0

może może .

0

drewno za drewno.

0

jak można zarabiać na tydzień więcej niż ja przez 10 lat po prostu kopiąc piłkę i tego nie umieć robić.

0

"Lewą nogą wchodzi do tramwaju" no kur jeszcze ten musiał to powiedzieć

0

Piszczek.. nic dwa razy się nie zdarza.

0

gdybym napisał co sądzę o grze po ziemi Polaków w tym meczu...
...dostał bym bana na miesiąc za "niekulturalne wyrażanie swoich opinii"

0

co ? no fakt! Lewy debilu! nogę się ma 2 metrową!!!!

0

Mila po tym sprincie chyba zmiana..

1

zobaczycie.
Polska 2:0 Niemcy - Wygral"iśm"y z Mistrzem Świata!!!!
Polska 1:2 Szkocja - Przegr"ali" z Szkocja !!!
tacy są dziennikarze

0

jesteśmy do dupy FAKEN! zapisz to Maciek

0

na fajke wyszedłem i brama.. przepraszam, nie powtórzy się tu już..

0

1:1 90 minuta/ gool dla Polski. Jezu ufam Tobie

1

co się dzieje? ?

1

tak .

1

nie wygra się nic jeżeli zespół będzie tracić piłkę 30 metrów od swojej bramki. to niesamowite z jaką oni to robią łatwością. już lepsza jest piłka w przód. nie można jej tracić na 30 metrze!

0

dzieciaku kto nią jest widać po avatarze. szacunek ma tą stronę charakteryzować więc dla plebów takich jak Ty go tutaj nie będzie. tak samo jak miejsca.

0

jak można tracić piłkę na 30 metrze kur. masakra

0

wygrali z nami walkę o środek pola. a nie powinni..

1

Sobota.. wyczuwam memy..

0

Szukała goals and skills and cross

0

edytuj na "cholercia" bo nie pogadasz od jutra.

"taki mają klimat"

0

dobre są te odpowiedzi jak dużo osób pisze.. super

0

heheh hehe bo to żart jest?

0

gol cholercia! goooooooooooooooooooooollll

0

Undiano Mallenko :) ja Ci życzę po prostu być zdrowy z Warszawy wyjechał

0

polsatu nie macie.. nie wiem gdzie. na meczyki.pl wejdz

0

Waldemar "jeste dryblere" Sobota

0

Mallenco. obstawiam 4 czerwone 5 karnych wynik 5:9

0

powinien 60 bramek strzelić. Messi to .. ja nie wiem już w sumie, wszystko już mówiliśmy, co by tu powiedzieć. .nie ma słów..

0

Legia by nie chciała..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?