adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kurkmen xDDDD nie mogę takich rzeczy czytać
1
@FC1899Barca a jak za rok Klopp będzie odchodził to damy go za Flicka... Najlepiej co pół sezonu zmiana trenera
2
@Salchent Ale oni nie wygrywają xD
0
To co dziś City gra to jest żenada. Nie zasłużyli nawet na pół bramki
5
To chyba największe zagrożenie jeśli chodzi o drużynę Basków, życzę mu zdrowia, ale niech szykuje się na ligę ;D
7
@Uukasz_93 wcale się nie zdziwię, Real w ostatnich latach końcówki sezonu ma swietne
0
@urbipl uważam, że Mingueza wygrał dziś z Viniciusem
3
Mingueza, Dest, de Jong, Araujo, Pedri, Moriba, Fati na tych zawodników warto stawiać, bo w przyszłości każdy z nich może być top vna swojej pozycji.
0
@urbipl Mingueza świetnie sobie radzil z Vini, na pewno dużo lepiej niż Dest
1
Ten mecz pokazał, że warto iść w wychowankow, a nie w nazwiska
1
Jak można nie umieć przyjąć piłki na siebie...
0
To mogła być druga bramka Messiego
1
Hej Messi goool, gololololo lolo lolll ;DD oby ich rozwalili w pierwszej połowie, bo w drugiej będę zimny
0
Z drugiej strony, nie mając dobrych zawodników i bazując na Lewym, Miliku i Piątku, gdzie gra kombinacyjna nigdy nie wyjdzie.. to wrzutki są najlepszym co możemy robić i tylko w ten sposób nasi napastnicy mogą dostać piłkę
1
Verstapen nie wytrzymał i w złym momencie wyprzedził
0
Mam dość, głowa mnie boli.
1
@patrykzmc2000 klasyk za dwie kolejki
2
Haha de jong zaczepia na kartke
0
Messi nie musi, ale de Jong by mógł dostać żółta kartke
0
5 minut czekają na zmianę xD
1
Mam nadzieje, że na 0 z tyłu i Lenglet z meczu na mecz coraz pewniejszy będzie.
5
No to po przerwie Moriba za Busiego, żeby nie ryzykować, + na koniec meczu Messi i De Jong karteczki
0
Właśnie ciekawiło mnie czy przy strzale Grieza, Dembele nie przeszkadzał bramkarzowi, ale nie był na spalonym. Fajna powtórka ;)
2
Jak zawieszą amatorskie rozgrywki w piłkę to idę do kościoła się pomodlić...
5
Porównanie Bale do reszty zawodników Realu pod względem bramek jest tak samo śmieszne jak Suareza do naszych ;p
1
Jak Klopp straci posadę w Liverpoolu to Perez może go zatrudnić w Realu. Ciekawe.. wszystko może zależeć od LM
6
Zieliński dwie asysty. ;)))
0
Tak jest, kartkować jak najwięcej jeszcze
5
Sędzia nie dostanie po meczu reklamówki z Realu :/
0
Zagwizdalby to by nie było kontrowersji, nie dał karnego i kontrowersje są.