0

pedroorodriguez, munir.. teraz pogba.. Ty to ich nawet przebiłeś bo gościa nawet nie ma w klubie. niesamowite. ciesz się, że nie perm.

0

idź pogadać ze swoim pupilem (pies, kot, chomik) macie dokładnie to samo myślenie.

0

nie mam informacji na ten temat, ale jeśli ktoś odkopie tą rozmowę za rok to tylko ja. Real Madryt zatrudnił Beniteza by Hiszpan z Hiszpańskim Realem wygrał wiele.
"z rzeczy NIEUSTALONYCH Z GÓRY została tylko piłka nożna" niestety chyba nie. LFP to również korporacja :)

0

nie. Santiago Bernabeu.

0

uwielbiam Twoje sensowne wypowiedzi. widać w nich na przykład Twoje po prostu "zatajenie". następny sezon wygra Real Madryt. nie wiem czy to wiesz.. (żart, wiem, że nie wiesz) ale następny sezon jest Realu Madryt, co z góry jest zaplanowane.

0

chcę tylko Wam przedstawić prawdopodobny scenariusz. Messi to fenomen (to nie to), on jest pokroju Maradony, Pele. tak to TOP trójka. jeżeli Messi zakończy karierę, dojdzie do normalności. Real Madryt będzie numerem jeden. nie wiem jak można widzieć to inaczej. przecież sam Messi (przykład Suareza w Liverpoolu) daje o wiele więcej niż 50% sukcesów Barcelonie. módlcie się by Neymar okazał się Crakiem na jego miano, bo inaczej wrócą czasy roku 2003. wrócą czasy Realu co politycznie pewnie jest już ustalone.. jak wszystko w tym świecie.

0

chłopcze, mów synowi? komuś na pewno innemu.

0

wiem. wiem doskonale. wejdz prosze na mój profil i popatrz na poprzednie komentarze. nie chodzi mi dokładnie o następny sezon. nie będę edytował pierwszego komentarza bo jedno zdanie było błędne i w tym się zgodze. było błędne. jeśli barcelona (przepraszam za błąd wcześniej) chce dominować w Europie nie tylko teraz, jak Messi istnieje, ale też później.. musi go kupić.

1

nie zapomniałem. myślę, że jest to tak normalna tutaj wiadomość, że każdy zinterpretuje moją wypowiedź w następujący sposób: transfer latem 2016. to mam na myśli kolego/żanko

1

dziwią mnie komentarze typu " za drogi, co on osiągnął? nic! za drogi!" 80 milionów to kwota za pomocnika który poziom będzie trzymał wiele lat. niby 80 milionów brzmi dziwnie, ale jest to kwota która w tych czasach jest odpowiednia, czy podoba się do dorkowi, koberlowi czy innym meshiashom. ten gość by Barcelona w następnym sezonie jako jedyny zespół w historii obroniła tytuł ligi mistrzów jest niezbędny.

0

to ma znaczyć na dużym poziomie wskaźnik społeczny piłkarza. Zidane to nasza wada, jak Ronaldinho przy transferze Neymara był naszą zaletą. mam nadzieje, że Pogba ma swoje zdanie.

7

to jest Komorowski w wersji Hiszpańskiej.

1

Legenda rep. Włoch, legenda Milanu. Z Milanem sięgał po lige mistrzow.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

dzięki. .

1

ludzie, nie ma jakiegoś skrótu z argentyna vs urugway w internecie z polskim komentarzem? państwo nasze ukochane chyba nas już zaczyna powoli uczyć języka rosyjskiego, wszędzie rosyjski.. w TV rosja.. putin,.. wszędzie sieją strach.. coś jest już przesądzone, my tylko jeszcze tego nie wiemy. to ma ktoś link?

0

Ty go kochałeś i wróżyłeś triplete wiem wiem pamiętam

0

ale nawet na tej stronie wiarygodnych do końca nigdy nie ma informacji. to wielki biznes i ludzie robią za władzę wszystko.

0

to co mam Cię z nim na video rozmowę zaprosić? albo dać link do zdjęcia Pogby i napisać patrzcie na tą akcje musimy go mieć?

0

na pewno Bartomeu teraz to rozsądniejszy wybór. PO albo PIS. zło lub mniejsze zło. co do samego Bartomeu nie zostało mu nic na większą skale udowodnione, jest moja taka mała nadzieja, że nie jest jakimś większym przekrętem ten facet, ale to tylko nadzieja. . ja bym został przy Bartomeu.

2



ma wszystko. kompletny. niech nikt nie mówi, że jest zbędny. chcąc utrzymać poziom zespołu, który wygrywa wszystko jest niezbędny.

3

tak, fejk. .

0

no to jest pytanie w sumie prawidłowe. jeśli o Busquetsa to nie tylko zwrócę honor, ale się także podpisze.

4

widzę, że większość głosowała by na Laporte.. piękną mamy na stronie w takim razie średnią wieku skoro WIĘKSZOŚĆ nie ma pojęcia jaki popełnia błąd myśląc, że jest on najlepszym wyborem.

0

ja znowu jakbym wstał, to po meczu już bym nie zasnął.

0

Dobry był tak było wszystko

0

Tak. Pewnie nikt z Was nie ma filmiku ze skrotem po Polsku?

1

Powiem tak. Super, że robi tą czarną robote no, ale chyba nie w Barcelonie. On wgl nie gra, to też zostało zauważone ? Myślę, że nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?