3

Suarezowi ten transfer na pewno pomoże, bo musi tam udowodnić swoją wartość i ma motywację. W Barcelonie nie miał konkurencji i w tym roku też by jej pewnie nie mial

1

@Majsteer Benedykt 16 hehe

2

@Janiama nie wiem co inni mają do Ciebie, ale atakowanie Cię pod każdym normalnym Twoim komentarzem jest słabe. Skład młody, ale dużo w tym wszystkim improwizacji, a za mało planu czy też projektu jak to mawiają

0

@Cvzx a co ma powiedziec jak dał im Killera za śmieszne zamienne :D

2

@Pogba przewin, nikt Ci nie każe odpisywać

0

@wroclawianin89 Leszno i Gorzów u siebie na pewno dużo lepsi, niż Wrocek i Falubaz.. coś czuję że nie będzie niespodzianek

3

Może po prostu do Rikiego lepiej jak będzie grał mecz za meczem, niż jakby miał siedziec na ławce jak Alena. Dlatego taka decyzja.

0

@PrinceDamon czemu byś usunął, myślisz, że nie ogląda? :D ja też oglądam! Ale między biegami chory pioter :D

7

No i fajnie, mam nadzieję, że nowi zawodnicy nadadzą świeżości drużynie

0

Kurde, brawo Rybnik... Co Ci jeżdżą dzisiaj

1

@barcelonaLM spoko opcja, normalnie komentują mecz, tylko musisz być zalogowany ;)

0

@wroclawianin89 też tak myślę, ale przynajmniej da się na to patrzec

1

Rybnik w sezonie miał z 3 mecze gdzie na prawdę był poziom ekstraligi i dziś jest ten trzeci ( żużel )

0

@PatrychoO normalnie Panie :D

1

Zmarzlik dziś inna liga

1

Liczę dziś, że Zmarzlik wygra, bo raczej większe ma szansę niż Janowski w następnych GP.

9

Jak zawodnicy wybrali Leo to znaczy, że się nadaje, wywalone mam w to czy w TV wygląda na kapitana, byle w drużynie jest uważany i respektowany jako kapitan

0

@VenoM Nie zapominajmy, że to ich praca i mało kto by się zrzekł pensji ;)

3

Dzięki Bogu, że Messi zostaje... Zdążę go jeszcze zobaczyć w grze na żywo, o ile nic złego się nie wydarzy

0

Nie wierzę... Jesteśmy w 16 i cyk za połowę cofamy...

7

Brawo Messi. Szacunek ma od kibiców za to, że nie chce robić smrodu w sądzie klubowi, ale pokazuje, że Bartro oprócz kazania mu by został w klubie może mu naskoczyć! :D

0

pewnie na insta filmik wstawi

1

Nic tylko się cieszyć, że Leo zostaje. Nie ma drugiego zawodnika który robi statystyki za 2,3 zawodników.. Mam nadzieję, że decyzja o odejściu nastąpi przed końcem sezonu i uda się Leo godnie pożegnać w ostatnim meczu ;)

0

@Berniś nic mu nie obiecał, po prostu wie, że nie ma szans na transfer bo go nie puści, więc wyboru nie ma i za rok odejdzie za free

2

Nie powinni Messiemu robić żadnego problemu z odejściem. Za to że jest legendą i najlepszym zawodnikiem w historii klubu. Bartek chce wyjść z tego z twarzą i będzie nakręcał media jak tylko się da, żebyśmy to łykali

1

@TOPINAMBUR jestem Ci dozgonnie wdzięczny przyjacielu ! :)

0

Drodzy Państwo proszę o pomoc w znalezieniu linku na zuzel :( znacie jakieś strony ze streamami?

0

Kto mnie poratuje linkiem do gp speedway w Wrocławiu.. mam problem z Canal + sport i nie mam zielonego pojęcia gdzie znajde dobry stream.. z góry dziękuje za pomoc

8

Z perspektywy Messiego to więcej jest argumentów na odejście niż zostanie w klubie.
Syf, afery, brak projektu sportowego, wszystkie problemy są rozwiązywane zmianą trenera, wypalona drużyna, brak pieniędzy na rewolucje w składzie, Messi ma ostatni rok / dwa grania, a ta drużyna zacznie się dopiero budować pod wodzą nowego prezydenta.. do tego możliwość przejścia do bardziej konkurencyjnego klubu np. City.
Co Leo tu trzyma? Na pewno rodzina i przeprowadzka. Czy będzie mu się chciało zaczynać od początku na rok/ dwa lata grania? Dzieci stracą przyjaciół, znajomych.. nowy język, nowe miejsce..

0

@MensculinVeB hahaha, w jakim momencie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?