4

@Bocheno1 Szczury w piwnicach Camp Nou się wieszają..

1

@Uukasz_93 Jestem kibicem Barcy i zawsze będę, ale mecze się głównie odpalało u mnie, żeby zobaczyć show Leo. Co więcej, gram w piłkę codziennie praktycznie, ale oglądanie w TV random meczu to dla mnie katorga :D

3

Przyznaję się iż stałem się kibicem Barcelony tylko przez Messiego, jedyne mecze w TV które oglądałem to te z udziałem Messiego, z biegiem czasu się to trochę zmieniło i sporadycznie oglądnę Barce bez Leo. Nie jestem fanatykiem Barcy, ale zwykłym kibicem, który dzięki Leo zawsze Barcy dopingował i poświęcał 2h czasem 4 h przed TV. Moje zaangażowanie pewnie nieco spadnie, ale nie jest mi wstyd napisać, że Messi był głównym czynnikiem, dlaczego oglądam Barcelonę. Mam nadzieję, że młodzież da wiele radości kibicom i mecze Barcy będę jeszcze oglądać z takim zaangażowaniem jak wtedy gdy Leo był na boisku

0

Jestem w stanie przeboleć brak pucharów, jeśli nasza drużyna ma się opierać na młodych, naszych wychowankach, do tego w przyszłym roku pod przywództwem Xaviego. Każdy wychowanek będzie zaklejał dziurę po Messim

0

@Jankes94 + Demir, Nico. Mam nadzieję, że klub wróci na dobre tory i młodzi stworzą historie

76

10 lat temu mieliśmy stawiać na naszych, a teraz pozyskaliśmy tylu obcych zawodników, że nie stać nas na naszego.

3

Masa zawodników z długimi i wielkimi kontraktami.. Zero chętnych do odejścia.. Niestety jest to sytuacja bez wyjścia. Mam nadzieję, że Leo zrobi SHOW w Premier League w wieku 34 lat.. oby :/

0

@4drian0 to inaczej, czemu jakieś smarki, które są w barcy B mają wiecej zarabiać niż najlepszy piłkarz w historii.
Szacunek też trzeba mieć do samego siebie

0

Te komentarze, że jak kocha klub to niech gra za darmo... Idź dziennie do roboty za darmo, weekendy poza domem, w tygodniu później też i to wszystko za 0zł.

0

@Seledynowy Limit płacowy Laliga jest limitem płacowym. który obowiązuje w LaLiga

3

Messi wlał we mnie miłość do piłki i do Barcy.. jedyne mecze, które oglądałem to mecze Barcy... Niech przejdzie gdziekolwiek, tylko nie do PSG.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Polka to przyszła poczyscic zmiatkiem te kamyki x)

0

To chyba nie jest konkurecja Polki, ma problem z 1 zona, gdzie wszystkie inne ją zaliczyły

1

@FanBarcy22 do medalu jeszcze daleko niestety

4

Ale bym pooglądał Kasie Skowrońską :3

0

@gumaz chyba koniec, bo debla w pingla nie ma raczej ;D

3

@betonito Ale po PSG odpadliśmy z Juve xD a poza tym to Busi i Alba są najlepsi na swojej pozycji w klubie i top 5 w Europie na pewno ;p

0

Partyka odpada na własne życzenie...

1

jakby Griezzman zgolił głowe, to nawet by mógł zostać u nas :)

2

Nie wiem kogo bardziej nie lubie, Hamiltona czy Verstappena.. ani jednego ani drugiego nie umiem strawić i większość nie lubi Hamiltona to ja bardziej nie lubie Maxa, dlatego cieszę się jak jeden lub drugi ( najlepiej obaj ) nie dojeżdżają do mety :D tylko #TEAMLANDO

11

@Ronnie1992 Mówisz o gościu który całe praktycznie życie siedzi w jednym klubie, że wszystko dla pieniędzy.

6

@Rust_Cohle Jedni po meczu leżeli w hotelu i mieli full regeneracje, a drudzy przez pół dnia siedzieli w busie/ samolocie, zakwaterowanie i inne rzeczy. Gdy grasz co parę dni od miesiąca to każda godzina jest na wagę złota. Zresztą było widać to pod koniec meczu i dogrywkę

4

Wczoraj główny komentator Francji - Szwajcarii na prawdę spoko, ale ten drugi ekspert to masakra. Cała dogrywkę się pytał czy będzie ich jeszcze stać na jakiś atak. I tak co minutę... Do tego podniecanie się Kante we wczorajszym meczu było żenua, bo według mnie słabo wczoraj wypadł i dużo strat. Dziennikarze i komentatorzy takim gadaniem obrzydzają ludziom danego zawodnika.

0

Koniec marzeń xD

0

@IbrahimAfellay Ramos może Ronaldo przekona do przyjścia

0

Jakby Szpakowski po 2 minutach nie wiedział czy jest karny czy nie to by był wyśmiany :)

0

@A4ron Polska xd.

2

Polacy w 10 jak przegrywali to chociaż mieli setkę na nodze pod koniec meczu. Finowie nawet nie są blisko ;p

0

@lukasz9197 ja nie mówię, że Polacy grają jakoś super. Co więcej nie wydaje mi się, żeby w najbliższych latach Polska była w stanie wyjść z grupy, ale szanujmy się.. Finowie może i walczą, ale piłkarsko odstają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?