5

słabe jak Illaramendi

0

Casillas patrz na to zdjęcie, patrz. zapamiętaj go

5

no własnie jasne. chyba najlepszy Polski serwis informacyjny..

0

chłopaku, jeśli coś to w pracy. to ty się dzisiaj będziesz pakować do szkoły, nie ja.

0

dobre whysky, nie gorsze ziółko

0

bo to dopiepszający się do wszystkich hejter. miałem z nim "przyjemność" dyskutować.

1

OFICJALNIE: Nie będzie referendum w sprawie niepodległości Katalonii. Katalońskie partie nie doszły do porozumienia w sprawie referendum.
Polsat News.

0

przecież to normalne, że jak jest możliwość napisania riposty za, którą można zebrać dobre 5 poleceń to się to stanie. nie oczekuj cudów. co do pytanie nie wiem, mecz oglądałem dokładnie jak wszedł Messi (tak dziwnie wyszło), ale chyba na DP, bo siekał piłki ładne ze środka.

0

ale Messi ma coś czego nie da się nauczyć i wyćwiczyć, tego zdania zostanę, chodź sam jestem mocno obiektywny i uczciwy, myślę, że na tą chwilę to Ronaldo jest lepszy, bo to on będąc przy piłce jest w stanie dać więcej zagrożenia niż robi to Messi, ale szybkość wyćwiczysz, mięśnie zrobisz, nauczysz się strzelać wolne, ale nigdy nie nauczy nikogo nikt tego co ma mieć w głowie, gdy ma piłkę przy nodze. to Messi ma najlepsze.

0

tak ja też jestem zwolennikiem talentu Deulo, ale martwi mnie jedynie to, że nie przebił się do składu Evertonu i nie robi tego teraz w Sevilli. co do Angielskiego klubu, Martinez mógł tam stawiać na Mirallasa, ogranego w Premier League grajka, wcale nie gorszego od Deulo, ale w Sevilli chciałbym widzieć go w pierwszym składzie co było by dowodem tego jakim potencjałem dysponuje. Martinez mówił, że Deulo będzie kiedyś najlepszy, ale od Martineza to on dostawał końcówki spotkań i nieliczne całe mecze. Deulo pokazuje dużo jak wchodzi, ale właśnie nie wiem czy by dostać tak zwanego "wybuchu piłkarskiego" akurat Deulo nie musi dorosnąć. lubi mieć piłkę przy nodze a nie się nią dzielić.. i może nie będę jakiś oryginalny, ale to właśnie jest powód tych ciągłych wypożyczeń i to własnie jest jego najgorsza wada, ale to wada, która z wiekiem mu minie, bo to nie wada cechy charakteru tylko właśnie nie rozumienia do końca tego jak ma wyglądać zespół i gra dla zespołu. ja zawsze go lubiłem i będę za nim. będę bardziej wkur**** jego odejściem niż sprzedażą Thiago, która akurat bardzo mnie rozczarowała. Deulo niech dorasta, okey niech go wypożyczają, ale niech go nie sprzedadzą bo to przyszłość.

0

ale mieliśmy to też z Ronaldinho. "jak można grać lepiej od niego? długo już nie będzie takiego piłkarza" prawda jest taka, że nigdy nie będzie, ale nie oznacza, że nie będzie lepszych, lepsi okazali się już pokazywać rok po ostatniej ZP Ronaldinho, to Messi i Ronaldo. Suarez.. 27 lat? czy 28. wcześniej nie pokazywał tego co pokazuje teraz, były przebłyski jak teraz Ci młodzi mają, tak jak piszesz. każdy potrzebuje do bycia najlepszym doświadczenia. osobiście uważam, że od Messiego nie będzie lepszego piłkarza, oczywiście tego Messiego z najlepszej formy, ale od Ronaldo? czemu nie.

0

chodzi o dorobek po pierwszych dwóch meczach? pierwszy mecz to mecz w którym nie mogliśmy stracić punktów. chyba, że sztab szkoleniowy by grał zamiast piłkarzy. Giblantar to amatorzy. 3 punkty po 2 pierwszych meczach to najmniejsze minimum jakiego oczekiwałem. 6 punktów to wiadomy sukces i święto, historyczny wynik. a Szkocja? wszyscy 3 punktów oczekują łącznie ze mną. wejdźmy w następny rok wygraną ze Szkocją i 9 punktami w tabeli. tego oczekuje nie tylko przez ostatni mecz z Niemcami, ale też przez to, że Polacy to po prostu lepsi piłkarze i faworyci do 2 miejsca w tabeli, i to właśnie chciałbym dzisiaj widzieć. wygrany mecz u siebie ze Szkocją.

0

no właśnie Niemiecki futbol nie jest tak efektowny jak efektywny. nie wiem czy to zauważyliście, ale Muller to jeden z najlepszych piłkarzy i nigdy nie wygra Złotej Piłki? czemu? bo gra Niemiecki futbol. daje najwięcej drużynie i ciągle gra do przodu. Ronaldo, Messi, Robben to piłkarze robiący różnice widoczną i efektowną, Muller daje więcej drużynie, ale mnie widoczniej niż ta wymieniona trójka. to właśnie będzie z Goetze

0

oj u siebie z drużyną z którą walczy się o awans powinniśmy jednak wygrać. po meczu z Niemcami dobrą falę piłkarzy trzeba wykorzystać. słyszałem, że, gdy wygramy jest możliwość awansu Polskiej reprezentacji nawet na 31 miejsce w rankingu FIFA! mecze w Niemczech, Irlandii i Szkocji będą na prawdę trudne. trzeba u siebie wygrać ze Szkotami.

0

idź sypać tekstami ze szkoły pod innymi postami. on był do wszystkich prócz takich jak Ty więc milcz.

2

Neymar.. to będzie gwarancja 60 bramek na sezon za parę lat. chłopak jest jak maszyna, ma 22 lata.. 196 bramek.. . to przyszły zdobywca złotej piłki i chyba Reus i Hazard będą wściekli (jak niegdyś Ronaldo był wściekły, że żyje wczasach Leo), że żyją w czasach Neymara. Neymar będzie najlepszym piłkarzem na świecie za na prawdę niedługo.

1

Iniesta, żebyś Ty był gotowy.. o to chodzi

0

teraz uwaga.. uwaga... ten mecz nie przesądzi o złotej piłce.

2

ale marker mu zostawił

0

żeby się ci dwaj wykręcili szybko z murawy bo już akcja leci

0

a wgl.. ..z kim oni grają? jaki to kraj

0

Messi wiedział, że strzeli już jak dostał piłkę. obrona jest też git

6

Bendner .

0

co do Roberto można mieć wątpliwości co z nim będzie w przyszłości, ale nie do Thiago. to będzie pomocnik mega..

0

aha okey przeczytałem. to nie mam żadnych przeciwstawień :) brawo Iniesta!

4

Na "El Clasico"
Neymar - Suarez - Messi

0

ei mógłby ktoś mi powiedzieć za co Iniesta ma tą nagrodę? co bierze się pod uwagę w wystawianiu tej nagrody? to nie jest hejt, może po prostu ja nie wiem nic o tej nagrodzie i jest ona zasłużona.

1

dobry moment? nie no chyba jednak po wygranej w świetnym stylu na EURO 2012 był dobry..

1

nie jestem pewien czy na nie awansują. Hiszpania ma teraz większe problemy z autobusami niż Barcelona. niech nikt się nie oślepia ostatnim meczem. są w gronie faworytów, ale to tyle. są w gronie to tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?