1

0


he

1

Mesut "pojawiam się i znikam (na 80minut)" Ozil? przecież to na prawdę nic specjalnego. już formy z Realu może nie odzyskać.

0

bo to dwie inne sprawy. "gdybyś miał 100 milionów dla siebie to na którego z zawodników najchętniej pożyczył byś nam pieniądze" wtedy Pogba miałby mniej procent. to pytanie w którym "NAJCHĘTNIEJ widziałbyś w zespole" wiele wyjaśnia. prosta ankieta.. to normalne, że Pogba. nie wiem kto wgl głosował inaczej.. albo pytanie z ankiety nie zostało zrozumiane, albo oni serio CHĘTNIEJ widzieli by Gundogana..

0

ależ ankieta. niech pomyślę. hm.

0

O jaki serial chodzi?

2

No dzień dobry .. xd

0

Oczy otwieram tylko jak gole padają.

2

Same świry jeszcze nie śpią ..

1

no ei. ja oglądam na telefonie. nie jest zły, ale to nie żaden I-phone. LG. bez żadnych aplikacji działa mi transmisja na tvp.sport.pl lepiej niż jakakolwiek na kompie. dlatego też oglądam bo tak to też miałbym to gdzieś

2

ale jaja.. sędzia meczu Ekwador vs Boliwia to jest kozak..

1

u mnie na transmisji Boliwia dopiero bramkę strzela -.-.
edit. to nie była transmisja tylko filmik z bramką. nie odpisujcie

0

mecz czi czi czi lelele vi va Chile z Meksykiem ktoś tu ogląda?

0

no zapomniałem. no nieźle.

0

jak Chile? .

1


0

nie pamiętam chłopie. nie zapisuje tego.

3

to też dobre






0

każdy niech odpowie sobie sam przed sobą samym w co lub kogo tak na prawdę wierzy

7

tak szukam starych flmików i ciekawe rzeczy można "odkopać"
Laboga "no mam wrażenie, że Barcelonie ktoś świeży przydałby się na placu gdy, ale Pep Guardiola innego zdania uwagaaaaaaaaaaa" i golazo Pedro


0

woli puchar od statuetek. pomijając to chyba faktycznie najbardziej zasłużył na tą nagrodę. Aguero powinien ją odebrać w takim razie, lub faktycznie Valdez

0

komu on macha?

0

qbutez dobrze przeczytał. ktoś źle napisał

4

indywidualna akcja przy faulu na Di Marii. ogólnie ciągnął grę w niektórych momentach. pytanie, co inni zrobili by go przebić ? niewiele.

0

a tu jutro
Ronaldo oddaje złotą piłkę!
"muszę oddać tą nagrodę, nie przyjmę nagrody za rok w którym Messi miał kontuzję i osobiste problemy, które utrudniały mu dojście do optymalnej formy. na najważniejszym turnieju na świecie, który odbył się wtedy w Brazylii Messi błyszczał, ja za to grałem fatalnie"

5

"nie przyjmę nagrody za mecz w którym moja drużyna nie wygrała" był wściekły, że po dobrej grze Argentyny w pierwszej połowie ta na własne życzenie straciła 3 punkty

1

co ciekawe były już prezydent FIFA Blatter na pytanie o ulubiony serial odpowiedział podobnie

1

jak ktoś ma wielki talent i gra w Barcelonie, nie odchodzi. Barcelona dla wielu ludzi jest po prostu też szczęśliwym miejscem co jest mega istotne. taki Neymar sam przyznał się rok temu bodajże, że pierwszy jego sezon był dosyć ciężki. z czasem jest coraz lepiej. na ten moment Barcelona jest według niego piękna, przede wszystkim jest szczęśliwy. bo tak też jest.. ludzie w Barcelonie są znośni. piękne kobiety.. jeszcze jak masz tyle kasy i grasz w klubie z taką atmosferą.. no chyba to właśnie jest raj. Hiszpania to piękny kraj i najlepsza piłka nożna. gdzie mu będzie lepiej..

0

Chile ogólnie widzę na podium w tym turnieju.

1

to zdjęcie ma z 2 lata, 3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?