6

Wy wiecie o tym, że nie będziecie mieć wyboru z szczepionką? Takie ograniczenia dowalą, że nawet do pracy nie przyjmą, ani do lekarza

2

@Pawel1980 ja po prostu blokuje systematycznie ludzi, których nie chce czytać, mało komentarzy,ale większość z sensem :)

2

Co się ma zmienić, jak my mamy na najważniejszych pozycjach na boisku średniaków. Dziura wielką z przodu, z tyłu trzeba czasu żeby się młodzi zgrali

2

Szkoda, że Dest nie ma przed sobą jakiegoś skrzydłowego, huesca by już 2 zmiany wymuszone na lewej musiała zrobić

0

@pt9 każdy ma swoje zdanie, szanuje :)

22

Brakuje rakiticia w najlepszej formie który by do tego Desta coś rzucił na bok.. chłopak ciągle ma tam wolne miejsce

1

Spokojnie, covid przed ostatnimi zawodami i po nas ;p

0

@itmustbejoke cs, czasem lol, among us z znajomymi i Rocket

6

Nawet jeśli Koeman wrzucił Rikiego do pierwszego składu to ten sezon wyglądałby tak samo.. wiadomo, że byłaby radość z oglądania Rikiego, Pedriego, Messiego razem, ale jeden zawodnik by wiele nie zrobił mając taką kadre, a nie inną. Tu nawet Klopp z Guardiolą we dwóch by nie dali rady xD

6

Barcelona to taki zwykły rolnik, który uprawiał swoje pole, po czym trafił na żyłę zlota miliony warte.. Żył w dobrobycie przez 8 lat, sprzedał i oddał wszystko, po czym skończyła mu się kasa, bo wydawał na bezsensowne rzeczy. I stał się biedakiem, który będzie musiał na nowo zacząć od nowa. :)

3

Rywal gra wysoko - źle
Rywal gra w obronie - źle

3

Messi dziś nie zagrał, a wypadł najlepiej :/

0

Przy każdym zawodniku postawić tego klauna co wczoraj był przy naszych nickach

1

@Tomek_TF no to mówię że jestem nikim xD

16

Hura, jestem nikim na tej stronie :p

0

@marcin62 Kevin, Harry i ten drugi.. :p Stary od Kevina. Imion w sumie nie zmienili

1

Oglądając Kevina samego w domu po raz czwarty czuję zażenowanie, że oni nawiązują do tych samych imion. Tego nie powinno być w telewizji nigdy

1

@Barca1992 jutro 21:30

0

W tej całej zbieraninie tylko Messi, Alba, czasem Pedri, czasem de Jong i ter Stegen się odnajdują. Reszta to nie poziom Topowego zespolu

15

Kto ogląda Kevina mimo, że wczoraj leciał? ;P

1

Jak widzę tych kandydatów, co zamiast jakiś plan ukazać to wolą gadać o Neymarze, Xavim czy Messim to mi się słabo robi. Mamy problem w każdej formacji i to, że przyjdzie Neymar nic nie zmieni, a trener to już obojętne kto nim będzie do póki nie ma zawodników którzy są w stanie walczyć chociażby o LL

2

To pokazuje upadek, gdy ludzie czekają na Depaya jak na zbawienie, kiedy naszą bolączką jest każda formacja, poza bramkarzem

23

Słyszeliście, że Lech przełamie się dopiero na wigilie? Hehe

4

Najgorszy okres na La rambli.. ;p

1

@NaFazieHitman To by mnie szmyrała po policzku ;3

0

Gdybyśmy nie dali ciała z Juve to byśmy grali z Porto..

9

Najbardziej jest mi przykro z powodu Messiego.. zagral slabo, ale i tak byl najlepszy.. nie ma z kim zbytnio grac, a trener i zawodnicy twierdzą, że zagrali dobrze... :(
Ps. Mam wrażenie, że jak naszemu trenerowi kończą się pomysły to sięga po Puiga i obstawiam, że wpuściłby go na 10 minut, niestety padła bramka (ogólnie to stety) :D

0

Umtiti wchodzi xd

17

Messi gra słabo, a mimo wszystko i tak o dwie klasy lepiej niż reszta

0

Leo i długo długo nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?