adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Rodrigo też będzie solidnym zawodnikiem jak do nas przyjdzie
0
Do tego dodam jeszcze, że zamiast ciągle wydawać fortunę na zawodników ofensywnych, może w końcu kupią kogoś konkretnego na boki obrony, bo nie oszukujmy się Digne, Firpo, Semedo, Vidal ( i nie pamiętam kto jeszcze) to nie zdali testu.. powiem wiecej, że nie wyróżniali by się w średnich klubach na ten moment
0
Jak zarząd mógł kupić Cou za tyle pieniędzy i dać go na wypożyczenie, po czym na jego miejsce kupić zawodnika za ponad 100mln, (według mnie) słabszego technicznie.. Coutinho chociaż z dystansu przyfasolił czasem..
Do tego teraz znów chcą wydać pieniądze, żeby na lato na tą samą pozycję znów wydawać pieniądze tylko, że na zawodnika z topu..
0
@Kettger najlepiej w pierwszych minutach meczu, albo po jednej akcji
3
Chłopaki pod formą, a wy już wyrzucacie naszych. Czas rozliczeń przyjdzie najprędzej w maju
0
Nikt nie wchodzi w wolne pole ;/
2
Alba jeszcze dobrze nie podał dzisiaj
0
Czysto teoretycznie, może być tak, że kupimy napadziora na już za 30-60 mln, a on zanim odpali minie tyle czasu, że Suarez wróci i wygryzie go już w pierwszym meczu po powrocie. Wszyscy wiedzą jak ciężko się zaaklimatyzować w Barcy. Więc nie lepiej kupić w lecie Lautaro? :)
0
Riki Puć fajny chłopak
9
Przykro troche, że Ernesto znika tak z dnia na dzień, już go nie zobaczymy ani o nim nie usłyszymy zapewne.. Całkiem sympatyczny gościu się wydawał patrząc na matchday.
0
@Grubson06 nawet nie mam pewności czy Ty to rozumiesz :p
0
Niby człowiek wie, ale jednak się łudzi, że real przegra :p
2
@SeeleyBooth jak zwykle chodzi o politykę :/
1
Zarząd próbuje na chama uratować swój wizerunek, a karta przetargową ma być kochany przez całą Katalonię Xavi. Dobre posunięcie ;)
7
Xavi wydaje mi się takim typem, że jego byli koledzy z drużyny raczej mają do niego bardzo wielki respekt i nie będą podważać jego decyzji :) Ależ to by była wzruszająca chwila na Camp Nou i jego przywitanie...
0
Tak piszecie, że Xavi za prędko, a co Zidane osiągnął jako trener zanim podjął posadę w Madrycie.
0
Sicko... Co on robi?
2
@lucas/catalan pyszny :))))))))
0
Koudelka i ten jego język wystawiony podczas lotu.. :P że też się nigdy nie ugryzł ;)
3
@AmigoBlancos życzę Ci, aby następny mecz z Barca był równie zacięty, ale na co najmniej 10 razy wyższym poziomie :)
0
To jest pierwsze wypozyczenie, które odbieram pozytywnie i mam mega nadzieje. Pół roku Carlesa w Betisie, a w nowym sezonie jako jeden z 4 środkowych pomocników w Barcelonie + Roberto w razie licznych kontuzji
0
@IronSanHybrid kiedyś to było nie do pomyslenia, że w niedzielę jakiś sklep zamknięty. Rok minął i człowiek się już przyzwyczaił. Byle stacja jest otwarta, reszta mnie nie obchodzi :D
1
W 2020 roku życzę, aby Barcelona była drużyną, a nie zbieraniną gwiazd i odzyskała swój blask tiki-taki z ktorej słynęła. Do tego życzę zdrowia dla zawodników, bo najgorsze co jest w piłce nożnej dla zawodnika to właśnie kontuzje.
3
@adamt1996 ok mam :)
3
Sprawdzam tylko czy też mam czapkę.
4
@Skaramuczi Alba jest po kontuzji, a i tak było wczoraj w niektórych akcjach feeling z Messim, którego nie ma Firpo
0
Najlepiej odciąć się od piłki na dzień lub dwa... Specjalnie wolne brałem na ten mecz
1
@jachuu9 Polsat Sport i n sport na pewno
0
Kiedyś przeciwnik miał 1-3 sytuację na mecz, żeby strzelić nam gola. Tak mi się wydaje, że tak się piłką nożna rozwinęła, że ciężej mieć ja cały czas w posiadaniu... Albo poziom naszych spadl, że tyle razy tracimy pilke, co zwiastuje akcja przeciwnika
0
Myślę że 11 na el classico powinna wygladac tak:
Ter Stegen-Roberto, Pique, Lenglet, Firpo- Busi, De Jong, Vidal-Griezz, Messi, Suarez
A znając życie to pewnie Alba za Firpo i Rakieta za Vidala