0

szkoda, że Barcelona nie zakontraktowała Tytonia. świetnie na boisku rozumiał by się z Mathiue..

0

ja czytałem już niesamowite historie typu. Rakitic transfer straszny, Messi nie ma jednak formy, Iniesta już chyba po woli ławka, Enrique klapa. to mnie w sumie trochę boli bo tych ludzi potem widzę, jak po rajdach Messiego piszą. boże! kocham ten klub! veb!!!. to mnie obraża

0

1 miejsce w tabeli. 0 z tyłu. 1 miejsce w LM.

0

kości mu widać nawet przez koszulkę a Ci mówią, że otyły. ..

0

z Archiwum X..
.. po są jest dział koszykówki?

4

plotki zdementowane. Suarez ma tą samą wagę ciała jak w tamtym sezonie.

1

Ty wiesz ile koszulka oryginalna Realu z napisem Marco Reus może kosztować?!

0

on przecież ponoć nie był najgorszy na boisku a w ofensywie wgl się nie udzielał ze względu na sam przebieg meczu..

0

czy on jest mądry?

0

wina leży w Tiki Tace i braku podejmowania ryzyka. straty punktów i gorsze mecze są tylko i wyłącznie dla nas dobre i bardzo dobrze, że tak słaby mecz przychodzi nam teraz, gdy mam przewagę. Luis Enrique takich spotkań też potrzebuje, zrozumcie. on też musi wiedzieć więcej. PSG bardzo do serca włoży sobie taktykę i poruszanie się po boisku piłkarzy Malagi ( bo dobrze to robili ) i to mnie raczej teraz bardziej martwi.

1

na razie jest świetnie :) 6 spotkań za nami. w LM 3pkt i 1 miejsce w grupie. w Lidze 4 zwycięstwa i jeden remis, pierwsze miejsce! i na deser, brak straconej bramki :) nawet nie zjeżdżam na dół bo pewnie tak samo piszecie i się cieszycie z początku sezonu :) brawo Enrique!

o nie! Wy go zwalniacie, przesuwacie Messiego, sprzedajecie Alvesa, Rakitica uznajecie za niewypał, zmieniacie taktykę i krytykujecie rotacje w składzie ;/

0

to kogo zatrudniamy. enrique Tobie już dziękujemy.starczy nam już tych remisów

0

kazdy kiedys gral oszołomie

0

you stop drugs must now

1

czyli klepa dalej? zajebiscie

1

OT:

w Holandii zatrzymano szajkę, która liczy ponad tysiąc osób. do konfiskaty trafiło TONA konopi indyjskiej.

0

Atletico. strzelili, będą bronić, wygrają.

0

oj pomyłka sorki. lece. pa

0

Atleticooooo!!!!! 0:1.

0

mnie z kolei najbardziej martwią.

0

Bartra? Douglas? szkoda bo jak by dzisiaj zachowali czyste konto padł by rekord tak?

0

zaraz nowy temat ze składami. przygotujcie się szybko na przenosiny! 3.. 2.. 1..

1

ani sekundy nie martwiłem się o wynik meczu z Bilbao. tam były takie dziury, że pewnym było to, że wleci, tylko kiedy.

0

heheh no to mi się udało mam formę. hah :D

0

6 brameczek i 2 asysty meczu Pucharu Holandii. parę minut temu ostatni był gwizdek.

0

haha :D tak tak :D Wy tego nie przeżyjecie chyba.. haha xd

0

coś się chyba POJ****O

0

myślę, że dobry piłkarz nie może mówić, że gra gorzej bo przeszedł z kontykentu na kontynent. tam też bramki są dwie a piłka jedna, też trzeba umieścić ją w siatce rywala by zdobyć GOL. o co chodzi? Suarez przechodząc do Ajaxu. Hulk też przeszedł z Portugalii do Rosji na inny kontynent! co to za bezsensowna gadka.

0

Neymar się śmiał jak czytał. Lucas z PSG też hihocze.

1

no chyba logicznym jest, że jeśli nie gra w pierwszym składzie będąc zdrowym to znaczy, że na treningach jest gorszy od innych bocznych obrońców. na trybunach siedzi bo co? karnet wykupił i nie chce zmarnować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?