adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już widzę jak po nieudanym sezonie dajemy mu szansę na drugi. To jest Barcelona, tu ludzie zwalniają trenera po jednej porażce. Tu jest takie ciśnienie na bycie najlepszym, ze nie wiem który trener by sobie poradził. Nie mówiąc już o rozpieszczonych kibicach, którzy są najbardziej pokrzywdzeni i to im najbardziej wstyd za porażki
1
Myślę, że jest aktualnie w w biurach klubu i próbują podjąć jakieś decyzje. Te info o jakiś zwolnieniach itd. na pewno nie są decyzją tylko zarządu. :) Dajmy czas.
1
Dlatego jak oczekiwać od niego lepszej gry, skoro nie ma wsparcia w najważniejszym momencie :)
18
Oby nie do zobaczenia :) Powodzenia w nowym klubie.
1
Aktualnie to kibice go niszczą i opinie z poza klubu z którymi po prostu sobie nie radzi :) Nie ma zaufania wśród kibiców, którzy na niego gwizdają, to jak on ma odżyć?
0
Gdyby nie kibice i opinie z poza klubu, to by tym kozłem nie był. Dla mnie to żenujące :)
0
I będziemy ryzykować straconym sezonem? Mając dobrą ekipę, nie mając mocnych na siebie w Hiszpanii, będąc w top 4 na świecie?
0
Zawiodła psychika, a nie motywacja. Drużyna uważana od lat za drużynę, która ma spokój przy piłce, wczoraj wyglądała odwrotnie. Piłka nożna jest nieprzewidywalna, a psychika gra coraz większą rolę w piłce.
0
Wyrażając swoją opinie, mam wrażenie, że Barcelona robiąc remontadę z PSG, zmieniła Ligę Mistrzów. Pokazała, że wcale nie jest się na przegranej pozycji i drużyny, które w pierwszym meczu wygrały są w gorszej sytuacji psychicznej. Od tamtej pory coraz więcej remontad i coraz więcej zaskakujących i emocjonujących spotkań. To jest kwintesencja piłki nożnej, coś najlepszego. Choć wiadomo, że Barca dwa razy na tym przegrała.
0
zagra normalnie ;)
5
Jak to może być główna niewiadomą, skoro wiadomo, że Cou zagra prędzej niż Dembele
2
Tylko, że oni są bliżej doprowadzenia remisu, niż stracenia drugiej bramki
1
Pod koniec już trochę oddali inicjatywę, ale nie ma się co dziwić, prowadzą na wyjeździe, a mecz ma dwie połowy
16
Bardziej pokazuje, że ma wszystko pod kontrolą
2
Szacunek dla takich zawodników. Trzeba mieć jaja, żeby w takim stanie jeszcze wejść na boisko
1
Brak doświadczenia jakim dysponuje m.in Barcelona może ich w finale spalić. Nie oszukujmy się Totki bez Kane i Sona nie są konkurencyjni
6
W życiu bym nie wpadł na to, żeby tak napisać słowo " podrzucić" :D
3
Czekam na Polaków :DD
1
JBL przewinięte przez szyje i rapsy o dup*ch, ćpaniu i ciężkim życiu :DD
1
No właśnie nie rozumiesz :p wygrywając na zero z tyłu jesteśmy w dużo lepszej sytuacji niż wygrywając 2:1 ;p
1
Dzięki za pomoc, na allegro używane są warte około 100 zl..masakra :D
1
Kurcze, jak byłem mały to grałem na PC w Harrego Pottera (pierwsze części). Wiecie gdzie takie cuda idzie kupic albo pobrać? Bo jakoś naszła mnie ochota :D
0
Może w głównej mierze przypadek, zobaczymy jak to będzie wyglądać w następnych sezonach ;p
0
Tak co mi na kompa pójdzie.. ;)
0
Bardziej chyba chodzi o to, aby każdy zrozumiał :p
0
1. Magnez 2. Dobre rozciągnięcie i rozgrzanie mięśni przed meczem i w przerwie 3. Smarować 4. Odpoczynek dzień przed meczem :P
0
Siemka! Chciałbym kupić rower górski do 1 tyś. Polecacie coś? Natknąłem się na strone centrumrowerowe.pl, czy ktoś może kupował poprzez tę stronę? Wydaje się pewna i dość profesjonalna. Z góry dziękuję za pomoc! :)))
1
Nawet nie masz pojęcia co oni muszą robic w wakacje i ferie.. ile mają papierologii, ile jeżdżą na rady + ciągle zmieniający sie program nauczania
3
Sam bym nie zwracał uwagi :D
0
Ter Stegen, Rakitic, Messi, za to, że potrafią się zachować w każdej sytuacji z szacunkiem do rywala.