0

wymieńmy teraz kolegów z drużyny Ronaldo a Suareza. ludzie masakra. Suarez 7 czy 9 spotkań kary i nie strzelał "jedenastek", których Liverpool miał OD GROMA. Suarez nie grał w Lidze Mistrzów w której zapewne swój dorobek by poprawił o wiele bramek. Suarez miał u swojego boku piłkarzy, którzy nie mieliby w większości szans załapać się na ławkę rezerwowych "królewskich".

0

na około 75% bo przeprosił.

0

to jest piękny filmik, który widziałem już dziesiątki razy i mi się jakoś nie chce znudzić..są świeczki w oczach :) co za człowiek..

0

Redakcja go to sleep..
..you are drunk!

4

bez żadnych problemów Suarez mógłby reklamować pastę do zębów ! to nie śmiech. świetnie by to wyszło, zabawna reklama (bo zęby ma bardzo zdrowe i duże) z małym nawiązaniem do jego boiskowych "wyczynów" w których popisywał się mocą tych zębów! :D wyglądało by to kapitalnie, oczywiście, gdyby wszystko miało podtekst czysto humorystyczny

17

Ojciec Neymara na zdj: "tak się bawiłem za Waszą kasę! było super!"

0

można tak wymieniać i wymieniać :D

1

no to co? ja mówię, bilans Realu z tym arbitrem po GD wynosić będzie 5-1-2 :) a Wy jak mówicie? wygrana czy remis?

16

dobrze, że zmieniono główny temat. faktycznie jest to NEWS DNIA. gratulacje dla Luisa Suareza za złotego buta i co z tym idzie tamten sezon. oglądałem Liverpool właśnie dla niego. to najlepsza "dziewiątka" na świecie.

0

"Leo wejdziesz za Deco i na haos, powiedz im, na haos, 2 minuty, musimy.. bo 2 minuty, na haos"

0

o ! tym razem piłkarska nominacja..

1

powiem tak. jeszcze 2 tygodnie temu spodziewałem się wejścia Suareza w 60 minucie w meczu z Realem, dzisiaj myślę, że jeżeli w meczu z SO Eibar żaden z napastników Pedro, Munir, Sandro nie pokażą wielkiej formy, warto postawić na Urugwajczyka od pierwszej minuty. on na pewno nie wniesie mniej niż Pedro czy Munir, poza tym jest zawodnikiem, który może przesądzić o wyniku! jestem zwolennikiem gry Suareza od pierwszej minuty.

0

"obrońca nie może w to uwierzyć. mamy samobója... "

0

żeby nam jeszcze Deulo Camp Nou nie uciszył w tym meczu ^^

0

miał, ale ja go nie odżałuje nigdy. gość będzie fenomenalny za parę lat. nie trzeba być do tego jasnowidzem. widać to jak ma piłkę przy nodze. bardzo dobrze myśli, gdy dostanie piłkę i świetną ma technikę.

1

hasło: rzutkarnydlarealu

0

jemu tylko wędki brakuje i rybak "jak talala"

0

dobrze, że nie leczy się na NFZ w Polsce. dali by mu termin w grudniu 2017.

2

"tą nogę ma chyba tylko do wchodzenia do tramwaju"

1

nooooo... :) dobre to jest. bo w sumie to też przeróbka. oglądałem przed chwilą te cieszynki są mega.

0

obejrzyjcie filmik tego gościa. powiedzcie mi co może mieć w głowie taka osoba xd

0

no tak, ja po prostu nie mogę go sobie odżałować.. przecież to będzie prze kozacki grajek .. ;/

3

co za gość.. oni w tych Niemczech psują przyszłego klasowego pomocnika. ze szkła jest skubany

0

wiem no, ale to formacja mi nie pasuje. jakbyś napisał "Mundo zna już linie ataku" xd

0

co? .

0

szczególnie Messi. przecież przy drugim golu wyglądało to tak jakby oni specjalnie mu miejsce robili, żeby spokojnie zszedł na lewą, przebiegł kilka metrów i strzelił gola.

5

złapał ją jak muchę, która wolno leci

33

jak to mówią młodzi ludzie "masakracja"

0

Mallenco nie wyjedziesz z Warszawy

8

nie jestem pewien czy to Mila czy Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?