0

jeśli mówimy o piłce nożnej jak ładnie po Angielsku napisałeś o "footballu" nie mówimy jedynie o tym co dzieje się na boisku, ten football to nie tylko mecz. Alves na dobrą sprawę powinien być sprzedany do PSG dokładnie rok temu i właśnie wtedy w jego miejsce sprowadzony boczny obrońca. Alves spiął dupę i ma nowy kontrakt. jak na mądrego człowieka przystało i jak na zupełnie bez programu transferowego klub przystało. jeżeli wynajmujesz kogoś do położenie kostki nie patrzysz na to czy Ci się z nim dobrze rozmawia lub fajnie pracuje, tylko jak to robi. to normalne w pracy a już w szczególności w pracy na takim poziomie jakim jest piłka nożna. Alves jest spoko.. ale co z tego? w tym sezonie zaczął grać jak na siebie przystało co jest jego nowym "wybuchem" piłkarskim? ja widzę to inaczej.

1

sposób na: dekadę po mistrzowsku.

0

2
wszystko w nim, prócz piłkarskiego poziomu w tym sezonie mnie irytowało (wyjątek to banana El Madrigal, zrobił to po mistrzowsku). Alves ma 31 lat.. dano mu 2 letni kontrakt, ja mam pytanie. czy nie lepiej było go sprzedać? jak myślicie ile zarabiał będzie w Barcelonie Dani Alves po przedłużeniu z nim kontraktu. klub który by go pozyskał nacieszył by się nim przez jeden sezon, tyle ile my się nim jeszcze nacieszymy, i to nie taki sezon jak ten, o nie.. nie chodzi już nawet o ten wiek, ale jego podejście, jak większość Brazylijczyków po 30-stce myśli już tylko o zapewnieniu sobie stałego, nie małego dochodu. w sumie ja to rozumiem, to nie jest głupie, tylko, że klub nie powinien tak patrzeć na sprawę. cała ta jego odgrywana w tym sezonie szopka mnie po prostu rozłożyła. Barcelona znowu nic nie zyska na kolejnym zawodniku. znowu straci dużo na kolejnym zawodniku. za 2 sezony odejdzie za darmo, za dwa sezony nawet "spięcie dupy" nie da mu zupełnie nic, już będzie miał 33 lata i mało z tego co ma teraz. znowu dano dupy jak przystało na ten klub jeżeli chodzi o biznes,

0

1
przypomnę tylko jego wypowiedź z przed dwóch tygodni:
"nie wiem jaka jest przyszłość przede mną, dopiero po sezonie podejmę decyzję gdzie będę grał w następnym sezonie, jedno jest pewne, na pewno nie w tym klubie, ten klub mnie zawiódł"
jak dla mnie to jest telenowela piłkarska, bardzo się zezłościł gdy się okazało, że "wielkiego" Daniego Alvesa w "wielkiej" formie (mowa oczywiście o początku/połowie sezonu) Barcelona po prostu nie chcę już zakontraktować, przecież to jeden z najlepszych w historii bocznych obrońców i bardzo zależy mu by być tutaj szanowany jak należy! chciano mu dać kontrakt na rok z opcją przedłużenia jak troszkę "spiął dupkę" i zaczął grać, ale jak to na rok?! przecież to Dani Alves.. kasa też się mocno nie zgadzała. w decydującej dla klubu fazie sezonu "spiął dupę" już na poważnie. lepszego PO w Europie na tą chwile nie było. przed mikrofonami wytłumaczył swoje oburzenie. co go poruszyło, co nie, co zdenerwowało, dlaczego jest zły, pogroził, że w Barcelonie już nie zagra. to była jego taka osobista sprawa, którą rozegrał po profesorsku, ale czy tak się robi?

0

teraz znowu może grać lipe.

0

Iniesta jedyny kto zagrał w 4 finałach LM. 4 LM Messiego, Xaviego, Iniesty! Rakitic rok temu LE dzisiaj LM z bramką. 3:1 w finale!

1

20:45 za rok /

0

3

"jestem tego pewny.. chyba każdy o tym wie...
...że na koniec sezonu.. do trofeum Barcy nic nie-do-da-się!"

2

Węgorzyn: "mnie osobiście podoba się Pogba"
chyba czysto fizycznie jako chłopak. bo ja w Pogbie nie widzę 80 milionów. ja w nim nie widzę na razie 40 milionów.

0

Barcelona po prostu gra mądrze.

2

kolor zielony: 1:0
kolor czerwony to taki, że to jest ostatni mecz Barcelony w tym sezonie.. kiedyś wakacje mnie cieszyły teraz mnie drażnią

1

czyli Deco i Abidal już nie trafili. znowu Rakitic strzela ważną bramkę. !

0

jedno pytanie. szpaku krzyczał maradona?

0

już 25 minut ;o .

0

Morata się po prostu przemotywował

2

Vidal. człowiek sfaulowany przez murawę na Bernabeu rok temu

2

co Enrique zrobił za maszyne.. nie mam pytań

0

"sweaty goal" ala w FIFA 15

0

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

do meczu zostało: 5 sekund

0

Tevez się obejrzał "kto tak wyje?"

12

najlepszy mój brat minute temu: "chodź młody trawę kosimy"

0

najważniejszy mecz piłkarski w tym sezonie.

0

odpalił bym neta, stream na komentarzu nawet z "państwa islamskiego" nie obchodzi mnie to. włączam TVP i głos do zera, nie ważne. nie słuchał bym ich na pewno

0

0

ei, ciekawe tak swoją drogą ile "hala dzieci" dzisiaj wejdzie na stronę ze swoim spamem myśląc, że się nimi przejmujemy. tal strzelam, 4

1

o! zaczął się ogar z odpowiedziami.

3

"kolejna fantastyczna bramka Barcelony"

25

kibicowałbym .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?