adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoją drogą Vinicius Jr. po przyjściu Zidane grzeje ławę. Gość ma największy potencjał w całym Realu, myślałem, że ZZ popracuje nad jego rozwojem, bo to on był najbardziej wyróżniającą się postacią z przodu obok Benzemy.
3
Pyjter dobry czołgista :P
1
Zdania podzielone, jak każdy jeszcze podaje swoje argumenty to wygląda i czyta sie to fajnie, ale jak zaczyna sie prowokowanie i obrażanie to robi się to słabe :/
0
Wszyscy wiemy jakie masz zdanie na ten temat, niektórzy mają inne. Ja nie jestem za zwolnieniem EV, bo moim zdaniem nie ma innego trenera na ten moment, który da więcej niż EV.
1
Bezpośredni pojedynek, później bilans bramek :)
0
Skoro jest najlepszy na świecie to ma nie mieć takich statystyk? Messi zawsze rozkręcał akcje Barcelony, a im jest starszy tym bardziej utrwalił swój styl gry. Strzela wolne też wtedy kiedy drużynie idzie. Jak inni zawodnicy mają się zbliżyć do niego poziomem skoro jest on nieosiągalny, każdy rywal przy nim jak dziecko. Jest ojcem zwycięstw, ale inni tyrają za niego, żeby miał swobodę i nie musiał biegać, bo nie oszukujmy się, ktoś za niego te kilometry w meczu robi :)
0
Wygrywamy to tylko dzięki Messiemu, a jak porażka to wina Rakiety, Busiego , Roberto, Cou, Suareza i EV?
1
Przy odpowiednim wsparciu kibiców i drużyny ten zawodnik może odzyskać u nas luz w grze, ale jeśli atakują go kibice, prasa i zarząd nie stoi za nim murem to ciężko o to
0
Gdyby nie ten nacisk na wszystkie trofea to wychowankowie otrzymywaliby więcej szans. Aktualnie w Barcy jest tak, że potrzeba zawodników gotowych na już. Barca Pepa tak rozpieściła kibiców, że oczekuje się od Barcy co mecz 3-5:0 w każdym meczu, super ofensywnego stylu i najlepiej jak ktoś zawali jeden mecz to go sprzedać albo na wieczną rezerwę. Alena będzie mial strasznie ciężko o więcej minut, a co dopiero Puig, Wague czy tak jak piszesz Ruiz.
0
Fejk, Messi zgolił brodę. Messi już podobno gada z Antonellą i dziećmi.
0
Dodam, że odniosłem wrażenie, że sam Messi był zażenowany tą sytuacją, przez co nie celebrował bramki + poszedł do szatni.
0
A ja go nie chcę u nas :D Tak samo jak Neymara bym nie chciał z powrotem. Nawet kosztem wyników byłbym w stanie odpuścić kogoś kto robi z siebie błazna i kogoś kto robi swoje interesy kosztem wizerunku klubu :)
0
Dla mnie wczoraj kibice to porażka. Ostatni mecz sezonu, niedziela godzinka super by iść na mecz i tak na prawde przychodzi nieco ponad pół stadionu do tego gwiżdżą na naszych zawodników ( wiadomo na których ). Ot takie podziękowanie za cały sezon, zmiażdżenie Realu, niesamowite emocje przez cały sezon. Tak jak powiedział Alba.. Przed meczem na Anfield nasi byli najlepsi, a gdy przegrali okazało się, że są za starzy i trzeba połowe składu sprzedać. Jakbym żył W Barcy to chodzę co mecz i drze ryja, żeby naszych dopingować ;)
0
No o kościele i pedofilii ;p rozmowy ofiar i pedofilii
0
Gwizdy na Cou i Busiego przez jakiś czas. Ogólnie żenada. Kibice sukcesu, jeszcze jakby przyszli na mecz, a nie taka garstka. Zbierają się tylko na top mecze, a reszta to piknik. Jakbym żył w Barcy to co mecz tam siedzę i dre pysk
0
Może wkurzony na gwizdy? Dla niego pokłony robią, a na Cou gwizdy. Albo razem wygrywają i razem przegrywają albo szukają na chama kozła ofiarnego. Wstyd za takich kibiców.
1
To, że redaktorzy mają takie zdanie, nie znaczy, że inni mają mieć tak samo. Ja szanuję obie ze stron ;)
1
Taktyczny na wieczór ;)
0
Liga się wyrównała, a Barca dalej miażdży lige. Tak to widzę ;)
2
Dodam jeszcze, że bardzo podoba mi się, że jest strasznie rodzinna atmosfera, jak np. przy fetach na stadionie, żony, dzieciaki.. czuje się trochę, że Ci piłkarze, kibice na stadionie i kibice przed TV czują się jak jedna wielka rodzina.
51
Fajnie, że chłopaki przepraszają na portalach. Jakbym miał okazję to bym każdemu z osobna podziękował za grę i za to, że praktycznie przez cały rok mogę być dumny ze zwycięstw, że ten klub rozpieszcza swoich kibiców jak mało który.. co prawda są też takie chwile jak ta w tym tygodniu, ale tak ich uwielbiam, że nie mam problemu, żeby im wybaczyć.
0
Cyrku ciąg dalszy..
0
Eriksen mnie osobiście nie przekonuje. Środek pomocy marzy mi się De Jong- Arthur- Isco. Ten ostatni... szkoda, że do nas nie trafił. Tak samo Ozil mi się marzył.. :P
0
W kartach historii najwiekszych przegranych? La liga, finał CdR + Półfinał LM ( top 4). Niektórzy są za bardzo rozpieszczeni przez zwycięstwa.. Wiadomo porażka boli, ale tu jest płacz jakby oni żadnego meczu nie wygrali.. Bez przesady
3
Danie posadę trenera Xaviemu, to tak jakby go zatrudnić po znajomości. Jeszcze nawet nie jest trenerem, a już idzie na najwyższe stanowisko
1
To pewnie mam podobne zdanie jak ty, ale po co się tu kłaść na tory, żeby pociąg la rambla po mnie przejechał ;D
3
Aż szkoda, że cała Europa kupić ten Ajax... Aż chciałoby się ich oglądać tak co ligę mistrzów...
0
I trenera na każde rozgrywki
0
W Ajaxie zostanie łazienny z sprzątaczka na przyszły sezon
0
Ja tam zawsze mam ochotę patrzeć na mecz ;)