_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
6
Sport+ obejrzeć i iść spać..
7
Włoch w Realu na tą chwilę ma takich zawodników a nie innych. ma takie możliwości a nie inne. na jego szczęście Real wygrywa i wprowadzanie obrońców jest wytłumaczalne, dziwnie wyglądało by to w sytuacji gdzie wynik trzeba gonić. Bale i Modric to zawodnicy którzy mu wypadli. co ma zrobić Włoch? krytykujecie coś co jest po prostu logiczne, coś co jest dobre i ma uzasadnienie. to już jest przesada.
2
wyobrażacie sobie teraz 2 bramki dla Celty w 10 minut? było by cudownie. poniedziałek nawet był by jakiś piękniejszy, lepszy
2
a ronaldo bez bramki .. co też przy wyniku 4:2 dla Realu jest jakąś niespodzianką
1
goleador z meksyku
4
oficjalnie: Carvalaj może się nie odkręcić na mecze z Juventusem!
1
oni po prostu tymi czepkami niepotrzebnie prowokują cr11.. niepotrzebna prowokacja
1
Marcelo chciał "la scorpione de golazo" zrobić chyba
3
dla mnie to jest karny. gdyby nie Kroos piłkarz Celty jest w stanie się utrzymać i ma 110% sytuacje. dziwna decyzja i dziwny w takim razie przepis
12
przecież to jest rzut karny!
6
Meksykański golleador strzelił na pustą z Atletico i już widzę, że gwiazdorzy hehe jakieś uśmieszki do bramkarza Celty. już Ronaldo się z niego robi.
0
Komentarz usunięty
1
najlepsi to są Ci co po 2:3 do przerwy piszą , że LA LIGA jest ciekawsza niż BPL xd ja myślałem, że tutaj 60% to dzieci, nie wiedziałem, że 90%..
0
tak się nie stanie. boże ile bajek w jednej bajce. tylko Hiszpańska więc Twoim zdaniem się rozwija. widziałeś co robi w ostatnich latach Liga Angielska? widziałeś jakie wybudowali nowe obozy treningowe? widziałeś w nich technologie? nic nie wiesz i pieprzysz totalne głupoty.. boże
1
messi w słupki strzela celnie
0
no, ale tak od wielu lat, więc po co ktoś z tym chce walczyć skoro możesz grozić, że się zabijesz skoro to się powtórzy i to się i tak powtórzy.
0
od jakiś 2 sezonów
1
i właśnie teraz Celta się podniesie.
0
Celta wyraźnie się rozluźniła. wierzmy dalej w Celte Vigo bo się opłaca. Real wygląda strasznie w ustawieniu bez piłki co szybcy i dynamiczni atakujący Celty Vigo jeszcze wykorzystają
0
przed chwilą komentowałeś mecz Ligue1.. teraz piszesz o Celcie jednak.. nie rozumiem, ale nie muszę w sumie rozumieć
0
ojojojjj i już na rm.pl jednak mają to mistrzostwo
0
z 2 miesiące temu..
1
tylko utrzymać, tylko do końca
0
Ramos ehh buty na nogi się zakłada.. nie trzymamy ich w rękach. ohh Ramos Ramos
1
na rm.pl mówią, że nic się nie stało bo przecież już w marcu przegrali LA LIGA
0
zaraz padnie strona?
1
goooooooooooooooooooooooooooool
0
dobrze gra Celta. motywacja i świadomość tego, że nie ma się nic do stracenia robią swoje
0
Reyes.. jaka seta..