adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wy wiecie o tym, że nie będziecie mieć wyboru z szczepionką? Takie ograniczenia dowalą, że nawet do pracy nie przyjmą, ani do lekarza
2
@Pawel1980 ja po prostu blokuje systematycznie ludzi, których nie chce czytać, mało komentarzy,ale większość z sensem :)
2
Co się ma zmienić, jak my mamy na najważniejszych pozycjach na boisku średniaków. Dziura wielką z przodu, z tyłu trzeba czasu żeby się młodzi zgrali
2
Szkoda, że Dest nie ma przed sobą jakiegoś skrzydłowego, huesca by już 2 zmiany wymuszone na lewej musiała zrobić
0
@pt9 każdy ma swoje zdanie, szanuje :)
22
Brakuje rakiticia w najlepszej formie który by do tego Desta coś rzucił na bok.. chłopak ciągle ma tam wolne miejsce
1
Spokojnie, covid przed ostatnimi zawodami i po nas ;p
0
@itmustbejoke cs, czasem lol, among us z znajomymi i Rocket
6
Nawet jeśli Koeman wrzucił Rikiego do pierwszego składu to ten sezon wyglądałby tak samo.. wiadomo, że byłaby radość z oglądania Rikiego, Pedriego, Messiego razem, ale jeden zawodnik by wiele nie zrobił mając taką kadre, a nie inną. Tu nawet Klopp z Guardiolą we dwóch by nie dali rady xD
6
Barcelona to taki zwykły rolnik, który uprawiał swoje pole, po czym trafił na żyłę zlota miliony warte.. Żył w dobrobycie przez 8 lat, sprzedał i oddał wszystko, po czym skończyła mu się kasa, bo wydawał na bezsensowne rzeczy. I stał się biedakiem, który będzie musiał na nowo zacząć od nowa. :)
3
Rywal gra wysoko - źle
Rywal gra w obronie - źle
3
Messi dziś nie zagrał, a wypadł najlepiej :/
0
Przy każdym zawodniku postawić tego klauna co wczoraj był przy naszych nickach
1
@Tomek_TF no to mówię że jestem nikim xD
16
Hura, jestem nikim na tej stronie :p
0
@marcin62 Kevin, Harry i ten drugi.. :p Stary od Kevina. Imion w sumie nie zmienili
1
Oglądając Kevina samego w domu po raz czwarty czuję zażenowanie, że oni nawiązują do tych samych imion. Tego nie powinno być w telewizji nigdy
1
@Barca1992 jutro 21:30
0
W tej całej zbieraninie tylko Messi, Alba, czasem Pedri, czasem de Jong i ter Stegen się odnajdują. Reszta to nie poziom Topowego zespolu
15
Kto ogląda Kevina mimo, że wczoraj leciał? ;P
1
Jak widzę tych kandydatów, co zamiast jakiś plan ukazać to wolą gadać o Neymarze, Xavim czy Messim to mi się słabo robi. Mamy problem w każdej formacji i to, że przyjdzie Neymar nic nie zmieni, a trener to już obojętne kto nim będzie do póki nie ma zawodników którzy są w stanie walczyć chociażby o LL
2
To pokazuje upadek, gdy ludzie czekają na Depaya jak na zbawienie, kiedy naszą bolączką jest każda formacja, poza bramkarzem
23
Słyszeliście, że Lech przełamie się dopiero na wigilie? Hehe
4
Najgorszy okres na La rambli.. ;p
1
@NaFazieHitman To by mnie szmyrała po policzku ;3
0
Gdybyśmy nie dali ciała z Juve to byśmy grali z Porto..
9
Najbardziej jest mi przykro z powodu Messiego.. zagral slabo, ale i tak byl najlepszy.. nie ma z kim zbytnio grac, a trener i zawodnicy twierdzą, że zagrali dobrze... :(
Ps. Mam wrażenie, że jak naszemu trenerowi kończą się pomysły to sięga po Puiga i obstawiam, że wpuściłby go na 10 minut, niestety padła bramka (ogólnie to stety) :D
0
Umtiti wchodzi xd
17
Messi gra słabo, a mimo wszystko i tak o dwie klasy lepiej niż reszta
0
Leo i długo długo nic.