_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Munir egzekutoro dodalitaroooo
0
Alves go faulował
0
Suarez raz tak strzelił
0
wkręci ich w murawę. zobaczysz
0
szybciej grają, lepiej grają
0
2:1 czerwony Rooney. 82 minuta
1
leciała kontra West Ham i z całej pety gościowi zasadził kopa w brzuch od tyłu.. xd
2
morda dzieciaku
4
za dużo tutaj jest osób zarejestrowanych "naście" dni temu. prowokują swoimi mało rzucającymi się w oczy głupimi tekstami.
0
gdy tylko myślę, że Rooney ma już za sobą wszelkiego rodzaju incydenty i na prawdę myślę o nim jak o jednym z tych najlepszych, on robi takie rzeczy. nie miał prawa tego zrobić, widział, że sędzia patrzy na to z 3 metrów. to była 57 minuta. to idiotyzm
0
balo pilke odebral a Twardowski "tak. mozemy mowic o cudzie na anfield"
0
wspieraja Balo. ladnie to sie oglada
0
dajcie Balo jeszcze 5 minut.. beda jaja
3
co widze Balo to mi sie geba smieje xd on dzisiaj kogos zabije
0
2 niepodyktowane karne. brak czerwonej kartki. sedzia straszny, ale dzieki temu jaki to jest mecz!
1
1 minuta, już można dać czerwoną kartkę piłkarzowi Evertonu.. Anglia . derby
0
Walk on through the wind, Walk on through the rain,
Though your dreams be tossed and blown,
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you`ll never walk alone...You`ll never walk alone.
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you`ll never walk alone,
You`ll never walk alone.
3
2:2 . to nie ten Liverpool i to też nie ten Everton. na tą chwilę niebiescy grają lepiej.
0
bo facet się pyta poważnie i ma problem. swoje bezbarwne żarty też trzeba wiedzieć, gdzie wsadzać.
0
każdy się nudzi czymś innym i bawi przy czymś innym. każdy ma swoje "zachcianki"
1
i to wszystko w momencie, gdy razem z Valencja prowadzisz w tabeli La Liga, masz 1 miejsce w grupie Ligi Mistrzów i w sezonie nie strzelił Ci nikt nawet gola. wszystko przez remis z Malaga.
0
jak on miał dobre 3 mecze.. i zaś będzie jak z Robakiem.. rodzi się gwiazda. jak z Wolskim. pojechał do Włoch bo ławki rezerwowych tam są chyba dużo wygodniejsze. Kosecki za niedługo też się napali na jakiś pierwszy lepszy kontrakt za granicę. mówiono kiedyś o Atletico, ale to już mnie z podłogi musieli podnosić.
0
a Ty dojrzejesz. .
0
zepsuty? powiem Ci szczerze, że rodzice dobrze Cię wychowali, ale nie wiem czy trochę nie "ślepo". wiele rzeczy, którym ktoś wlepia łatkę "złe" wcale takie nie są. idę na herbatę i płace za nią, kelnerka mi ją przynosi, to ich praca. burdele nie są nielegalne. dziwki to dziewczyny lekkich obyczajów, ale nie łamią prawa. można zawsze po meczu spotkać się z kumplami na piwo w barze i zakładać się kto pierwszy "coś wyrwie". świetna zabawa, lepsza niż "jakiś film". i jest co opowiedzieć w niedziele i ..przez resztę życia.
0
2:2 i 4:0 .
1
BarcaLove nie pojedzie bo mu rodzice za żadne skarby nie pozwolą. no chyba, że z nimi. słuchaj lipa straszna.. nie sprzedasz na pewno w Polsce już nic. ja na Twoim miejscu (jeśli jesteś w Barcelonie) poszedł bym pod stadion i po prostu postał 30 minut, na pewno opchniesz za pół ceny.
0
Sobota i po meczu "jakiś film" i "spanie". to gdzie Ty masz życie.
1
nie kupuj rozbudowanej na ścigacza "pięćdziesiątki" bo się z Ciebie będą śmiać. ja z takich się śmieje ;/
3
Liverpool vs Everton
FC Koln vs Bayern Monachium
Schalke 04 vs Borussia Dortmund
Chelsea London vs Aston Villa
Hull City vs Manchester City
Manchester United vs West Ham United
Villarreal vs Real Madryt
Toulouse vs PSG
FC BARCELONA vs GRANADA
Arsenal London vs Tottenham Hotspur
Vfl Wolfsburg vs Werder Brema
Atletico Madryt vs Sevilla
Legia Warszawa vs Lech Poznań
canal+ ;*
0
mówię o tym jak Suarez PRZECHODZIŁ DO AJAXU Z URUGWAJU. a Rosja to Euro-Azja. a w większości, dużej większości to właśnie Azja.