1

@Kurkmen xDDDD nie mogę takich rzeczy czytać

1

@FC1899Barca a jak za rok Klopp będzie odchodził to damy go za Flicka... Najlepiej co pół sezonu zmiana trenera

2

@Salchent Ale oni nie wygrywają xD

0

To co dziś City gra to jest żenada. Nie zasłużyli nawet na pół bramki

5

To chyba największe zagrożenie jeśli chodzi o drużynę Basków, życzę mu zdrowia, ale niech szykuje się na ligę ;D

7

@Uukasz_93 wcale się nie zdziwię, Real w ostatnich latach końcówki sezonu ma swietne

0

@urbipl uważam, że Mingueza wygrał dziś z Viniciusem

3

Mingueza, Dest, de Jong, Araujo, Pedri, Moriba, Fati na tych zawodników warto stawiać, bo w przyszłości każdy z nich może być top vna swojej pozycji.

0

@urbipl Mingueza świetnie sobie radzil z Vini, na pewno dużo lepiej niż Dest

1

Ten mecz pokazał, że warto iść w wychowankow, a nie w nazwiska

1

Jak można nie umieć przyjąć piłki na siebie...

0

To mogła być druga bramka Messiego

1

Hej Messi goool, gololololo lolo lolll ;DD oby ich rozwalili w pierwszej połowie, bo w drugiej będę zimny

0

Z drugiej strony, nie mając dobrych zawodników i bazując na Lewym, Miliku i Piątku, gdzie gra kombinacyjna nigdy nie wyjdzie.. to wrzutki są najlepszym co możemy robić i tylko w ten sposób nasi napastnicy mogą dostać piłkę

1

Verstapen nie wytrzymał i w złym momencie wyprzedził

0

Mam dość, głowa mnie boli.

1

@patrykzmc2000 klasyk za dwie kolejki

2

Haha de jong zaczepia na kartke

0

Messi nie musi, ale de Jong by mógł dostać żółta kartke

0

5 minut czekają na zmianę xD

1

Mam nadzieje, że na 0 z tyłu i Lenglet z meczu na mecz coraz pewniejszy będzie.

5

No to po przerwie Moriba za Busiego, żeby nie ryzykować, + na koniec meczu Messi i De Jong karteczki

0

Właśnie ciekawiło mnie czy przy strzale Grieza, Dembele nie przeszkadzał bramkarzowi, ale nie był na spalonym. Fajna powtórka ;)

2

Jak zawieszą amatorskie rozgrywki w piłkę to idę do kościoła się pomodlić...

5

Porównanie Bale do reszty zawodników Realu pod względem bramek jest tak samo śmieszne jak Suareza do naszych ;p

1

Jak Klopp straci posadę w Liverpoolu to Perez może go zatrudnić w Realu. Ciekawe.. wszystko może zależeć od LM

6

Zieliński dwie asysty. ;)))

0

Tak jest, kartkować jak najwięcej jeszcze

5

Sędzia nie dostanie po meczu reklamówki z Realu :/

0

Zagwizdalby to by nie było kontrowersji, nie dał karnego i kontrowersje są.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?