adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bocheno1 Szczury w piwnicach Camp Nou się wieszają..
1
@Uukasz_93 Jestem kibicem Barcy i zawsze będę, ale mecze się głównie odpalało u mnie, żeby zobaczyć show Leo. Co więcej, gram w piłkę codziennie praktycznie, ale oglądanie w TV random meczu to dla mnie katorga :D
3
Przyznaję się iż stałem się kibicem Barcelony tylko przez Messiego, jedyne mecze w TV które oglądałem to te z udziałem Messiego, z biegiem czasu się to trochę zmieniło i sporadycznie oglądnę Barce bez Leo. Nie jestem fanatykiem Barcy, ale zwykłym kibicem, który dzięki Leo zawsze Barcy dopingował i poświęcał 2h czasem 4 h przed TV. Moje zaangażowanie pewnie nieco spadnie, ale nie jest mi wstyd napisać, że Messi był głównym czynnikiem, dlaczego oglądam Barcelonę. Mam nadzieję, że młodzież da wiele radości kibicom i mecze Barcy będę jeszcze oglądać z takim zaangażowaniem jak wtedy gdy Leo był na boisku
0
Jestem w stanie przeboleć brak pucharów, jeśli nasza drużyna ma się opierać na młodych, naszych wychowankach, do tego w przyszłym roku pod przywództwem Xaviego. Każdy wychowanek będzie zaklejał dziurę po Messim
0
@Jankes94 + Demir, Nico. Mam nadzieję, że klub wróci na dobre tory i młodzi stworzą historie
76
10 lat temu mieliśmy stawiać na naszych, a teraz pozyskaliśmy tylu obcych zawodników, że nie stać nas na naszego.
3
Masa zawodników z długimi i wielkimi kontraktami.. Zero chętnych do odejścia.. Niestety jest to sytuacja bez wyjścia. Mam nadzieję, że Leo zrobi SHOW w Premier League w wieku 34 lat.. oby :/
0
@4drian0 to inaczej, czemu jakieś smarki, które są w barcy B mają wiecej zarabiać niż najlepszy piłkarz w historii.
Szacunek też trzeba mieć do samego siebie
0
Te komentarze, że jak kocha klub to niech gra za darmo... Idź dziennie do roboty za darmo, weekendy poza domem, w tygodniu później też i to wszystko za 0zł.
0
@Seledynowy Limit płacowy Laliga jest limitem płacowym. który obowiązuje w LaLiga
3
Messi wlał we mnie miłość do piłki i do Barcy.. jedyne mecze, które oglądałem to mecze Barcy... Niech przejdzie gdziekolwiek, tylko nie do PSG.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Polka to przyszła poczyscic zmiatkiem te kamyki x)
0
To chyba nie jest konkurecja Polki, ma problem z 1 zona, gdzie wszystkie inne ją zaliczyły
1
@FanBarcy22 do medalu jeszcze daleko niestety
4
Ale bym pooglądał Kasie Skowrońską :3
0
@gumaz chyba koniec, bo debla w pingla nie ma raczej ;D
3
@betonito Ale po PSG odpadliśmy z Juve xD a poza tym to Busi i Alba są najlepsi na swojej pozycji w klubie i top 5 w Europie na pewno ;p
0
Partyka odpada na własne życzenie...
1
jakby Griezzman zgolił głowe, to nawet by mógł zostać u nas :)
2
Nie wiem kogo bardziej nie lubie, Hamiltona czy Verstappena.. ani jednego ani drugiego nie umiem strawić i większość nie lubi Hamiltona to ja bardziej nie lubie Maxa, dlatego cieszę się jak jeden lub drugi ( najlepiej obaj ) nie dojeżdżają do mety :D tylko #TEAMLANDO
11
@Ronnie1992 Mówisz o gościu który całe praktycznie życie siedzi w jednym klubie, że wszystko dla pieniędzy.
6
@Rust_Cohle Jedni po meczu leżeli w hotelu i mieli full regeneracje, a drudzy przez pół dnia siedzieli w busie/ samolocie, zakwaterowanie i inne rzeczy. Gdy grasz co parę dni od miesiąca to każda godzina jest na wagę złota. Zresztą było widać to pod koniec meczu i dogrywkę
4
Wczoraj główny komentator Francji - Szwajcarii na prawdę spoko, ale ten drugi ekspert to masakra. Cała dogrywkę się pytał czy będzie ich jeszcze stać na jakiś atak. I tak co minutę... Do tego podniecanie się Kante we wczorajszym meczu było żenua, bo według mnie słabo wczoraj wypadł i dużo strat. Dziennikarze i komentatorzy takim gadaniem obrzydzają ludziom danego zawodnika.
0
Koniec marzeń xD
0
@IbrahimAfellay Ramos może Ronaldo przekona do przyjścia
0
Jakby Szpakowski po 2 minutach nie wiedział czy jest karny czy nie to by był wyśmiany :)
0
@A4ron Polska xd.
2
Polacy w 10 jak przegrywali to chociaż mieli setkę na nodze pod koniec meczu. Finowie nawet nie są blisko ;p
0
@lukasz9197 ja nie mówię, że Polacy grają jakoś super. Co więcej nie wydaje mi się, żeby w najbliższych latach Polska była w stanie wyjść z grupy, ale szanujmy się.. Finowie może i walczą, ale piłkarsko odstają