0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Siema! Wie ktoś jak nazywa się nocleg w Barcelonie gdzie wynajmują Polacy? Kiedyś to było i nie potrafię znaleźć. A chcialem sobie zarezerwować nocleg :/

2

@snoopdegie nie. Więc nie wiem skąd to zamieszanie.

3

@Phatro tak na prawdę poza bramką to nic więcej nie pokazał, choć wiadomo, że stres + wczoraj mało kto grał dobrze

5

Więcej niż klub. Wywalić wręcz zawodnika (Rakitic), który zawsze dawał z siebie 110% i nigdy nie robił problemow, a wręcz był przykładem dla innych.. na rzecz goscia, który w ostatnich latach kojarzy mi się głównie z problemami zdrowotnymi,vgwiazdorzeniem i aferami...

0

@Piecia7211 0/0 Czuje, ze zostanie i to będzie jego ostatni sezon w którym będzie o nim głośno :)

0

@BarcaInfo Oby został i oby tym razem obyło się już bez kontuzji.

2

@ściah Z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że gdy byłem czasem desygnowany do drugiej druzyny, to tak na prawdę "zniżałem" się do gorszego poziomu jaki prezentowali moi rówieśnicy. Inaczej pewnie się gra gdy masz najlepszych obok siebie, a inaczej gdy musisz grać ze słabszymi od siebie, a jak wiadomo nie zawsze idzie w pojedynkę wygrać mecz, bo jednak drużyna to 11 zawodników + rezerwowi :D

0

@Kajtek77 To nie najgorzej :P U nas przeważnie Pique, Alba i Busi ( czasem Roberto) :D

1

@Chwytliwy Wolę już ignorować twoje posty, niż oglądać Neymara w Barcelonie :P ( oczywiście o Tobie, to żart) :P

0

@zaba107 ja na you tube live :P

1

@adamek1910 zalezy czy klub chce podnieść poziom pajacerką jaka odwala od 2 lat i w jaki sposób napluł odchodząc. Czy raczej skupić się na zawodnikach, którzy mają poziom piłkarski i kultury osobistej

7

Już nie mogę się doczekać, aż wróci ten grajek co nie trenuje, co chwilę ma kontuzje, gwiazdorzy i ma więcej humorów niż minut na boisku. Żenada, że taki gość jest tyle wart. A Barcelona zostanie podzielona na dwie czesci. Czy ma to sens? Czy to stworzy drużynę, czy raczej chaos

0

@Rewolucja123 a NaVi i liquid? Nie znam się za bardzo dlatego pytam. Twój edit wszystko mi wyjaśnił, dzięki :)

0

Jako, że zbliża się sezon, mam pytanie. Gdzie najlepiej kupić korki (mixy) przez internet? Macie coś sprawdzonego? :) + którą firmę wolicie, Adidas czy Nike? :P

1

@FafitFCB zawsze marzył mi się Beagle, ale nie wiem czy jestem w stanie poświęcić mu na tyle czasu, aby był u mnie szczęśliwy. :/ Pozdrawiam ;p

1

@Robertinho na pewno odruch bezwarunkowy, pierw zadziała ręka, a potem głowa ;)

0

@BarcaInfo niech się Barca skupi na kupnie bocznego obrońcy i sprzedażą zawodnikow z których EV i tak nie będzie korzystać. Jak dla mnie mamy tak mocne opcje ofensywne, że możemy zaczynać.

1

@bartoszekkk gdybyśmy mieli wszystkich najlepszych to nie byłoby zabawy :p dobrze, że inni działają. Z ciekawością się będę przyglądał jak się chłopak rozwija :)

3

@krzychu1526 ed edd eddy

24

Oby Neymar został w PSG i żeby go nie wpuszczali na boisko. To by było idealne podsumowanie jego cyrkowej kariery. Odkad odszedł z Barcy, ten zawodnik kojarzy mi się tylko z pajacerką, gwiazdorzeniem i tym, że jest co chwilę kontuzjowany.

4

@kerouac nie wierzę w przypadki i w to, że sedzia się myli gdy piłka o 1m przechodzi przez linię.

5

@Ramos9248 dzięki niemu, organizacje nie zamydlą nam oczu, że jest VAR i na 100% jest sprawiedliwie

5

#tiki taka tak jawne oszustwo jak mecz Argentyny z Brazylią, które obiło się echem na cały świat, jak inaczej nazwać jak nie korupcją? NIKT nie jest w stanie zrozumieć i wyjaśnić jak to mozliwe, skoro jest VAR.

1

@norbi77 wiem, ale bawi mnie to jak mało co;p

2

https://m.fangol.pl/view/277520/mateo-juz-czeka-na-leo no nie mogę z tymi fotkami Mateo

1

@Fawrf no w sumie racja. Messi w repce tylko razy ostatnio był załamany, że człowiek zapomina i nie przychodzi mu do glowy, że Argentyna potrafi coś wygrać ;p

0

@Chwytliwy mam nadzieję, że to nie jest melodia przyszłości bo już się boje o mistrzostwa w katarze

0

Pierwszy turniej po którym Messi wychodzi z uniesioną głową ;)

3

@Chwytliwy oby ten turniej się już skończył bo to co sędziowie odwalają to nawet patrzeć nie idzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?