adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomcias10 samemu zawsze taniej, ale czy chcesz się martwić dojazdem, załatwianiem noclegów itd.? ;P
1
@ViscaBarca123 w młodym wieku nie ma piłkarza, który by miał regularność niestety. Jeden mecz może zepsuc, a drugi zagrać na top poziomie
12
@MartiNJ11 Verma tak na prawdę jak grał to zawsze na poziomie godnym zawodnika Barcelony. Szkoda, że wiele nie pograł :/
0
@ViscaBarca123 przy super gwiazdach cieniuje, ale tam będzie spokojnie błyszczał ;)
2
@Chwytliwy Rafa szrotem to nie jest. Gdyby nie te kontuzje to dla mnie mógłby wywalczyć sobie miejsce w składzie. ;P
2
@BigShaq wie co zrobić z piłką. Kozak jakich mało. Niestety w Barcelonie młodzi zawodnicy jak nie pokażą się od razu to potem szans zbyt wiele nie mają.
11
Dobrze, że Niemcy nie trafili na 2:2.. Hiszpania w tym roku nie miała sobie równych. Campeones
0
@BarcaInfo lewy + prawy - pozdrawiam serdecznie;P
0
@ViscaBarca123 ja nie ujmuje Ci wiedzy, ale gdy wchodzili Xavi Iniesta, Messi było takich zawodników strasznie dużo i tak na prawdę było w czym wybierać. I wydaje sie, że albo poziom trenowania spadl albo kupujemy młodzików z innych klubów zamiast dawać na potęgę naszym grac
2
@ViscaBarca123 ale takich co będą na poziomie światowym czyli godnych do Fc Barcelona jest mało ;)
7
Mam nadzieje, że zarząd zajmie się bokami obrony, a nie Neymarem. Mamy najbardziej ofensywnych zawodników z przodu, licząc już Griezmanna, że Neymar, a co za nim idzie problemy finansowe są nam nie potrzebne.
0
@Janiama kurcze liczylem, że Kubica w przyszłym sezonie się wydostanie z Williamsa, a prawdopodobnie to nawet nie będzie go w stawce
0
Co do słów van Gaala to ma on wiele racji mowiac, że mając Messiego w drużynie Barca jest mniej zespołowa. Jakby nie patrzeć Messi cofa się po piłkę na połowę boiska i dostając ją tak na prawdę decyduje kto bierze udział w akcji, a z racji tego, że gra przeważnie na Suareza, czy Albę to cieniują inni zawodnicy, zaczynając od niektórych pomocników, poprzez skrzydłowych. Nie mowie, że jak pomocnicy grają źle, czy też Dembele to wina Messiego, ale tak na prawdę nie dostają tylu szans na pokazanie się z dobrej strony, jak by to miało miejsce gdy grali mecz bez Leo. Pozdrówka! ;)
27
Smieszy mnie jak piszą niektórzy, że de Ligt to pajac i nie potrafi się zdecydować. Powiedział, że jedzie se na wakacje odpocząc i przemyśleć, a reszte robią media. Okienko transferowe zaczyna się 1 lipca to po co mu się spieszyć, kończyć prędzej wakacje, żeby jeździć podpisywać kontrakty
0
Hejka. Szukam jakiegoś taniego sprawdzonego noclegu dla 2 osob w Barcelonie. ktos cos? :D
1
@Barca4231 młodzieżowym slangiem mówiąc "wow"
0
Potrzebujemy to drużyny, a nie kolejnych indywidualności do "pociągnięcia" zespołu. Takich zawodników mamy. Potrzebujemy czegoś takiego jak w meczu z Realem wygranym 1:0 gdzie każdy walczył i nikt nie liczył na Messiego
9
Dzięki Bogu powrót Neya jest prawie niemożliwy.
0
Tak naprawdę De Ligt wszędzie będzie mieć pierwszy skład poza Barceloną, więc dla mnie normalne jak nas nie wybierze. Barcelona nie jest jedynym topowym zespołem
0
@Kamiloza91 ja to bym chciał na spróbowanie jeden mecz na lewym skrzydle, a może odpale
0
Izrael nie wraca nawet przy naszym ataku pozycyjnym..
0
@Janiama Russel w sumie to na 100% nie zostanie w Williamsie, bo gościu jest młody i ma talent, więc nic tylko liczyć, że nie będzie kogoś innego z kasą
0
Jak sądzicie, to jest ostatni sezon Kubicy w F1, czy któryś team się po niego zgłosi? Bo nie wierzę, że w WIlliamsie zostanie, chociażby dlatego, że mówi prawde w wywiadach ;)
0
@BarcaInfo Rywalizacja była wyrównana tylko wtedy gdy Semedo był w formie. Roberto jest jedak bardziej do gry kombinacyjnej i może grać na wielu pozycjach co jest mega atutem :)
1
@Cochise bo trzeba nakręcać #Valverdeout # BusiSuarezRakiticAlbaRobertoCoutinhoout #ch*j*westroje. Nie wiesz ile zielonych za to idzie dostać?;) Ja tam licze, że zarząd z EV pogadają czego od niego oczekują i będzie git
7
Wy tu narzekacie, że Suarez i tak by grał.. a ja jestem ciekaw czy Jovic jest w stanie posadzić na ławie Benzeme
2
@MrArthur8 to jeszcze napisz jak nam pójdzie w LL, LM i PK. To nie będę się nakręcać co mecz ;p
18
@MrArthur8 żenujące komentarze z Twojej strony. Mamy de Jonga, a okienko się jeszcze nie zaczęło. ;)
5
@RudY ręką ułożona nienaturalnie, został w nią trafiony. Karny zasłużony.
0
@ViscaBarca123 dobrze, że każdy inaczej interpretuje piłkę, przynajmniej jest o czym pisac. Pozdrawiam i idę spać bo ja pijany:)