adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutgla za Dembele i jazda
1
Barcelona? TOP!!!
0
Frenkie jeszcze uraz leczy
0
@Pilka_jest_okragla Frenkie miał wielki wkład przy golu, więc nie ma mu co ujmować, ale jeśli chodzi o konkrety to Luuk jest w gazie
1
@333tricampeones333 od początku meczu się urywa, ale podań nie dostawał.
0
@Cobra303 A kto lepszy, Gavi chowający się za modriciem? Czy Busi asystent?
0
Frenkie nasz najlepszy pomocnik póki co.
3
Frenkie cały czas się pokazywał, w końcu dostał Pile i przytomnie zagrał do Dembele. Brawo dla niego bo większość nie widzi jego pracy w tym meczu, a jest najlepszym naszym pomocnikiem dziś.
3
Busi i Alba obrzydzają mecze
0
Alba podający do leżącego...
2
W końcu solidna rezerwa:
Pedri, Fati,Abde, Jutgla, Depay. Dawno nie było kim postraszyć
0
@paweldunajecfcb Od dziś Pubg jest za darmo
3
@MarioVeB! Srednie zakupy tygodniowe dla dwojga wychodziły mnie rok/ dwa lata temu 150-170 zł, a teraz ledwo mieścimy się w 200 zł.
1
@LS tylko, że na tym przedłużeniu umowy klub nie stracił :) bo nic mu więcej nie zapłacą. Może Umtiti jest słaby, ale za praktycznie darmo go wypożyczyć to ktoś chętny się znajdzie. Tu nie był problem ze nikt go nie chciał bo jest słaby, tylko dlatego, że musieli za jego wypożyczenie dać parę milionów. W obecnej sytuacji będą to drobne.
0
@LS dobrze, nie znać się, ale się wypowiedzieć ;) dlaczego nikt nie chciał go wypożyczyć? Bo na rok zarabiał za dużo. A teraz jak podzielili to na 4 lata to pensja jest osiągalna dla innych. Nie muszą go kupować, ale wypożyczyć środkowego obrońcę, przy problemach z kontuzjami itd. to uwierz, że chętnych będzie wiele nawet jakby pensja miała być 50/50 płacona
0
Obnizyl pensję = będzie trochę chętnych na wypożyczenie. Umtiti pogra a jego pensja będzie podzielona na dwa kluby. Barca na tym skorzysta, klub który może mieć problemy ze środkiem obrony i sam Umtiti któremu kasa się zgadza i może pograć
3
@LS tak nadal. Kto miał kupić Umtitego jak miał pensję z kosmosu? Teraz wypożyczenie nie będzie problemem.
0
Pytanie czy mają na niego haka, żeby rozwiązać z nim umowę, czy może zarobi przez te lata mniej więcej tyle samo ile by zarobił do końca sezonu
1
@A_Gomesinho_21 Chodzi o przedłużenie umowy z jednym z zawodników. Ciekawe czy Roberto, czy może Dembele.
1
@Emhyr dwie najważniejsze osoby przestały funkcjonować.
Oblak i Suarez. Rok temu jeden był w swojej stałej formie, a drugi strzelał co mecz.
3
@IronSanHybrid Moja nuta roku to friday. Tylko dlatego, że każda playlista ma tą piosenkę.. nienawidzę tej piosenki ;D
4
@Joe_Pesci To organizatorzy decydują kto i na jakich warunkach może grać. Chce grać i zarobić siano to musi się przystosować. O tym, że w innych pracach pracodawcy nakazali szczepień czy to w służbach zdrowia mało kto gada.
Takie mamy czasy, poje...ne.
2
Nie ma co panikować.
Xavi gra tym co ma.. wróci Fati, Pedri, zarejestrują Ferrana, Araujo wyleczy łapę i wtedy będzie można oceniać drużynę.
Trzeba pamiętać, że dla Nico, Gaviego, Abde, Sanza czy Ferrana J. To tak na prawdę pierwszy sezon na tym poziomie rozgrywek. A oni praktycznie grają co mecz.
1
@DonAndrzejos Pewnie chodzi o Demira :)
2
Mam nadzieję, że Xavi szybko będzie miał full skład i będzie mógł wystawić 11 taką jaką chce, a nie z tych co ma dostępnych przez kontuzje, covid itp.
Nie mogę się doczekać Fatiego, Gaviego, Pedriego, Ferrana i do tego Alvesa na boku obrony *-*
0
Mam wrażenie że taki zawodnik jak Mingueza nie czerpie radości z gry.
Totalnie spięty i zestresowany kolejnymi błędami i to od pierwszych minut.
Tak niestety nie da się wejść na poziom wyżej..
5
Odpuszczenie gościa, który wrzuca... Nie mówiłem nigdy źle na Puiga, ale trochę przesada co zrobili z Alba..
0
@kaamil1910 lepsze to niż nic, w obecnej sytuacji oraz uporowi tridente Umitti Dembele i Cou to każda opcja jest sukcesem.
Ps. Kamil jakbyś znalazł trochę czasu na odpowiedź priw, to byłoby super ;)
1
@Zoker wiem, do tego od roku zbieram kartony, jakbym nie miał gdzie mieszkać ;D
0
Najbardziej przeraża mnie myśl o tym, że za miesiąc biorę kredyt na dom... a w tym państwie z roku na rok jest coraz gorzej..