adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi po prostu nie chce siedzieć w klubie gdzie jest afera za aferą i wszystko pod dywan się wkłada. Xavi sam nie chciał na razie trenować póki jest Bartomeu, Puyol też dopiero wróci kiedy ten już nie będzie prezydentem.
5
Ja tam rozumiem Messiego. Klub prowadzi gościu który nie ma pojęcia co robić. Polityka transferowa tego klubu to żart. Wiecej niż połowa drużyny jest stara i wypalona.
1
@Bocheno1 nie chce z nami rozmawiać :/
0
Julen vwyglada trochę jak Muminek
0
Mam takie wrażenie, że niektórzy dziś pierwszy raz oglądają Lautaro :D
0
Koeman przyszedł i od razu strzela :D
0
@Bykunn byłby faul na środku boiska, ale sędzia daje przywilej, potem ktoś gościa kosi w polu karnym to daje karnego, a nie wraca do pierwszego faulu.
0
Ten Carlos cycki ma też ^^
1
Dawać mecz a nie La bandita xD
0
Ja się Messiemu nie dziwię.. wie ile jest wart w tej druzynie. Bartomeu nie ma pojęcia co robi.. to nie jest projekt tylko wyjście z twarzą po aferach i wtopach. Sportowo się nic nie zmieni bo nie ma pomysłu. Jak mają wywalić starych wyjadaczy jak nie wiadomo czy do końca okienka sprowadzą tych co trzeba. A nikt nie wywali Suareza wiedzac, że nie ma na razie w klubie kogoś za niego
4
@Barca1992 podziękuj Barcelonie, że w XXI wieku miałeś okazję parę razy go obejrzeć :)
0
@BaroPodertos mógł próbować do środka, aczkolwiek nie wiem czy jest lewo czy prawo nożny
7
@socha a powiedział coś dziwnego albo coś czego nie wie każdy człowiek?
1
Nie oszukujmy się, ale ta drużyna się nie odbuduje w jeden sezon i RK nie zdobędzie trypletu, bo po prostu nie ma drużyny, ani nie ma warunków by stworzyć i zapełnić wszystkie braki
0
@Jackazz szkoda, że w tej nie skończył to by im zwrócili hajs moze
0
Sullivan ! Come on
0
Środek pola do wymiany, ani jednego celnego podania
0
Wie ktoś czy jest jakiś stream na snookera za free?
1
@Piotr,1985 6:2 i będzie idealnie
0
Licze, że O'Sullivan 5:3 co najmniej wygra w pierwszej sesji.
1
Niedawno był konkurs, pamięta ktoś kiedy jakies wyniki?
7
Komu kibicujecie na MŚ w snookerze? Ja zawsze za Sullivanem :)
2
Bingtao się strasznie męczy. Mam nadzieję, że będzie niespodzianka
1
@msmsms chyba pora kupić osobne łóżko :p A tak poważnie to najlepiej stopery do uszu
2
Kurde dużo tych karnych sędzia podyktował.. słusznie?
1
Gol!!! Golllll gol!!!
1
@Chakalaka Bingtao może chłopak namieszać w tych mistrzostwach
3
@BorzyKrzys w monopolowym obok mnie za 50 zł 0.7 l. Grzech nie wziąć
7
Zimy jagerek z redbullem.. jak to smakuje
0
Chciałbym zostać Marc Andre Ter Stegenem. Każdy marzy by przez choć jeden dzień móc latać :)