_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kiedyś początek kibicowania jest..
0
przeczytałem, jest okey
0
yy ale o co Wam chodzi? przecież tutaj przekaz znaleźć trudno nie jest. Wam coś chyba myślenie nie wyszło..
4
wiem, że są tutaj młodziki "ery Guardioli", ale wierzę, że jak już się zakochaliście to się nie odkochacie :) to są kolejne mecze które przyciągną sercem jak magnes nowych kibiców! nie sezonowców, tylko nowych kibiców, tych najmłodszych, którzy za 10 lat będą się tutaj pocić przy meczach z nami! VEB.
0
Enrique " obydwie drużyny realnie myślą o triumfie w tych rozgrywkach, ale to boisko pokaże która z drużyn jest wśród najlepszych" pokażmy Szejkom, że kasą kupi się tylko i wyłącznie gwiazdy, nie klasę
VEB!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
zaraz napisze, że na nich też mówią The Blues co jest gówno prawdą
0
za długie chłopie.. to jest szybka akcja, komenty leco
2
ciekawe co będzie jak stracimy pierwsi bramkę :) skopiuje chyba wszystkie komentarze i jak odrobimy straty po dwumeczu to Wam je z wieeelką chęcią pokażę.
15
the blues? boże trzymajcie mnie
1
będę pisał z emocjami
0
na pewno nie...
..różowych :)
żółte chyba
21
u mnie wyślij mi doładowanie za 30zł ja Ci sms napiszę relacje live
0
a wiecie co jest w tym najlepsze? że czeka nas na prawdę zajebisty mecz.
3
czerwono niebiescy? trzymajcie mnie
0
Komentarz usunięty
0
próba avka na mecz City . VOL1
0
pierwszego :) nmzc
0
Komentarz usunięty
0
ei no tamtego avka miałeś super ..
0
ja się absolutnie nie uważam za żadnego eksperta. nie chcę, żebyś mnie źle odebrał, tak na prawdę temat polskiej piłki jest ciekawy, szczególnie dla nas Polaków. po prostu tak jak mnie prosiłeś napisałem co o niej myślę. trzeba wspierać Legię w Europejskich pucharach by wygrywała i ciągła Polską Ekstraklasę coraz wyżej w rankingu klubowym FIFA by coraz więcej miejsc grało w coraz to wyższych rundach kwalifikacyjnych europejskich pucharów, wtedy o wiele więcej piłkarzy będzie mogło poczuć co to podróż na wyjazd gdziekolwiek, coraz więcej polskich klubów będzie chciało w tych europejskich pucharach zagrać bo droga do nich zrobi się po prostu krótsza, to zwiększy poziom Ligi, to zwiększy też możliwości, na pewno nie zrobi tego architektura czy możliwości polskie na nowe technologiczne boiska czy orliki bo na to jak widać.. brak kasy.. bo jakby była to by te boiska były. ostatnio powstały stadiony, ostatnio się coś ruszyło, Boniek na prezesa to chyba jeszcze lepsza wiadomość niż samo to EURO 2012, bo on jest tam bo coś chce zrobić. finały LE w Warszawie to też dobry krok, to wszystko może ruszyć, oby tylko Liga zwiększyła możliwości bo nie różnimy się na razie wiele od Cypru czy innych "ubogich piłkarsko" państw, chociaż.. Cypr to też nas bije na głowę co ja gadam.
0
cz. 2
jeśli ona zajdzie daleko (i módl się chociażbyś był kibicem Lecha czy Wisły, żeby wygrali Ligę bo na razie jedynie oni z tym trenerem mogą gdzieś zajść w tej Europejskiej Lidze), za 2,3 sezony może jeśli awansują do LM, może jeśli jeszcze dojdą gdzieś raz do pucharowej fazy Ligi Europy, jest szansa na poprawę Polskiej Ligi w Europie co jest kluczowe, wtedy może taka Legia po zdobyciu mistrzostwa będzie zaczynać od 4 rundy eliminacji a miejsc które dają awans do Europy u nas będzie 5 czy 6, oczywiście w dalekich kwalifikacjach, może za parę lat przy dobrych wynikach Legii w Europie w Polsce 2 zespoły będą mogły bić się w eliminacjach o LM!! i w tym właśnie, w rankingu klubowym FIFA bym spodziewał się największych rezultatów, bo nie w PZPN i możliwościach finansowych. z większą możliwością gry w Europie i eliminacjach Polskich klubów idzie też doświadczenie młodzików, większy profesjonalizm, lepsze podejście, lepsze rozpoznawanie piłki już od młodych lat. w tym i tylko tym widzę zielone światło dla Polskiej piłki, właśnie w Legii i ich wynikach w Europie. moim zdaniem to Polskie kluby powinny kibicować Legii jak tylko mogą bo to w Legii leży też przyszłość Polskiego Klubowego rankingu FIFA.
0
powiem tak: to, żeś teraz temat do dyskusji znalazł :) powiem szczerze, że sam temat jest bardzo fajny, ale rozłożyć to na czynniki w przypadku Polskiej piłki.. musiał bym chyba na kartce parę próbek napisać i dopiero gdzieś za parę godzin przepisać w komentarz, ale spróbuje napisać tak, żebyś wiedział chociaż jak widzę Polską piłkę. u nas cały czas się narzeka na to, że trenerzy nie mają tego, piłkarze warunków, kibice nie przychodzą, w sumie jakość piłki ich przyciągnąć nie może. tak na prawdę w Polsce w każdej zębatce tego mechanizmu jest jakiś problem. ogólnie bogatego kraju nie mamy, nie skupiamy się tak na piłce jak zachód. mamy drogie to, drogie to, drogie to.. i mocno ograniczone możliwości. skupił bym się na Legii.
13
całe życie czekasz na bramkę Mashe w Barcelonie. 5 lat ma i już mu kompa kupili.. ja jak 12 miałem to Komode dostałem..
0
nie no absolutnie nie chciałem Cię zhejtować, jeśli tak to wyszło to sorki. trąbili już tutaj o tym, czy to taka sensacja jest? czy ja wiem.. z Fabsem się spotkali co jest też dobre, a to, że w kasynie? może z Hazardem wpadł Cesc kto wie..
1
Mourinho zrobił interes na Luizie? Wenger w takim razie nie wiem co zrobił
0
wiesz co? ja jak widzę co robią Anglicy by znów dojść na TOP podejrzewam, że oni za 10-15 lat będą już niedogonienia. oni za to wzięli się na prawdę mocno. i tak City! właśnie. oni również wzięli się za szkółki. dobre właśnie w tych szejkach jest tylko to, że nie tylko bawią się w takiego "Managera" jak w grasz, kupując co chcą, ale też myślą o klubie i widać, że zostają tutaj na dobre. kasa, kasą, ale dobrze myślą też o architekturze, wyglądzie wizualnym klubu i właśnie młodzieży. PSG to samo mówię Ci.
0
Suarez w Barcelonie. chłopie już tu była gadka o tym.. no co, też bym szedł. co w klasztorze mają siedzieć do pierwszego gwizdka? ludzie po prostu. tylko niech wygrają dwumecz
1
sam wypierając się tego.. wiem, wiem, ale my też na boisku udawaliśmy Ronaldinho xd tzn nie wiem czy Ty, ale ja to byłem R10 zawsze
2
ja tak samo przecież. męczy mnie nacisk na Alvesa. jest to obrońca klasy Cafu i niech sobie pisze ktoś co tylko chce. zaczęło się od niecelnych wrzutek, został kozłem ofiarnym każdych straconych punktów, a ostatnio jego ocena użytkowników po meczu z Malagą mnie załamała. masakra. nikt nie widzi jaką gość ma technikę? czołówka w tym klubie, jest niesamowity technicznie. w obronie nie mam do niego zarzutów. ja do niego nic nie mam i bardzo chciałbym go w Barcelonie na następny rok
0
ciekawe co by było, gdyby dzisiaj Alves strzelił decydującą o zwycięstwie bramkę :) pewnie w
"oceny za mecz z City"
redakcji: 6.0
użytkowników: 8.5
a na stronie orgaazm