_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
może może .
0
drewno za drewno.
0
jak można zarabiać na tydzień więcej niż ja przez 10 lat po prostu kopiąc piłkę i tego nie umieć robić.
0
"Lewą nogą wchodzi do tramwaju" no kur jeszcze ten musiał to powiedzieć
0
Piszczek.. nic dwa razy się nie zdarza.
0
gdybym napisał co sądzę o grze po ziemi Polaków w tym meczu...
...dostał bym bana na miesiąc za "niekulturalne wyrażanie swoich opinii"
0
co ? no fakt! Lewy debilu! nogę się ma 2 metrową!!!!
0
Mila po tym sprincie chyba zmiana..
1
zobaczycie.
Polska 2:0 Niemcy - Wygral"iśm"y z Mistrzem Świata!!!!
Polska 1:2 Szkocja - Przegr"ali" z Szkocja !!!
tacy są dziennikarze
0
jesteśmy do dupy FAKEN! zapisz to Maciek
0
na fajke wyszedłem i brama.. przepraszam, nie powtórzy się tu już..
0
1:1 90 minuta/ gool dla Polski. Jezu ufam Tobie
1
co się dzieje? ?
1
tak .
1
nie wygra się nic jeżeli zespół będzie tracić piłkę 30 metrów od swojej bramki. to niesamowite z jaką oni to robią łatwością. już lepsza jest piłka w przód. nie można jej tracić na 30 metrze!
0
dzieciaku kto nią jest widać po avatarze. szacunek ma tą stronę charakteryzować więc dla plebów takich jak Ty go tutaj nie będzie. tak samo jak miejsca.
0
jak można tracić piłkę na 30 metrze kur. masakra
0
wygrali z nami walkę o środek pola. a nie powinni..
1
Sobota.. wyczuwam memy..
0
Szukała goals and skills and cross
0
edytuj na "cholercia" bo nie pogadasz od jutra.
"taki mają klimat"
0
dobre są te odpowiedzi jak dużo osób pisze.. super
0
heheh hehe bo to żart jest?
0
gol cholercia! goooooooooooooooooooooollll
0
Undiano Mallenko :) ja Ci życzę po prostu być zdrowy z Warszawy wyjechał
0
polsatu nie macie.. nie wiem gdzie. na meczyki.pl wejdz
0
Waldemar "jeste dryblere" Sobota
0
Mallenco. obstawiam 4 czerwone 5 karnych wynik 5:9
0
powinien 60 bramek strzelić. Messi to .. ja nie wiem już w sumie, wszystko już mówiliśmy, co by tu powiedzieć. .nie ma słów..
0
Legia by nie chciała..