0

@Janas11224 Rodrigo też będzie solidnym zawodnikiem jak do nas przyjdzie

0

Do tego dodam jeszcze, że zamiast ciągle wydawać fortunę na zawodników ofensywnych, może w końcu kupią kogoś konkretnego na boki obrony, bo nie oszukujmy się Digne, Firpo, Semedo, Vidal ( i nie pamiętam kto jeszcze) to nie zdali testu.. powiem wiecej, że nie wyróżniali by się w średnich klubach na ten moment

0

Jak zarząd mógł kupić Cou za tyle pieniędzy i dać go na wypożyczenie, po czym na jego miejsce kupić zawodnika za ponad 100mln, (według mnie) słabszego technicznie.. Coutinho chociaż z dystansu przyfasolił czasem..
Do tego teraz znów chcą wydać pieniądze, żeby na lato na tą samą pozycję znów wydawać pieniądze tylko, że na zawodnika z topu..

0

@Kettger najlepiej w pierwszych minutach meczu, albo po jednej akcji

3

Chłopaki pod formą, a wy już wyrzucacie naszych. Czas rozliczeń przyjdzie najprędzej w maju

0

Nikt nie wchodzi w wolne pole ;/

2

Alba jeszcze dobrze nie podał dzisiaj

0

Czysto teoretycznie, może być tak, że kupimy napadziora na już za 30-60 mln, a on zanim odpali minie tyle czasu, że Suarez wróci i wygryzie go już w pierwszym meczu po powrocie. Wszyscy wiedzą jak ciężko się zaaklimatyzować w Barcy. Więc nie lepiej kupić w lecie Lautaro? :)

0

Riki Puć fajny chłopak

9

Przykro troche, że Ernesto znika tak z dnia na dzień, już go nie zobaczymy ani o nim nie usłyszymy zapewne.. Całkiem sympatyczny gościu się wydawał patrząc na matchday.

0

@Grubson06 nawet nie mam pewności czy Ty to rozumiesz :p

0

Niby człowiek wie, ale jednak się łudzi, że real przegra :p

2

@SeeleyBooth jak zwykle chodzi o politykę :/

1

Zarząd próbuje na chama uratować swój wizerunek, a karta przetargową ma być kochany przez całą Katalonię Xavi. Dobre posunięcie ;)

7

Xavi wydaje mi się takim typem, że jego byli koledzy z drużyny raczej mają do niego bardzo wielki respekt i nie będą podważać jego decyzji :) Ależ to by była wzruszająca chwila na Camp Nou i jego przywitanie...

0

Tak piszecie, że Xavi za prędko, a co Zidane osiągnął jako trener zanim podjął posadę w Madrycie.

0

Sicko... Co on robi?

2

@lucas/catalan pyszny :))))))))

0

Koudelka i ten jego język wystawiony podczas lotu.. :P że też się nigdy nie ugryzł ;)

3

@AmigoBlancos życzę Ci, aby następny mecz z Barca był równie zacięty, ale na co najmniej 10 razy wyższym poziomie :)

0

To jest pierwsze wypozyczenie, które odbieram pozytywnie i mam mega nadzieje. Pół roku Carlesa w Betisie, a w nowym sezonie jako jeden z 4 środkowych pomocników w Barcelonie + Roberto w razie licznych kontuzji

0

@IronSanHybrid kiedyś to było nie do pomyslenia, że w niedzielę jakiś sklep zamknięty. Rok minął i człowiek się już przyzwyczaił. Byle stacja jest otwarta, reszta mnie nie obchodzi :D

1

W 2020 roku życzę, aby Barcelona była drużyną, a nie zbieraniną gwiazd i odzyskała swój blask tiki-taki z ktorej słynęła. Do tego życzę zdrowia dla zawodników, bo najgorsze co jest w piłce nożnej dla zawodnika to właśnie kontuzje.

3

@adamt1996 ok mam :)

3

Sprawdzam tylko czy też mam czapkę.

4

@Skaramuczi Alba jest po kontuzji, a i tak było wczoraj w niektórych akcjach feeling z Messim, którego nie ma Firpo

0

Najlepiej odciąć się od piłki na dzień lub dwa... Specjalnie wolne brałem na ten mecz

1

@jachuu9 Polsat Sport i n sport na pewno

0

Kiedyś przeciwnik miał 1-3 sytuację na mecz, żeby strzelić nam gola. Tak mi się wydaje, że tak się piłką nożna rozwinęła, że ciężej mieć ja cały czas w posiadaniu... Albo poziom naszych spadl, że tyle razy tracimy pilke, co zwiastuje akcja przeciwnika

0

Myślę że 11 na el classico powinna wygladac tak:
Ter Stegen-Roberto, Pique, Lenglet, Firpo- Busi, De Jong, Vidal-Griezz, Messi, Suarez
A znając życie to pewnie Alba za Firpo i Rakieta za Vidala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?