0

To jest as ;p ach, somsiody wygrały.... W der Klassiker tez prowadzą... Jak ja ich nienawidzę ;D

5

@M4C1O0 ma być gotowy na najbliższy mecz

3

Mam nadzieję, że kryształowa kula mimo wszystko trafi do Norwega. Można go nie lubic, ale w tym roku to on na nią zasłużył

2

O matko, ale upadek w super gigancie ;o

1

@tomFCB w każdy piątek :D

9

Jaki znak zodiaku ma Moriba?


Mo riba hehe

1

@tommyVERceti polecam się wybrać do doradcy finansowego. Ja też się nie znałem i nie żałuję

0

@DaPi nikt tego nie będzie oglądać, i nie podniesie poziomu naszych drużyn. Powiem więcej, jeśli to powstanie, to może być to kolejny powód do wstydu jeśli się okaże, że nasze drużyny będą na szarym końcu

1

Robertsonowi lepiej w tych lokach, niż jak był ulizany :D

10

Trincao, który jak tylko grał dłużej strzelał bramkę i grał lepiej od Dembele, wchodzi na 15 minut grając krócej niż Braithwait o 10 minut.. Koeman, ja wierzę, że chcesz jak najlepiej, ale niektórych sytuacji nie rozumiem. Wpuszczanie najgorszego zawodnika z ławki rezerwowych jako pierwszego. Sezon przejściowy to tylko wymówka, bo za rok będzie tak samo, a ten syf będzie sprzątany przez 3 sezony minimum

1

@udarpawarotam co poukłada cały pasek to ten znika ;p

1

Rewolucja i naprawa klubu to co najmniej 3 sezony.
1. Finanse ogarnąć
2. Pozbyć się zawodników, za których dostaniemy największe pieniądze, a poziomem odstają.
3. Tworzyć drużyną, z młodych, świeżych zawodników.
4. Nie tworzyć drużyny z gwiazd, ale i tak w sumie żadna gwiazda nie przyjdzie bo nie będzie kasy

3

Trincao
1 bramka - 2 minuty z Sevillą
2 bramki - 12 minut z PSG
Wniosek? 10 bramek i moze wyjdzie na ważny mecz w pierwszym

2

Niech redakcja nie ogarnia lepszych serwerów, bo mam nadzieję, że po sezonie będzie tu trochę luźniej ;) w tym roku jeszcze mecz z Atletico i Realem.. no i rewanż z Sevillą..

6

Koeman dziś na minus:
Pique w pierwszym składzie
Trincao w 78 minucie.. gościu zrobił nam 3 punkty, w nagrodę dostał minutę z Sevillą, potem dwie bramy z Alaves o nagroda 12 minut+ doliczony

0

Trafił De Jonga uffff

3

Nic no, pora się pożegnać z La Rambla ;p dobrego widowiska Wam życzę.!

1

Uzywal ktoś stronę internetowa. tv?

1

Jak trincao nie dostanie 30 minut to ja tej gry nie rozumiem

0

Idzie gdzieś kupić jednorazowy dostęp do meczu?

0

@KacperVEB nie malo realne, tylko po prostu nierealne. ;p Transfery przez najbliższe 3 okiennka to będą za free, a kasa ze sprzedaży zawodników pójdzie na spłatę długów.

9

@kcule14 da Messiemu odpocząć :D

2

Jak przegrać to z najlepszymi, dobrze, że jest wkurzona, na pewno wyciągnie wnioski

0

Iga jak wygrasz to załatwię Ci zdjęcie z Beatą Kozidrak!

0

Słyszeliście że będzie jeszcze jedna walka Najmana? Podobno nie zdążył się pożegnać

0

Tymbark ananas - mięta i kompotowe smaki to jest mistrzostwo świata.

3

Co przełączam na atletic to Leicester strzela.. nie widziałem ani jednej bramki

1

@VenoM myślę, że jakby był doliczony czas gry to można by tak gadać. ;D to jest wariat, on strzelic może z każdej pozycji

0

@VenoM obawiam się, że nikt w Barcy B się nie nadaję. Barca B to nie jest topowa drużyna w której są super piłkarze. To tak jakbyś z 2 ligowej drużyny wziął zawodnika, chociaż też nawet nie jest wyróżniający się na tle swoich kolegów i swojej ligi

0

@Katalonbar Wy nie rozumiecie, że Barcelona jest na mega minusie i nawet sprzedaż zawodników dużo nie pomoże, jeśli chodzi o transfery.
Uwaga spoiler. Jeśli ktoś za darmo nie przyjdzie to w lato nikt nie przyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?