_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://fangol.pl/view/98164/nowe-logo-bundesligi-p to nie on? tak za Messim?
0
to nie ten co wleciał do siatki?
5
4
29
yyy a Bendtner?
0
i tak lada moment będzie wojna
0
gdyby w Twojej książce od historii pisało, że był Bogiem to też teraz trzymał byś się tego? gdyby powiedziano Ci to w TV to też byś tak myślał?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
będzie potem na fangolu.. przy rożnym dla Chelsea paru kibiców pokazało karteczki ze zdjęciem "Steva" jak się ślizga z napisem "Gerrard uwaga ślisko"
2
Komentarz usunięty
1
no raczej tak to powinno wyglądać. legenda Angielskiej piłki no ei..
4
kibice Chelsea właśnie pokazali, że poziomem nie odstają od swoich pupili na boisku !
1
tak więcej sezonowców niż tu. mają nadal szanse, ale nie awansują do finału. Neymara gol już chyba przesądził.
3
pozdro dla WIELKIEGO znawcy.
7
Rok temu Atletico wygrało na Camp Nou lige w tym może Barcelona zrobić to na Calderon
2
Messi był najgroźniejszym rywalem, jakiego miałem. Za każdym razem, kiedy moja drużyna grała przeciwko niemu, spędzałem godziny, zastanawiając się nad tym, jak go powstrzymać zespołowo, bo jeden zawodnik nie jest w stanie tego zrobić – dodał.
w końcu jakieś jego trafne, SZCZERE zdanie. ale i tak ma u mnie lipe
1
powiedział że z Azpiliquetą wygra Ligę Mistrzów bo to jest kozak. pozdro dla PSG
1
czyli chce do Realu. tak to już jest. Liverpool też nie przyjął o wiele większej niż Barcelona dała oferty za Suareza bo sam napastnik nie był zainteresowany tym by pracować w Madrycie. to normalne. Barcelona i Real są wielcy w Europie i każdy chce spełniać swoje marzenia. Pogba chce grać w Realu. 80 milionów nie ma prawa być za małą kwotą za Francuza. gościa u nas nie będzie. dziękuje do widzenia.
0
jeżeli nie masz opanowanego czytania ze zrozumieniem to po co kasabian krytykujesz i jesteś w stanie oceniać czyjeś zdanie na dany temat. widzę Twoje posty i powiem Ci, że akurat po Tobie nie spodziewałem się tak słabej prowokacji, mogła to nie być prowokacja, ale le zrozumiane słowa. przeczytaj mój post pierwszy i raz jeszcze pomyśl.
0
strzelił z dobitki i jest młody. on musi u nas grać.
Perez
0
pff.. dobra, jak dla mnie FC Barcelona jest już jedną i połową nogi w Berlinie. teraz trzeba myśleć o następnym spotkaniu, ale to co jest najgorsze to zawieszenie Ligi. możliwe, że Puchar Króla się nie odbędzie. niech oni się wezmą za grę. ludzie zarabiają 1.500zł miesięcznie. oni "troszkę" więcej i strajkują bo najlepsi zarabiają krocie a oni tylko DUŻO. robią to bo faktycznie nie jest to fair, ale dziwnie to wygląda, dziwnie patrzą na to zwykli ludzie, którzy mają zwykłe pensje i są kibicami. pieniądze za transmisje telewizyjne były rozdawane tak już ile lat. teraz się wielce kluby upominają o swoje. to jest śmieszne gdy tak jak powiedziałem jesteś kibicem i zarabiasz 1.500zł
1
siema, mam takie małe pytanko. Boateng już się odkręcił?
0
gdzie napisałem "w odróżnieniu od przeciwnika", która to linijka.
2
wstyd mi tylko za tych co pisali "pogrom!", "szalone 5:1!" masakra. zero pojęcia i to widać nie tylko tutaj. pozdrawiam
0
Ma. Gdzie o Realu wspomniałem, o Barcelonie czy Bayernie? Porównałem Juve do klubów PSG I City. Pomóż mi bo nie widzę tych słów za które mnie krytykujesz. Wskaż je
1
Brawo dla Juventusu Turyn! Oby to właśnie oni doszli do finału. PSG i City mogą wydawać miliardy, Juve ma historie i wie jak się gra w Lidze Mistrzów. Jeszcze tylko niech się Milan z Liverpoolem i Arsenalem obudzą. Tego z całego serca im życzę
2
Juve z tragicznym Pirlo wygrywa z Realem 2:1. No nie spodziewałbym sie