0

Messi po prostu nie chce siedzieć w klubie gdzie jest afera za aferą i wszystko pod dywan się wkłada. Xavi sam nie chciał na razie trenować póki jest Bartomeu, Puyol też dopiero wróci kiedy ten już nie będzie prezydentem.

5

Ja tam rozumiem Messiego. Klub prowadzi gościu który nie ma pojęcia co robić. Polityka transferowa tego klubu to żart. Wiecej niż połowa drużyny jest stara i wypalona.

1

@Bocheno1 nie chce z nami rozmawiać :/

0

Julen vwyglada trochę jak Muminek

0

Mam takie wrażenie, że niektórzy dziś pierwszy raz oglądają Lautaro :D

0

Koeman przyszedł i od razu strzela :D

0

@Bykunn byłby faul na środku boiska, ale sędzia daje przywilej, potem ktoś gościa kosi w polu karnym to daje karnego, a nie wraca do pierwszego faulu.

0

Ten Carlos cycki ma też ^^

1

Dawać mecz a nie La bandita xD

0

Ja się Messiemu nie dziwię.. wie ile jest wart w tej druzynie. Bartomeu nie ma pojęcia co robi.. to nie jest projekt tylko wyjście z twarzą po aferach i wtopach. Sportowo się nic nie zmieni bo nie ma pomysłu. Jak mają wywalić starych wyjadaczy jak nie wiadomo czy do końca okienka sprowadzą tych co trzeba. A nikt nie wywali Suareza wiedzac, że nie ma na razie w klubie kogoś za niego

4

@Barca1992 podziękuj Barcelonie, że w XXI wieku miałeś okazję parę razy go obejrzeć :)

0

@BaroPodertos mógł próbować do środka, aczkolwiek nie wiem czy jest lewo czy prawo nożny

7

@socha a powiedział coś dziwnego albo coś czego nie wie każdy człowiek?

1

Nie oszukujmy się, ale ta drużyna się nie odbuduje w jeden sezon i RK nie zdobędzie trypletu, bo po prostu nie ma drużyny, ani nie ma warunków by stworzyć i zapełnić wszystkie braki

0

@Jackazz szkoda, że w tej nie skończył to by im zwrócili hajs moze

0

Sullivan ! Come on

0

Środek pola do wymiany, ani jednego celnego podania

0

Wie ktoś czy jest jakiś stream na snookera za free?

1

@Piotr,1985 6:2 i będzie idealnie

0

Licze, że O'Sullivan 5:3 co najmniej wygra w pierwszej sesji.

1

Niedawno był konkurs, pamięta ktoś kiedy jakies wyniki?

7

Komu kibicujecie na MŚ w snookerze? Ja zawsze za Sullivanem :)

2

Bingtao się strasznie męczy. Mam nadzieję, że będzie niespodzianka

1

@msmsms chyba pora kupić osobne łóżko :p A tak poważnie to najlepiej stopery do uszu

2

Kurde dużo tych karnych sędzia podyktował.. słusznie?

1

Gol!!! Golllll gol!!!

1

@Chakalaka Bingtao może chłopak namieszać w tych mistrzostwach

3

@BorzyKrzys w monopolowym obok mnie za 50 zł 0.7 l. Grzech nie wziąć

7

Zimy jagerek z redbullem.. jak to smakuje

0

Chciałbym zostać Marc Andre Ter Stegenem. Każdy marzy by przez choć jeden dzień móc latać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?