_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
karny dla Elche. Messi przestrzelił, Ronaldo sprowokował. ..
0
dla mnie canal+ robi wielki błąd dając komentować mecze Realu Leszkowi Orłowskiemu. przecież to czysty kibic Barcelony i nawet teraz o niej mówi. to musi być straszne dla blancos. ja pamiętam mecze SP Hiszpanii na TVP myślałem, już myślałem gdzie mam gwarancje telewizora bo się nie dało wytrzymać tych kibiców Realu z TVP. wyjątek oczywiście Laskowski
2
no redakcja właśnie czyta wszystkie komentarze i chyba nie daje rady zapamiętać wszystkich nicków i dobrze definiować prowokacje nie taką oczywistą. ten LuizSuarez to na prawdę. ja bym mu dał bana na życie chyba
0
ale chłopie ja wiem, że udajesz Visca Łebka. mi się nie tłumacz dlaczego. pozdrawiam.
0
yy no tak. aale serio nie widzisz różnicy? to jest strona Barcy a ja się nie kryje z tym, że jej kibicuje. ja mówię o kibicach Realu piszących na stronie Barcy o meczach Realu.
0
chyba żartujesz. pisałem już co sądzę o tym. to Ty nie umiesz tego zrozumieć. umiesz to przeczytać, ale jeśli widzisz już negatywne podejście to nie umiesz i nie chcesz tego tekstu zrozumieć. pisałem już Ci wcześniej, mam Ci już nic do powiedzenia. po prostu się wstydź
0
tak. nie mam pretensji bezpośrednio o ten komentarz. po prostu jak widziałeś jego profil to rozumiesz o co chodzi.
0
Pablo. zgadzam się. pisałem to wcześniej, nie chcę się powtarzać. nie widział piłki i musiał wykazać się masą umiejętności przy takim obrońcą. mógł tylko tak strzelić bramkę i to zrobił. kapitalnie.
0
Neymar? nie wiem czy pływać umie. wiem, że pokazuje, że kopać piłkę umie dobrze.
0
hehe ten nawet w mecz Realu tutaj siedzieć będzie ..
0
Cristiano "do końca się nie wyleczyłem" Ronaldo gra na dziewiątce. szkoda, że Meksykaninowi nie dał szansy.
0
ciekawe jak Bayern z beniaminkiem wypadnie. nie wiem w sumie co oglądać. Real czy Bayern. myślę nad Realem bo chciałbym w końcu się dowiedzieć co takiego umie ten James, że kosztował 80 baniek. może lata tam na tym boisku ch** wie. muszę odgadnąć tą zagadkę
0
cholera, ciężki poziom macie w tej podstawówce.. okey, wezmę do serca
3
każdy Twój komentarz to prowokacja. Ty się zgłoś lepiej do specjalisty
2
0
2 punkty przewagi na Valencja i Sevilla, 4 nad Atletico, 6 nad Realem a 4 kolejka.. komplet punktów a straconych bramek zero.. idealny początek sezonu. dobrze widzieć Barcelonę prezentującą taki sam luz w grze na Camp Nou jak i wyjazdach. tego brakowało na prawdę ostatnio.
1
"grali pięknie jak nigdy, przegrali jak zawsze" o tym zapomniałem a na pewno bym właśnie tego użył. no dokładnie tak jest.
1
dobre Rayo nie jest złe :D świetnie się ogląda czasami Rayo jak gra z jakimś potentatem, to nie żart. nawet jeśli przegrywają 4:0 grają najczęściej po ziemi i to nie najgorzej. to dla mnie zagadka dlaczego zawsze na końcu sezonu walczą o utrzymanie. kiedyś Wolski powiedział "lepsze słabe Rayo niż dobre Getafe" to było w tamtym sezonie jak Getafe grając totalnie bez jakiegokolwiek stylu strzelało bramkę "z dupy" i kopało się po nogach. wygrywali po 1:0, 2:1 i tak chyba 6 meczów z rzędu, ale oglądać tego nie szło..
3
http://fangol.pl/view/70540/samotna-cieszynka-luisa
;D
0
martwi tylko rywal. szkoda, że mało wymagający.
0
ei no. chyba każdy przyzna, że bramka Chorwata była "najbrzydsza" z wymienionych czterech bramek w podsumowaniu. Meksykanin GOOLAZO, James GOOOLAZOO, Rakitic po prostu GOLAZO. tam w sumie jeszcze rykoszet był, ale świetna bramka, ale to tylko tyle, świetna.
0
hheehheh :)
http://fangol.pl/view/70517/ahh-ten-valdes-d
1
bramka kolejki dla mnie? Pablo Hernandes. znalazł się już w niezwykle ciężkiej sytuacji i tylko to co zrobił mogło dać mu bramkę. tutaj musiał pomyśleć tutaj musiał nie patrząc na piłkę popisać się wyśmienitą orientacją i jeszcze lepszą techniką. gol z tych w których trzeba zdecydowanie pokombinować i okazać się lepszym od Godina, najlepszego stopera Atletico. kapitalna bramka.
0
chyba nie.. często nad tym się zastanawiam, ale z logicznego punktu widzenia niepodległe państwo powinno mieć swoją federację piłkarską.
0
no to obliczenia procentowe sądzę, że oblałeś
1
ale nie widzę żeby się tutaj ktoś użalał nad sobą czy chciał na tej stronie poznać "drugą połówkę" jeśli tutaj ktoś coś piszę to raczej tylko o piłce nożne (nie licząc ostatniej niedzieli, wiadomo dlaczego).
1
redakcji chyba to nie przeszkadza. w sumie napisz do nich "nie za dużo u Was użytkowników na stronce się udziela? naprawcie to" świetnie jest w każdej chwili mieć możliwość dyskusji z kimś na stronie. bardzo dużo osób, ale w żadnym wypadku nie zgodzę się z tym, że to akurat jest wada..
0
dla mnie żadem problem. 4 młodzików z Barcy B i świeży piłkarze z pierwszego składu.
7
no na pewno przydałby mu się kontakt z boiskiem w ramach spotkania.
1
jak mi szkoda tego, że Tata nie wygrał La Ligi. lubiłem go, chodź nie wierzyłem w jego pracę, ale go podziwiam za odwagę, za to, że w Barcelonie nazwa "kontratak" w końcu nie była "tematem tabu".