2

mi na nerwach jak z nim w końcu nic nie zrobią. musi być taki drewniany, że nie wiem czy ławki w Barcelonie B by nie grzał i chyba by tylko uniknąć kompromitacji go tam nie przenoszą.

0

napiszcie mu to dziesięciu w końcu. Alves nie jest powołany!

2

Milik: "odrzucił bym i oddzwonił, mam darmowe za granice, jestem Play" i reklama w Play !

0

ma ktoś niezacinającą się transmisję do meczu Atletico Madryt? na meczykach tylko Angielski komentarz..

2

nie nie!. teraz już Neymar - Messi - Milik Arkadiusz

0

widział w nim po pierwsze doświadczenie. bo tego nam w obronie brakowało, ale skąd miał wiedzieć, że się "pet man" będzie gubił bardziej niż młodziki z Barcy B.

0

jasny c* :O. Lewandowski bój się bój. perełka Górnika!

0

ja tak za Bartra tęsknię. nie zapomnę jego tekstu
"bramka Bale? byłem zmęczony" hahaahha

1

czyli jasny sygnał. w Barcelonie B nie ma kolegów..

6

mięśniami chyba

0

bo jest gorszy? boże
oficjalnie: Luis Enrique ma okres i ciągle wystawia do składu gorszego bramkarza. focha ma i koniec.
Bravo to lepszy bramkarz, Ter Stegen ma wielki potencjał.

0

czytałeś*. Bartix proszę cię. 5 odpowiedzi. człowiek jest na tylko dobrze skonstruowany, że posiada ciekawe funkcje w mózgu. fajnie jest też z nich korzystać.

0

napiszcie to jeszcze tak z 4 razy bo ja nie wiem jeszcze. kogo nie powołali?

0

swoją drogą to reprezentacja Indonezji do lat 19 musi być nieźle rozczarowana..
.. tyle modlitw co oni odmówili przed meczem to, aż strach pomyśleć, ale szósteczka weszła i zero z tyłu..

2

Mathiue jeszcze nie miał dobrej okazji do przegrania meczu a już w Villarreal był blisko. myślę, że strata pierwszej bramki nie zależy tak od Bravo jak od tego pana na Avku. spoooko, tutaj potrafią się nawet obrazić i Cię śledzić :) za 10 dni będę mógł polecać to Ci trochę podrzucę. . . :D

1

i się zaczęło. Ronaldo strzela 4 bramki i wszyscy wszystkim wytykają chodzenie do gimnazjum. ja nie będę się wyróżniał czy też nie będę oryginalny pisząc po prostu, że śmiać mi się z Was chcę. mowa nie o wszystkich oczywiście, ale nie wszyscy też piszą dzisiaj to co pisali wczoraj.

2

jest lepszy to broni.

0

dobra już wiem. macie zapłon.

0

siema wszedłem dopiero co.. wie ktoś może kto strzelał bramki?

0

po prostu pisałem do Was w drugiej osobie.

0

poczujcie atmosferę. gracie na Camp Nou i gracie wielkie mecze półfinały itp. gracie dla reprezentacji i to właśnie tam w Polskce chcecie być sławą. najbardziej obchodzą cię ludzie w Twoim kraju, w naszym. tam gdzie są rodacy. ich sława i ich szacunek i ich uznanie najbardziej Cię interesuje. użytkownik strony nie powie mi dla kogo najpiękniej jest grać. powie mi to Lewandowski Messi Ronaldo i się dopiero dowiem, nikt z nas tego nie wie, ale jak mówię wczujcie się. ja nie mam wątpliwości. reprezentacja.

0

reprezentacja najważniejsza!

0

ale obrażać nie masz prawa tu nikogo, więc japa

1

,,wiele historii, których tak różny finał"

0

heheheh xd dobre to było no. :D

0

dokłaaaadnieeee

2

nie wiem czy nie Ty czasami wcześniej pisałeś. "Co za żałosny nurek. No i Penaldo już sześć goli. Gdyby nie sędzia byłoby pięć, no ale przecież Realowi się nie odmawia. CHAMSTWO."

0

to chyba ironia nie prowokacja.

0

i masz 8 poleceń. welcome to barca.com

0

bo pisze do marca. jeśli chodzi ci o gazetę hiszpańską to napisz to jakoś bardziej treściwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?