_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mówie canal+1 !!!!!!!!!!! nie canal+. to następny kanał. studio już leci!. włączaj!. canal+1. u mnie to kanał 31!
0
yy Ty że tak powiem "typie" ja wiem już od 15 minut jakie są składy.. boże.. ludzie nie czytają a już oskarżają.. co za
0
canal+1. kanał 31. zmiany były
0
to znamy składy czy jeszcze nie znamy.. redakcja..
1
20:15 początek studia na canale 31. canal 1. tak jak pisze, ale o 20:15, nie 21:15. już się zaczął Andeasie :)
0
a wierzysz w Illuminatów?
0
piekne .
0
smutno by Ci było? :) to wynik dobry. bez porażki nadal. awans. o co chodzi. Messi bez 5 bramek?
1
boże już miałem się Was pytać gdzie transmisja leci.. na canal+ wymyślili. ostatnio kanały pozmieniali i w głowach im się chyba też coś pozmieniało.
0
kliknij w swój nick a potem kliknij "wyloguj"
1
jezus maria. ile już razy w ostatnich latach miała miejsce ta sytuacja? z ekipą z Bilbao.. dlaczego niby miała by grać z Realem? bo to jest "Real Madryt dziesiąta la de ci ma"? jasne, że z finalistą Pucharu Króla ;)
0
myślę, że Bayern zagra ofensywnie, ale nie "na chaos tam, bo.. musimy walić, ei bo mało czasu, na chaos" tylko raczej bardziej asekuracyjnie, inaczej rzec ostrożnie. inna sprawa jak zagra Barcelona. myślę, że dobrze zorganizowanie w obronie korzystając z dobrych kontrataków i czasami sama przejmując inicjatywę. mecz podobny jak do tego na CN, lecz Bayern będzie troszkę bardziej ofensywny a Barcelona troszkę bardziej..
.. skuteczna :)
0
i wszystko. 12 lat ma i ojciec chyba kibicowanie mu dobił do głowy tylko jednej drużynie?! :)
0
no piękne. piękne podsumowanie. dzięki
0
Ja: strzelałbym. tylko powiedz, że 2002 w Twoim nicku to rok komunii
1
najlepsza jest w tym wszystkim sonda która ciągle trwa.
"kto Twoim zdaniem jest faworytem w dwumeczu Barcelona vs Bayern"
zmieńcie ją. Lucho powiedział sam przed meczem na CN, że ten dwumecz nie ma faworyta, teraz tym bardziej go nie ma bo ten dwumecz już jest wygrany przez nawet średniej klasy szkoleniowca. mecz na Alianz dzisiaj z podstawowym składem i z lekką motywacją na kontratak daje nam po prostu awans. ktoś wierzy w inny scenariusz?
1
no oby nie na Komora bo czołgi z Rosji już tylko na jego kadencje czekają razem z naszym "prezydentem" na czele. wole burdel w Polsce przez następne 5 lat niż Ruskie czołgi. może wciągu tych 5 lat więcej ludzi zmądrzeje i wybiorą w końcu kogoś z poza sejmu.
0
no i korbel oczywiście musiał mnie wykryć. dzięki wielkie wiesz?..
0
tak, dokładnie. to była jak wygraliśmy ligę. tzn komentarz do Dorek15 był zwykłym pytaniem. wiem, że to był mecz z Bilbao na wyjeździe. możliwe, że za śp trenera Tito Vilanovy.
0
Bilbao vs Barcelona. sezon temu?
6
w piłce nożnej do Berlina musimy się dostać przez Manchester, potem kierujemy się do Francji.. by przejechać przez piękny Paryż, natomiast ostatnim przystankiem jest Monachium, ale znowu trzeba się wrócić do Hiszpanii i jechać na Berlin. przesrane xd
2
to samo oczywiście. to jedna federacja piłkarska. masakra co. ale nie mogą być one "usunięte"! Real będzie się pluł, że mieli szanse he. a tak na serio to powinny się odbyć, możliwe, że w terminie innym, natomiast z Pucharem Króla jest tak, że odbędzie się na pewno, to finał rozgrywek Pucharowych w Hiszpanii. jeśli Baskowie i Katalończycy go nie rozegrają może być niezła "jazda".
0
jest na caaaaałym świecie. ale trzeba się obudzić na to :) radzę się obudzić
1
wkurza mnie jak słyszę bezpodstawną i po prostu amatorsko-nietrafną krytykę z ust takich osobowości piłki nożnej. czy to Pele, czy Cruyff, czy Diego czy CR7, czy Mourinho czy ktokolwiek. sam Messi jest dla nich przykładem. on za 30 lat nie będzie taki. to samo Pep Guardiola. zawsze te dwie osoby za to szanowałem.
1
niech mi nikt nie gada, że za tym stoi po prostu parę milionów mniej dla jednych a parę więcej dla tych drugich. masakra. mam nadzieję, że jutro dowiemy się na ten temat ciut więcej. oby doszło do porozumienia w najbliższym czasie.
0
sam Suarez z swoimi "wybrykami" zrobił z średniego Liverpoolu zespół na miarę najlepszych w Europie. więc hmm.. Neymar, Rakitic, Iniesta, Busquets, (najlepsze DP na świecie, bo Yaya Toure zawsze uważałem za "fałszywe DP co pokazują jego statystyki) Pique, Alves, Alba, Bravo, Ter Stegen również Xavi i już mamy zespół z większym potencjałem niż jakakolwiek ekipa w Anglii. inna sprawa, że gdyby nie sam Messi niektórzy piłkarze wykazywali by się w trakcie sezonu po prostu lepiej jak wspomniany chociażby Suarez czy Neymar. faktycznie barcelona bez Messiego na dłuższą metę była by gorszym zespołem, ale nie jak to powiedział Niemiec "zwykłym zespołem" bo dalej była by niezwykła. pamiętajmy o przykładzie Suareza z tamtego sezonu!! to ważne jeśli wypowiada się tak odważne teorie.
8
Pecha się ma jak się piłką strzela w słubek, ta odbija się od drugiego, następnie od bramkach który znowu paruje ją na słupek i obrońca wyjaśnia sytuacje wykopem na 60metrów. Tak widzę pecha. Może też poprzeczki po których są bramkowe kontrowersje ,,jest gol czy nie ma". Dla mnie to, że Real strzela najczęściej w Europie w słupki to informacja, że najczęściej ich piłkarze MYLĄ SIĘ, MYLĄ SIĘ, MYLĄ SIĘ o bardzo nie wiele. Przecież słupek to strzał niecelny. Strzelając 100 razy w meczu w słupek masz 0 goli. Dotyczy się to wszystkich rzecz jasna.. słupek to minimalna pomyłka a nie pech..
6
Wgl to Pedro strzelił najpiękniejszą bramkę Barcelony w tym sezonie
1
chociaż się wypowiedział w miarę.. no wiecie jak jest, co mają mówić przed rewanżem piłkarze Bayernu, tylko to. 3:1 dla nas stawiam. Bayern będzie lepszy w rewanżu niż był na Camp Nou, ale nadal gorszy niż Barcelona. wykorzystamy przestrzenie! Jezus, jak ja chciałem zawsze widzieć Barce która wykorzystuje przestrzenie. nie tylko klepu klepu.
24
Rafinha: Jestem przekonany, że możemy strzelić trzy bramki. Inna sprawa ile oni nam wpi****** ..