0

6

Sport+ obejrzeć i iść spać..

7

Włoch w Realu na tą chwilę ma takich zawodników a nie innych. ma takie możliwości a nie inne. na jego szczęście Real wygrywa i wprowadzanie obrońców jest wytłumaczalne, dziwnie wyglądało by to w sytuacji gdzie wynik trzeba gonić. Bale i Modric to zawodnicy którzy mu wypadli. co ma zrobić Włoch? krytykujecie coś co jest po prostu logiczne, coś co jest dobre i ma uzasadnienie. to już jest przesada.

2

wyobrażacie sobie teraz 2 bramki dla Celty w 10 minut? było by cudownie. poniedziałek nawet był by jakiś piękniejszy, lepszy

2

a ronaldo bez bramki .. co też przy wyniku 4:2 dla Realu jest jakąś niespodzianką

1

goleador z meksyku

4

oficjalnie: Carvalaj może się nie odkręcić na mecze z Juventusem!

1

oni po prostu tymi czepkami niepotrzebnie prowokują cr11.. niepotrzebna prowokacja

1

Marcelo chciał "la scorpione de golazo" zrobić chyba

3

dla mnie to jest karny. gdyby nie Kroos piłkarz Celty jest w stanie się utrzymać i ma 110% sytuacje. dziwna decyzja i dziwny w takim razie przepis

12

przecież to jest rzut karny!

6

Meksykański golleador strzelił na pustą z Atletico i już widzę, że gwiazdorzy hehe jakieś uśmieszki do bramkarza Celty. już Ronaldo się z niego robi.

0

Komentarz usunięty

1

najlepsi to są Ci co po 2:3 do przerwy piszą , że LA LIGA jest ciekawsza niż BPL xd ja myślałem, że tutaj 60% to dzieci, nie wiedziałem, że 90%..

0

tak się nie stanie. boże ile bajek w jednej bajce. tylko Hiszpańska więc Twoim zdaniem się rozwija. widziałeś co robi w ostatnich latach Liga Angielska? widziałeś jakie wybudowali nowe obozy treningowe? widziałeś w nich technologie? nic nie wiesz i pieprzysz totalne głupoty.. boże

1

messi w słupki strzela celnie

0

no, ale tak od wielu lat, więc po co ktoś z tym chce walczyć skoro możesz grozić, że się zabijesz skoro to się powtórzy i to się i tak powtórzy.

0

od jakiś 2 sezonów

1

i właśnie teraz Celta się podniesie.

0

Celta wyraźnie się rozluźniła. wierzmy dalej w Celte Vigo bo się opłaca. Real wygląda strasznie w ustawieniu bez piłki co szybcy i dynamiczni atakujący Celty Vigo jeszcze wykorzystają

0

przed chwilą komentowałeś mecz Ligue1.. teraz piszesz o Celcie jednak.. nie rozumiem, ale nie muszę w sumie rozumieć

0

ojojojjj i już na rm.pl jednak mają to mistrzostwo

0

z 2 miesiące temu..

1

tylko utrzymać, tylko do końca

0

Ramos ehh buty na nogi się zakłada.. nie trzymamy ich w rękach. ohh Ramos Ramos

1

na rm.pl mówią, że nic się nie stało bo przecież już w marcu przegrali LA LIGA

0

zaraz padnie strona?

1

goooooooooooooooooooooooooooool

0

dobrze gra Celta. motywacja i świadomość tego, że nie ma się nic do stracenia robią swoje

0

Reyes.. jaka seta..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?