0

w meczach z Barceloną najmniej widać brak wielkich gwiazd w drużynie przeciwnika. zazwyczaj cały zespół rywala pracuje w defensywie. czy zagra Ibra i Silva czy Cavani na "9" i Marquinhos na stoperze, gra będzie podobna.

0

chodzi o głosy Ibrahimowica w plebiscycie na Złotą Piłkę. Szwed jako kapitan reprezentacji Szwecji ma prawo oddać głos i oddaje go od wielu lat bez przerwy na Leo Messiego

1

tak na poprawę humoru xdd

0

gdyby Guardiola zrobił z Messim wtedy to co teraz robi Enrique, kochał byś go za to, że takie bramy ładuje w naszej koszulce.

0

mecz: Barcelona 0:3 Bayern - półfinał Ligi Mistrzów 2013.
komentarz: Barcelona 1:0 Inter Mediolan - półfinał Ligi Mistrzów 2010.

8

tak na poprawę humoru xD

1



obowiązkowy do obejrzenia filmik. świetnie wszystko pokazuje.. Suarez ma nie równo pod sufitem, ale jest najlepszym snajperem na świecie. ja się ciesze, jego "inny" charakter nam też się przyda, jeżeli nie będzie kar..

1

wszystko ta sama historia. jeśli Barcelona wygra Ligę i PK, rozgrywa Superpuchar Hiszpanii z finalistą PK. Tarcza wspólnoty działa tak samo.

3

pierwszy, poważny sprawdzian drużyny Enrique

0

Bartra? przecież to straszny przeciętniak..

0

opowiedz mi fenomen Waszych Avatarów.. co z tymi miśkami.. moda jakaś?

3

były lata gdzie ładował po 50?. był taki jeden rok. za Tito, który grał zawsze pod geniusz Messiego.

0

kto "błyszczył" w ATM

0

ei jak wgl poszło Atletico i Real. Sorki, ale nie oglądałem, bez hejtów.

0

dzieci nie chodzi o tego z Arsenalu. :)
Neville Chamberlain. kto powiem o kogo chodzi

0

już się bałem, że działają serwery bo mi się strona ładowała, ale Error 505 mnie troszkę uspokoił. ja oczywiście meczu nie widziałem, więc o nim porozmawiam z Wami jutro jak obejrzę mecz, bo nagrywam jak już idę pić. 6:0 brzmi mi dość dominująco. miłego wieczoru. VEB

0

Alves.. "poszedł" jakby go ktoś prawym analogiem w kontrolerze wypuścił na 10 metrów w fifie..

0

wyjątkowo będzie boleć wiecie co? :) ta pierwsza stracona bramka .. :)) fajną w sumie, dość respektowaną passę Barcelona sobie zrobiła z tym "zero z tyłu"

0

niech nikt nie mówi, że wygrywamy fartownie. Munir, powinien cieszyć się z bramki już dobre 10 minut temu

0

wiecie na co ja najbardziej liczę? na Rakitica, Mathiue, Vermaelena i Suareza. liczę też na Messiego i Inieste. nowe nabytki nie mają w DNA bezsensownego klepania po obwodzie, dlatego jeśli Rakitic chce ryzykownie podać i traci piłkę nie mam żadnych do niego pretensji. PS: brawo Neymar

1

bardzo słaby.

0

meczyki.pl tak dajesz na FC B vs GRA "rozwiń" i masz ich około dziesięć

nie ma za co

4

wgl nie wiem czy Wy zdajecie sobie sprawę, ale Munir nie trafił z metra do pustej bramki

0

zestarzał się o parę lat?

1

nie mogę jeszcze polecać to będę pisał po prostu "tak"

2

Rakitic teraz pokazał klasę. fajnie przerzucił rywala, ale ten krosik..

0

grało autobus

1

to raczej autobus w stylu Athletic Bilbao. nie martwię się o wynik widząc co się dzieje na boisku.

0

Munir goals and skills 2014/2015

0

Munir nie najlepiej gra na pierwszym metrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?