0

0

to nie ten co wleciał do siatki?

5

xd

4

nie zapome

29

yyy a Bendtner?

0

i tak lada moment będzie wojna

0

gdyby w Twojej książce od historii pisało, że był Bogiem to też teraz trzymał byś się tego? gdyby powiedziano Ci to w TV to też byś tak myślał?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

będzie potem na fangolu.. przy rożnym dla Chelsea paru kibiców pokazało karteczki ze zdjęciem "Steva" jak się ślizga z napisem "Gerrard uwaga ślisko"

2

Komentarz usunięty

1

no raczej tak to powinno wyglądać. legenda Angielskiej piłki no ei..

4

kibice Chelsea właśnie pokazali, że poziomem nie odstają od swoich pupili na boisku !

1

tak więcej sezonowców niż tu. mają nadal szanse, ale nie awansują do finału. Neymara gol już chyba przesądził.

3

pozdro dla WIELKIEGO znawcy.

7

Rok temu Atletico wygrało na Camp Nou lige w tym może Barcelona zrobić to na Calderon

2

Messi był najgroźniejszym rywalem, jakiego miałem. Za każdym razem, kiedy moja drużyna grała przeciwko niemu, spędzałem godziny, zastanawiając się nad tym, jak go powstrzymać zespołowo, bo jeden zawodnik nie jest w stanie tego zrobić – dodał.

w końcu jakieś jego trafne, SZCZERE zdanie. ale i tak ma u mnie lipe

1

powiedział że z Azpiliquetą wygra Ligę Mistrzów bo to jest kozak. pozdro dla PSG

1

czyli chce do Realu. tak to już jest. Liverpool też nie przyjął o wiele większej niż Barcelona dała oferty za Suareza bo sam napastnik nie był zainteresowany tym by pracować w Madrycie. to normalne. Barcelona i Real są wielcy w Europie i każdy chce spełniać swoje marzenia. Pogba chce grać w Realu. 80 milionów nie ma prawa być za małą kwotą za Francuza. gościa u nas nie będzie. dziękuje do widzenia.

0

jeżeli nie masz opanowanego czytania ze zrozumieniem to po co kasabian krytykujesz i jesteś w stanie oceniać czyjeś zdanie na dany temat. widzę Twoje posty i powiem Ci, że akurat po Tobie nie spodziewałem się tak słabej prowokacji, mogła to nie być prowokacja, ale le zrozumiane słowa. przeczytaj mój post pierwszy i raz jeszcze pomyśl.

0

strzelił z dobitki i jest młody. on musi u nas grać.

Perez

0

pff.. dobra, jak dla mnie FC Barcelona jest już jedną i połową nogi w Berlinie. teraz trzeba myśleć o następnym spotkaniu, ale to co jest najgorsze to zawieszenie Ligi. możliwe, że Puchar Króla się nie odbędzie. niech oni się wezmą za grę. ludzie zarabiają 1.500zł miesięcznie. oni "troszkę" więcej i strajkują bo najlepsi zarabiają krocie a oni tylko DUŻO. robią to bo faktycznie nie jest to fair, ale dziwnie to wygląda, dziwnie patrzą na to zwykli ludzie, którzy mają zwykłe pensje i są kibicami. pieniądze za transmisje telewizyjne były rozdawane tak już ile lat. teraz się wielce kluby upominają o swoje. to jest śmieszne gdy tak jak powiedziałem jesteś kibicem i zarabiasz 1.500zł

1

siema, mam takie małe pytanko. Boateng już się odkręcił?

0

gdzie napisałem "w odróżnieniu od przeciwnika", która to linijka.

2

wstyd mi tylko za tych co pisali "pogrom!", "szalone 5:1!" masakra. zero pojęcia i to widać nie tylko tutaj. pozdrawiam

0

Ma. Gdzie o Realu wspomniałem, o Barcelonie czy Bayernie? Porównałem Juve do klubów PSG I City. Pomóż mi bo nie widzę tych słów za które mnie krytykujesz. Wskaż je

1

Brawo dla Juventusu Turyn! Oby to właśnie oni doszli do finału. PSG i City mogą wydawać miliardy, Juve ma historie i wie jak się gra w Lidze Mistrzów. Jeszcze tylko niech się Milan z Liverpoolem i Arsenalem obudzą. Tego z całego serca im życzę

2

Juve z tragicznym Pirlo wygrywa z Realem 2:1. No nie spodziewałbym sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?