0

Jest najbardziej nieprzewidywalną postacią meczu. Do tego doświadczenie mu pomoże. Strzelił ostatnio bramkę.. kiedyś wróci nasz Luis, to czemu nie dziś?

12

I Messi, który wraca żeby posyłac piły do skrzydła i teleportowac sie na pole karne :D Suarez musi być.. ściąga obrońców.. dochodzi do sytuacji, jest doświadczony i walczy nawet jak mu nie idzie

3

Suarez bardzo dobrze się ustawia, przepycha i rozbija obrońców.. Do tego jak mało kto jest w stanie wywierać pressing na przeciwniku

1

Kubica w porannej części treninu:
42 okrążenia
8 czas na 10 kierowców
I pobił czas Russella o około 0.300s
Po przerwie na "lunch" wraca na tor, więc liczę, że zbilży się do granicy 100 kółek. Russell wczoraj 119 wykręcił, ale dziś rano prawie godzinę była czerwona flaga

0

Bardziej bym tu wywołał na tablicę obrońców ;p

0

Chyba aż tak nie zostało to nagłośnione..;p

0

Wezmą Cię w celu sprawdzenia Twojej tożsamości

0

No nie powiem, fajne te babeczki zawsze są ;D

4

Mi się często ciupcianko śni.. nie wiem o co chodzi :/ w sumie to nie narzekam ;D

1

No, a Nasi tu myślami puchar króla, tu liga mistrzów.. dojsc może rozluźnienie spowodowane pewnością siebie i lekceważeniem przeciwnika ;)

2

9 pkt to nie jest dużo, tym bardziej, że za parę kolejek każdy zacznie o coś grać ( spadek, strefy pucharowe itd.)

0

No a ja nie wiem i dlatego polecam Eleven x)

9

Eleven :D od razu będziesz mógł zobaczyć sobotni klasyk i wiele innych ciekawych meczy

5

A Roberto w meczach z Realem ile razy to nas zaskakiwał :D

0

A potem konkurs na największego parówczaka ;)

1

Czy obok zdjęcia tej pani jest jego paróweczka?

0

Jakbyś mógł w swoim kraju przy rodzinie zarabiać takie pieniądze, to pojechalbys gdzie indziej?

0

Mysle, że prędzej w sobotę będą rotację. Jutro walka o final, a w sobotę ligowy mecz w którym możemy pozwolić sobie na potknięcie

0

~Sarri :P

0

Teraz zauważyłem, że odpowiedziałem Tobie. Nie miałem dokładnie Ciebie na myśli, ale grupę ludzi, którzy twierdzą, żę wszystko wina EV. Wybacz :D

2

Nie chcę nikogo obrażać, ale większość by tu nawet A klasy nie poprowadziła, a najwięcej złotych myśli i ustawień składu przytaczają, obrażając szkoleniowca, który od kilkunastu ( strzelam ) lat zajmuje się trenerką. Był przeszkolony ze wszystkiego. Prowadził Basków ( żeby być trenerem w La Lidze to chyba pierwszy lepszy Tosio z pod sklepu czy dziadzio się nie nadaje). Do tego nie widziałem/ słyszałem ani jednej sytuacji w której Messi czy ktokolwiek z drużyny narzekał na Ernesto, co więcej nawet były wpisy radości po tym jak okazało się, że chcą z nim przedłużyć kontrakt. Jeśli EV byłby tym, jak poniektórzy go tu nazywacie to raczej ludzie którzy żyją tam piłką 24 na dobę by go po prostu wy*ebali.

6

Najważniejsze, że La Rambla wie co z nimi zrobić :D

0

Ani jednemu, ani drugiemu to na rękę nie jest.. :) Sarri potrzebuje wyników, a Kepa jest dużo lepszym bramkarzem.. :P Wolą powiedzieć, że nieporozumienie, a w szatni z*ebe dostał piękną :D

13

i zje*a na podwórku taka, że wszyscy sąsiedzi słyszeli :D

44

0

Pieniądze są po to by je wydawać.. :D

0

Kasa, pieniądze, hajs, szmal.. :)

3

10 dni okresu próbnego na elevenie :) zahaczysz i mecz w środę i w sobotę :D Jeśli już wykorzystałeś to ja na Twoim miejscu bym wykupił za te parenaście zł pakiet miesięczny.. Co to jest jak na dwa super mecze + inne ciekawe mecze

0

Nie no bywają sytuacje, że rezygnują z sędziego po jakimś "babolu". No, ale to pewnie i tak wygląda jak w Polsce.. Stare "wygi" co weekend razem walą do basa i tak jak piszesz smieją sie z tego :P

0

Lahoz raczej nie będzie się chciał skompromitować, skoro ma szanse na sędziowanie w LM. :) Choć z drugiej strony kto wie czy to nie jest jego atut, a w UEFA szukają właśnie takich ludzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?