_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
niesamowita wypowiedź. przecież to, że widać u niego potencjał jest tak logiczne jak to, że jest wtorek. widać to było już w Borussi Moenchengladbach. pff
1
daj spokój, troll
0
ja bym powiedział, że od dobrych paru lat Anglia zrobiła największy (szokujący w sumie) postęp. Chelsea zawsze była topowym Angielskim zespołem (Arsenal też w sumie.. ale nie aż tak), ale ogólnie na wyspach chcą to poprawić, jest o tym wiele również dokumentów. zbudowali wiele nowoczesnych ośrodków treningowych, w każdym z boisk jest masa komputerów, każda akcja jest w szczegółach rozpatrywana, opisywane jest wszystko, Anglia na prawdę wzięła się za futbol ponownie. Holandia to w sumie tylko Ajax, fakt, że w całej Holandii jest tam nacisk na młodzież, ale możliwości i marka klubu Ajax Amsterdam pozostawia resztę w wielkim cieniu, resztę która w sumie nic wielkiego nie pokazuje (PSV czy Feyernoord). o Francji nic Ci nie powiem. w sumie powiem Ci tylko jedno, Szejkowie z Paryża nie tylko kupują gwiazdy, ale chcą też chcą w PSG zostać na wiele lat i kupili ten klub z pewnymi mocnymi planami, tam też nacisk na młodzież stała się o wiele większa. klub z PSG też zacznie produkować wielkie talenty. na prawdę szkoda Barcelony. Barcelona w sumie na porażkę nie zasłużyła co najbardziej martwi bo mogli zajść daleko. nie jestem w tym ekspertem, ale na prawdę lubię patrzeć na młodzików i obserwować w którym jest "to coś", którego kiedyś będziemy podziwiać w wielkim klubie itp. lubię po prostu patrzeć na przyszłość piłki. wgl to co robią teraz młodziki jest mega. powiem szczerze, że jeszcze 3 - 4 lata temu nie było w UEFA Youth League takiego poziomu.
0
nowa szmata jak coś
1
sam Xavi raczej nie chce w tym wieku, po całym życiu w Katalonii zmieniać otoczenia.
1
to samo .
1
f) "pogoda nam nie sprzyja, źle się gra o 20.45 , są pełne trybuny, nic za bardzo nie słychać"
2
"sytuacja to mocno rozbawiła Pique, który swobodnie wchodził do samolotu"
0
City 1:2 Barcelona Juve 1:1 BVB a jutro będzie jutro
12
coś ta młodzież ostatnio nas nie rozpieszcza wynikami. szkoda, że odpadli bo mocno zmotywowałem się na obserwowanie tego turnieju. szkoda, że tak szybko odpadli.
0
jakbym go widział pod sklepem to bym mu rzucił złotówkę no tak wygląda
0
jeszcze będzie.. ale to jego jedna z ostatnich decyzji które może podjąć.
0
BVB Kloppa. trenera który w dwumeczu wygra z Juventusem
33
ronaldo z karnego
0
w sumie to Manchester City musi w końcu coś pokazać w Europie bo szejki już się niecierpliwią. w sumie to jak będziemy postrzegać Barcelonę Luisa Enrique jeżeli ona nie zdoła dojść do 1/4, dojdzie do finału PK i tracić będzie do Realu dalej 4 punkty. ludzie tutaj psy na nim zawieszą. no cóż, Enrique jak i Pellegrini muszą wygrać ten dwumecz i dlatego takie mecze mnie jarają najbardziej. to będzie dwumecz cudeńko.
13
Komentarz usunięty
8
za 24 godzinki się dowiemy gdzie jesteśmy.
3
strasznie wygląda wiedza piłkarska użytkowników fcbarca.com.. Messi zawodnik meczu. Alves ocena 1.5. nie wiecie co w przypadku takiego spotkania się docenia i kogo wybiera najlepszym piłkarzem meczu. faktycznie jedynie do Busquetsa i pary stoperów nie można mieć zarzutów. Messi Suarez i Neymar nie wykonali swojego zadania. myślę, że tylko jak ta trójka jest przy piłce odwracacie wzrok w telewizor bo przecież po ocenach widać, że meczu zupełnie nie oglądacie. oj teraz to mnie załamało.. to co widzę. co za śmiech. myślę, że redakcja powinna się zastanowić nad możliwością wystawiania ocen przez użytkowników bo na miłość boską! nie tylko my tutaj jesteśmy i inni widzą też co tutaj się dzieje, widzą te oceny i na prawdę mocno potem wyzywają normalnych kibiców Barcelony od sezonowców i Visca Łebków. mnie to wali, ale innych co na to zasłużyli może męczyć. MASAKRA
1
Alves ocena użytkowników 1.5.. boże co za dzieci. gdyby Leo w końcówce strzelił 2 bramki ,, Alves zdarza się! nowy kontrakt mu,,
od dwóch lat poważny kozioł ofiarny. to nie fair wobec niego. zamiast takich piłkarzy wspierać my ich niszczymy. co za badziew. Alves popełnił błąd, ale nie Alvesa błędem jest to, że Barcelona miała 80 minut na odrobienie strat i tego nie zrobiła.widać złość Waszą na niego za ten mecz, ale gdyby nie popełnił błędu to i tak moi drodzy był by...
...remis, bo Malaga ustawiła się mądrze ala Chelsea a Barcelona była już w Anglii. parodia ta ocena Alvesa.
0
Suarez znów będzie wielki w Anglii.
0
City po pierwsze MUSI w końcu zagrać coś w Europie. nie jest tak, że mecz z City to łatwa przeprawa wielkiej Barcelony. myślę, że dwumecz wygra Barcelona, ale na pewno po świetnym widowisku na Camp Nou, gdzie do końca wszystko będzie możliwe. najlepsze jest jednak to, że czekają nas dwa na prawdę świetne spotkania! lepsze niż rok temu w co też mocno wierzę.
0
Alves i Messi też wiedzą. po dwie bramki już mają. Suarez ma coś innego co można podkreślić, doświadczenie w grze na Angielskich boiskach. myślę, że na prawdę to będzie widoczne
1
to było tragiczne podsumowanie tygodnia. może być już tylko lepiej
1
Casillas wyciąga piłki z siatki na Calderon ciągle..
0
Hehe i git. Mocny hardcore nam tu fundujesz ostatnio he kisiel w czterech literach hahah xd
0
G A C I A C H ... 7 liter.. w dupie kisiel, troche nam tu cris hardcorowo poszedłeś po bandzie, zgłoszone
1
Czyli następna impreza Ronaldo.. dzisiaj chociaż mecz wygrali
0
pff tak i 2 w sportingu
0
Moyes wygrał z Realem? z Atletico?
0
a ja Ci mówię, że to kultura pod publikę, fałszywa, dla poleceń. ja mu nie wytykam sposobu pisowni, jest odpowiednia, wytykam to, że nie tutaj ma on prowadzić dyskusję. jak na rm.pl pojawią się polecenia to oni znikną. redakcja rm.pl nie musi dbać o swoją stronę bo redakcja fcbarca.com o to dba, to oni robią za dwa kluby, i tak dyskusję prowadzą tutaj dwie strony. żałosne. ja bym nie mógł tak na białej. wole z Wami, z moimi. dziwne i żałosne.