie wejdzie bo ból mu już przeszedł.

11

Polska Mistrzem Świata! Barca 5:0! Error 505! wszystko zgodnie z planem :) świetny dzień. kapitalne mecze!

1

Komorowski oczywiście tekst na blache się nauczył.. idiota

0

temu kamilosowi004 od tych zgłoszeń chyba się myszka popsuła. tak miał zgłąszać

0

komentatorzy również :))

0

to się nazywa " jak coś to nie spamujemy " haha

0

POLSKA!!! MISTRZEM!!!!!!!!!! ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Leo "a po co z karnego" Messi

0

Pedro strzelił bramkę aż się errory na nowo pojawiają

0

uciszył krytyków.

1

jak ja chciałbym tu za 20 minut spam o Polskiej Reprezentacji Siatkówki..

0

lepsze linki macie ... widzę, że komentarzy już 10 o golu Sandro..

1

więc jesteś.. :)) ja też cholerka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?