_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
jeśli Real dzisiaj przegra odda nam mistrzostwo. Getafe i Cordoba w następnych kolejkach to realistyczne 6 punktów. nic złego stać Barcelonie już by się nie mogło.
0
bardzo możliwa strata punktów przez Real w tej kolejce. Kroos, Hernandez, Illaramendi, James. Cristiano i Isco nie brzmią dla mnie jakoś groźnie. nie stworzą Ci piłkarze sami przewagi nad Celtą. Celta będzie miała swoje okazje i będzie zmotywowana. Piłkarze Realu nie zdominują tego meczu. ja myślę, że Celta wygra 2:1.
0
siedzi na ławce.
0
no i derby Londynu. 3:1 dla Chelsea.
0
boże i co z tego. powiedział tak i koniec. powiedział tak bo miał prawo to powiedzieć. wiele osób pewnie podziela to zdanie i wiele też się z nim nie zgodzi. ja się nie zgadzam, ale myślę, że Ronaldo nie musiał by się dostosowywać do zespołów w których by grał, Messi musiał by to zrobić, ale poradził by sobie jeszcze lepiej niż Portugalczyk. i tyle. obsesja wyższości Messiego wśród kibiców. lub obsesja niższości Ronaldo. nie zostawiacie suchej nitki nawet po wielkich ikonach piłki nożnej którzy nie krytykują Messiego, po prostu tylko chwalą Ronaldo. mecz następny jest teraz ważny z Getafe na Camp Nou nie słowa Fergusona. nigdy nie dowiemy się jak zagrają Ci piłkarze w QPR czy Aston Villa czy Maladze więc dopiero nie ma sensu dyskusja. pozdrawiam
0
United gra, Everton strzela
0
Michael Williamson
"Yay suares plz don't bite anyone I like watching u play but I can't if ur banned"
Instagram
2
Atletico to tez wielki problem calego Realu. Wyeliminowanie go bylo na pewno piekne dla calego klubu i wazne. Meksykanin strzelil bardzo wazna bramke. To mecze ktore tez sie pamieta dlugo w przypadku obronienia tytulu przez Real czy w przypadku porazki Realu w dalszej fazie. To byl gol inny niz wszystkie i Hernández nam widocznie odlecial. I nie bede tego krytykowal bo dla takich chwil gra sie w pilke, nie obrazila nikogo ta celebracja i przede wszystkim mial prawo do bycia w euforii.
1
to są właśnie tzw. ludzie którzy chcą krytyką bezpodstawną pokazać swoją pozycję w "klubowym kibicowaniu" którą stworzył "hala dzieci" z YouTube. Boże, Boże, Jezus, Jezus... ograniczenie umysłowe ciąg dalszy..
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
ważne, żebyśmy też moi drodzy byli razem w czasie, gdy Barcelona przegrywa z Malaga 1:0. nic innego nie chce! cieszmy się kolejnym wielkim meczem FC Barcelony.
28
i Twardowski tekst wieczoru przed minutą w studiu "z tego co widzę to ten Messi to niezły nawet zawodnik jest"
2
Error 502 Ray ID: 1bde739628fe0af0
Bad gateway
już się bałem że nie bedzie
5
Nahorny "czyści przedpole 20 metrów Sergio y hmm yy Carlos Busquets"
2
dobra rosłoń stul już ryj
0
imie Clichy zawód...
6
Messi to się z nich śmieje ..
1
dziękujemy dobranoc :)
0
Suarez na boisku czuje się jak ryba w wodzie.
0
El Pistolerooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
3
ale licz na swojej stronie okey?
0
stronka coś zaczyna wolniej chodzić.. :) IYNWIM
0
nom to w ch** .
0
chłopie. jeżeli trener uznał, że nie ma dla niego miejsca to jak myślisz dlaczego? bo to najlepszy stoper w drużynie? co za myślenie. po prostu na ten czas nie jest lepszy od tych stoperów którzy wyjdą na murawę czy usiądą na ławce.
0
nie ma innych w Polsce takich fanatyków nienormalni ludzie jak Wy. dzisiaj BARCELONA jest najważniejsza
1
każdy swoje życie ma. każdy jest inny, ale co nas wszystkich może przez 90 minut złączyć? to właśnie piłka nożna. życie bez niej jest gorsze, z nią piękniejsze! kocham piłkę nożną.
0
tamten sezon dwumecz z City. chociażby dlatego kolego. a ogólnie to dlatego, że zasługuje i jest kozakiem. ale pamiętaj mu tylko kiks z Malagą masz rację!!! miłego spotkania