_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
mi na nerwach jak z nim w końcu nic nie zrobią. musi być taki drewniany, że nie wiem czy ławki w Barcelonie B by nie grzał i chyba by tylko uniknąć kompromitacji go tam nie przenoszą.
0
napiszcie mu to dziesięciu w końcu. Alves nie jest powołany!
2
Milik: "odrzucił bym i oddzwonił, mam darmowe za granice, jestem Play" i reklama w Play !
0
ma ktoś niezacinającą się transmisję do meczu Atletico Madryt? na meczykach tylko Angielski komentarz..
2
nie nie!. teraz już Neymar - Messi - Milik Arkadiusz
0
widział w nim po pierwsze doświadczenie. bo tego nam w obronie brakowało, ale skąd miał wiedzieć, że się "pet man" będzie gubił bardziej niż młodziki z Barcy B.
0
jasny c* :O. Lewandowski bój się bój. perełka Górnika!
0
ja tak za Bartra tęsknię. nie zapomnę jego tekstu
"bramka Bale? byłem zmęczony" hahaahha
1
czyli jasny sygnał. w Barcelonie B nie ma kolegów..
6
mięśniami chyba
0
bo jest gorszy? boże
oficjalnie: Luis Enrique ma okres i ciągle wystawia do składu gorszego bramkarza. focha ma i koniec.
Bravo to lepszy bramkarz, Ter Stegen ma wielki potencjał.
0
czytałeś*. Bartix proszę cię. 5 odpowiedzi. człowiek jest na tylko dobrze skonstruowany, że posiada ciekawe funkcje w mózgu. fajnie jest też z nich korzystać.
0
napiszcie to jeszcze tak z 4 razy bo ja nie wiem jeszcze. kogo nie powołali?
0
swoją drogą to reprezentacja Indonezji do lat 19 musi być nieźle rozczarowana..
.. tyle modlitw co oni odmówili przed meczem to, aż strach pomyśleć, ale szósteczka weszła i zero z tyłu..
2
Mathiue jeszcze nie miał dobrej okazji do przegrania meczu a już w Villarreal był blisko. myślę, że strata pierwszej bramki nie zależy tak od Bravo jak od tego pana na Avku. spoooko, tutaj potrafią się nawet obrazić i Cię śledzić :) za 10 dni będę mógł polecać to Ci trochę podrzucę. . . :D
1
i się zaczęło. Ronaldo strzela 4 bramki i wszyscy wszystkim wytykają chodzenie do gimnazjum. ja nie będę się wyróżniał czy też nie będę oryginalny pisząc po prostu, że śmiać mi się z Was chcę. mowa nie o wszystkich oczywiście, ale nie wszyscy też piszą dzisiaj to co pisali wczoraj.
2
jest lepszy to broni.
0
dobra już wiem. macie zapłon.
0
siema wszedłem dopiero co.. wie ktoś może kto strzelał bramki?
0
po prostu pisałem do Was w drugiej osobie.
0
poczujcie atmosferę. gracie na Camp Nou i gracie wielkie mecze półfinały itp. gracie dla reprezentacji i to właśnie tam w Polskce chcecie być sławą. najbardziej obchodzą cię ludzie w Twoim kraju, w naszym. tam gdzie są rodacy. ich sława i ich szacunek i ich uznanie najbardziej Cię interesuje. użytkownik strony nie powie mi dla kogo najpiękniej jest grać. powie mi to Lewandowski Messi Ronaldo i się dopiero dowiem, nikt z nas tego nie wie, ale jak mówię wczujcie się. ja nie mam wątpliwości. reprezentacja.
0
reprezentacja najważniejsza!
0
ale obrażać nie masz prawa tu nikogo, więc japa
1
,,wiele historii, których tak różny finał"
0
heheheh xd dobre to było no. :D
0
dokłaaaadnieeee
2
nie wiem czy nie Ty czasami wcześniej pisałeś. "Co za żałosny nurek. No i Penaldo już sześć goli. Gdyby nie sędzia byłoby pięć, no ale przecież Realowi się nie odmawia. CHAMSTWO."
0
to chyba ironia nie prowokacja.
0
i masz 8 poleceń. welcome to barca.com
0
bo pisze do marca. jeśli chodzi ci o gazetę hiszpańską to napisz to jakoś bardziej treściwie