adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest najbardziej nieprzewidywalną postacią meczu. Do tego doświadczenie mu pomoże. Strzelił ostatnio bramkę.. kiedyś wróci nasz Luis, to czemu nie dziś?
12
I Messi, który wraca żeby posyłac piły do skrzydła i teleportowac sie na pole karne :D Suarez musi być.. ściąga obrońców.. dochodzi do sytuacji, jest doświadczony i walczy nawet jak mu nie idzie
3
Suarez bardzo dobrze się ustawia, przepycha i rozbija obrońców.. Do tego jak mało kto jest w stanie wywierać pressing na przeciwniku
1
Kubica w porannej części treninu:
42 okrążenia
8 czas na 10 kierowców
I pobił czas Russella o około 0.300s
Po przerwie na "lunch" wraca na tor, więc liczę, że zbilży się do granicy 100 kółek. Russell wczoraj 119 wykręcił, ale dziś rano prawie godzinę była czerwona flaga
0
Bardziej bym tu wywołał na tablicę obrońców ;p
0
Chyba aż tak nie zostało to nagłośnione..;p
0
Wezmą Cię w celu sprawdzenia Twojej tożsamości
0
No nie powiem, fajne te babeczki zawsze są ;D
4
Mi się często ciupcianko śni.. nie wiem o co chodzi :/ w sumie to nie narzekam ;D
1
No, a Nasi tu myślami puchar króla, tu liga mistrzów.. dojsc może rozluźnienie spowodowane pewnością siebie i lekceważeniem przeciwnika ;)
2
9 pkt to nie jest dużo, tym bardziej, że za parę kolejek każdy zacznie o coś grać ( spadek, strefy pucharowe itd.)
0
No a ja nie wiem i dlatego polecam Eleven x)
9
Eleven :D od razu będziesz mógł zobaczyć sobotni klasyk i wiele innych ciekawych meczy
5
A Roberto w meczach z Realem ile razy to nas zaskakiwał :D
0
A potem konkurs na największego parówczaka ;)
1
Czy obok zdjęcia tej pani jest jego paróweczka?
0
Jakbyś mógł w swoim kraju przy rodzinie zarabiać takie pieniądze, to pojechalbys gdzie indziej?
0
Mysle, że prędzej w sobotę będą rotację. Jutro walka o final, a w sobotę ligowy mecz w którym możemy pozwolić sobie na potknięcie
0
~Sarri :P
0
Teraz zauważyłem, że odpowiedziałem Tobie. Nie miałem dokładnie Ciebie na myśli, ale grupę ludzi, którzy twierdzą, żę wszystko wina EV. Wybacz :D
2
Nie chcę nikogo obrażać, ale większość by tu nawet A klasy nie poprowadziła, a najwięcej złotych myśli i ustawień składu przytaczają, obrażając szkoleniowca, który od kilkunastu ( strzelam ) lat zajmuje się trenerką. Był przeszkolony ze wszystkiego. Prowadził Basków ( żeby być trenerem w La Lidze to chyba pierwszy lepszy Tosio z pod sklepu czy dziadzio się nie nadaje). Do tego nie widziałem/ słyszałem ani jednej sytuacji w której Messi czy ktokolwiek z drużyny narzekał na Ernesto, co więcej nawet były wpisy radości po tym jak okazało się, że chcą z nim przedłużyć kontrakt. Jeśli EV byłby tym, jak poniektórzy go tu nazywacie to raczej ludzie którzy żyją tam piłką 24 na dobę by go po prostu wy*ebali.
6
Najważniejsze, że La Rambla wie co z nimi zrobić :D
0
Ani jednemu, ani drugiemu to na rękę nie jest.. :) Sarri potrzebuje wyników, a Kepa jest dużo lepszym bramkarzem.. :P Wolą powiedzieć, że nieporozumienie, a w szatni z*ebe dostał piękną :D
13
i zje*a na podwórku taka, że wszyscy sąsiedzi słyszeli :D
44
https://kwejk.pl/obrazek/3317603/dobra-lekcja.html Tak było... :)
0
Pieniądze są po to by je wydawać.. :D
0
Kasa, pieniądze, hajs, szmal.. :)
3
10 dni okresu próbnego na elevenie :) zahaczysz i mecz w środę i w sobotę :D Jeśli już wykorzystałeś to ja na Twoim miejscu bym wykupił za te parenaście zł pakiet miesięczny.. Co to jest jak na dwa super mecze + inne ciekawe mecze
0
Nie no bywają sytuacje, że rezygnują z sędziego po jakimś "babolu". No, ale to pewnie i tak wygląda jak w Polsce.. Stare "wygi" co weekend razem walą do basa i tak jak piszesz smieją sie z tego :P
0
Lahoz raczej nie będzie się chciał skompromitować, skoro ma szanse na sędziowanie w LM. :) Choć z drugiej strony kto wie czy to nie jest jego atut, a w UEFA szukają właśnie takich ludzi