_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
leci w TV gdzieś Niemcy vs Gibraltar?
0
mam pytanie. czy na telefonie można oglądać mecze? np Argentyny dzisiaj.
3
sam się kiedyś o to plułem.. ale tak na serio to co zrobić? założoną tą stronkę a my sami stworzyliśmy przez ostatni okres czasu dobre miejsce do dyskusji o tematyce ogólno sportowej. dajmy już temu spokój bo w sumie faktycznie jeśli komuś to nie odpowiada to do z rozwiązaniem problemu nie ma przeszkód, wystarczy nie czytać i zignorować.
1
wiesz co tak, masz racje, ale ja jakoś nie widziałem ani razu dzisiaj jego "braku formy". dla mnie to zagrał swoje minuty na bardzo wysokim poziomie.
0
wgl nie powinno wyglądać to tak, że jakąś liczbę pauzuje w reprezentacji i jakąś w klubie. ban na 20 spotkań licząc Urugway i Barcelone. teraz się zmienił. wie jaka fala krytyki i kara może czekać go po trzecim wybryku tego typu. jednak grać nie może jeszcze.. głupio to rozwiązali.
0
11 metrów fakt. bramka eliminacji? oj nie zdziw się.
1
Lwy 3 bramki w 4 minuty.. to na pewno rekord reprezentacji, ciekawe czy nie samych el. Mistrzostw Europy. ciekawe czy nie jeszcze większy! braawo. Kuba wszedł i pokazał ile innym do niego brakuje. pokazał tym samym jak słabych mamy jego zmienników. Kuba klasa. Milik klasa. Lewandowski klasa.
3
kraty - to może Ci lekko pokrzyżować plany. mianowicie więzienie. życzę Ci, żebyś mocno naprawił relacje z kibicami i okazał się całkowicie "czyściutki". potrójna korona to zasługa każdej z osób będącej w klubie, również wielką ma sam Bartomeu. ciekawe swoją drogą kto pierw wygra wybory prezydenckie. Bartomeu nie był złym prezydentem. słuchał Enrique, jego próśb i dał mu (co po połowie sezonu wydawało się trudne) dużo zaufania i czasu. Bartomeu dał FC Barcelonie swoimi decyzjami wiele dobrego.
0
na pewno w trakcie meczu będzie jakiś link na meczyki.pl.
0
jutro w porannym przeglądzie o 2 w nocy
"ramos na testach medycznych w Barcelonie?"
nie no jasne, że jest to prowokacyjna jak dla mnie wypowiedź. przecież chce dać wszystkim do wiadomości, że piłkarze z Madrytu są raczej bardziej "mocni" psychicznie od naszych. mają więcej "tego czegoś" w sobie. Ramos .. przecież on już nie tylko pracuje dla Realu na boisku, ale po za nim również.
1
ma się ten "gold touch"
0
nie ma w TV? ?
0
to był tylko przykład. wiem, że nie dostałeś na 97% :) po prostu chwała dla redakcji czasami jest faktycznie zasłużona a czasami po prostu mocno przesadzona. ostatnio np dostałem bana 15 minut przed pierwszym gwizdkiem wiesz jakiego meczu? Juventus vs FC Barcelona. zero przekleństw, obraz. skopiowałem komentarz z rm.pl w którym dziecko jakieś pyta się "Barca znowu wygra 3 trofea.. kiedy my ostatnio wygraliśmy 3?" to było śmieszne bo oni nigdy nie wygrali "triplete" :) nieważne. ban na 1.5 miesiąca. dopiero po napisaniu na priv do admina, że zaraz finał a ja bana mam na 1.5 miecha, odbanowano mnie. czasami na prawdę redakcja daje plamę, szczególnieee jeśli chodzi o bany czy ich brak. po prostu duża przesada z tym Twoim wierszem podziękowań za wstawienie newsa o meczu CA..
0
jak najbardziej do pobicia. szczególnie, że Barcelona ma szanse zagrać około 6 spotkań więcej w następnym sezonie a Suarez zagra w nich od początku sezonu
0
genialna chwila. .
0
Już to jak Enrique spędza wakacje wiele o nim świadczy. myślę, że jest jedną z tych osób przed która człowiek czuje się dziwnie "ubogi w charakter". na pewno jest to naturalny lider. nie znam go osobiście a szacunek do niego mam wielki
0
dlaczego mi coś zarzucasz chociaż wiesz dobrze,że nie mam bólu 4 liter. bardzo dobrze, że ludzie chwalą redakcje tej strony, po prostu napisałem gdzie ktoś przekracza taka granicę pochwały i robi się z tego wchodzenie w dupę. nic tutaj nie sprawia, że czuje się źle lub jest mi nie na rękę więc raczej nie mam bólu dupy. idź napisz pod porannym przeglądem, że chyba dostałeś wzwodu bo pojawił się o 3 rano. i oczywiście, że jesteś szczęśliwy z tego powodu niesamowicie a kwiaty wysłałeś 15 minut temu. po prostu zwykłe "dobry pomysł z wstawianiem newsów o meczach CA! dobra robota!" by chyba wystarczyło.
0
na tyle wyceniasz swój kraj.. grubo
0
a jakie preferujesz? .
0
rozumiem. zrobiłem błąd ortograficzny. Ty się ośmieszasz i tak lepiej
0
Na pewno nie głęboko gdzieś.. nie spina się tak na to jak ronaldo
4
Wstawili lo prostu newsa o meczu. Jutro też to zrobią. Boże co zrobią to już się 10 - 20 osób zbiera wchodzących im tam gdzie światło nie dotrze :) fajnie czyta się niekture, ale z innych się można nieźle pośmiać
4
Karny na Vidalu to śmiech. Normalny piłkarz się nie przewraca po takim kontakcie. Nie lubie Vidala, jest średnim piłkarzem z bezsensownym zachowywaniem się na boisku. Jak można było przewrócić się po takim kontakcie, drugie to jak można było się na to nabrać.. 65minuta mecz 0:0 i Vidal nabiera sędziego. Co w takich chwilach mają myśleć piłkarze potencjalnie słabszych rywali, którzy dzielnie stawiają się faworyzowanej Chile. Dla mnie takie karne nie są normalne. Po takim kontakcie na środku boiska nikt nie upada. Ten mecz mnie rozbawił
0
Jutrzejszy będzie pod wieczór
0
Bo o życiu mało wiesz i nie bój się.. my też. Jak to jest, że agent rosyjski Bronisław Komorowski w pierwszej turze wyborów zajmuje drugie miejsce? Jak to jest?!.. a tak, żebyś zadawał ciągle te same pytania i na nie odpowiedzi nie dostał. Dokładnie tak.
A tak czysto sportowo.. Barcelona. To Twoja odpowiedź
2
Dobrze się czujesz. .
10
Mam już dość przerwy w rozgrywkach klubowych.. obejrze już wszystko co się da
0
Portugalia i Niemcy kolejnymi ćwierćfinalistami mistrzost świata u20. Na tvp sport dogrywka meczu Brazylia vs Urugway. Zwycięzca zagra z Portugalią.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty