0

Tylko że Barcelona daje najwiecej na wypłaty zawodników, wiec nie wiem gdzie tu jesteśmy lepsi od PSG czy City :)

1

Najlepiej jak go wyrolowaliśmy z Neymarem :D Byli czasy... :)

0

Jak kamien w wodę :/

0

Zawodnicy ze szkółki w takim klubie powinni być uzupełnieniem. Tak jak teraz jest Alena. Dawac mu szansę nie zmieniając całego składu, tylko wrzucając go do gry z najlepszymi

3

Mam wrazenie, że zamieszania transferowe przyćmiewają jego pokazy umiejętności. Ma już bodajże 27 lat w tym roku, a mi osobiście się będzie kojarzył z transferami, jego ojcem i rzekomym płaczem jak mu źle.
Edit. Dzięki za poprawkę

1

Bardzo cieszy fakt,że przed najważniejsza częścią sezonu mamy świeży i bardzo wyrównany środek pomocy, bo tak na prawdę kto by nie zagrał i tak byłoby w porządku. W ostatnim okresie też przód trochę odpoczął i jedynie mam nadzieję, że Cou odpali pod nieobecność Dembele

0

Czesc Wam! Szukam telefonu do 1000zł. Zależy mi na dobrym aparacie. Czy ktoś zna się na telefonach i może jakiś polecić? Ja na telefonach znam się tyle co zmieniam raz na 5 lat ;)

1

Mnie wkręcił :) polecam!

0

To taki zawodnik, ktorego chetnie bym ogladal na boisku, ale nie w barwach Barcy :)

0

Licze na 2/+1.5 :D

0

Jakby to była prawda, to obstawiam, że za niedługo piłkarze będą strajkowac na boisku.

0

Jakieś świąteczne kupony na dziś macie? :D

3

Jak rok temu byłem załamany ciągle padajacym deszczem, tak w tyn roku mam te same odczucia co Ty :)

2

Bez przesady, mecz wyrównany i bez jakiejkolwiek dynamiki :p

2

Kurde, zagrałbym se meczyk ligowy..

0

Totki z BVB
Real z Ajaxem
ManU z PSG
Barca z Lyonem
:)

5

Nie zapominajcie, że mecze nie są w tym miesiącu tylko za dwa miesiące. Watpie, że któraś z tych drużyn będzie się prezentować tak samo jak teraz.

0

z 15 minut by pobiegali, a potem na szestnastke :P

2

Najlepsze takie w których sami możemy brać udział przed telewizorem typu właśnie 1 z 10, familiada, koło fortuny( choć nie lubię Brzozowskiego, ale Pani Iza fajna :p)

1

Daremny ten teleturniej Sławomira.. jedyny plus to taki, że kasa idzie na cel charytatywny

11

Lubie obserwować jak rośnie na koncie oszczędnościowym :D Taki plan mam, że jak dobije do 2zł to skleje taki kuponik, że każdemu wyśle 2 na spełnienie marzeń :)

22

Po co Ci moje 1,50 zl? :D

3

Macie problem z stronami internetowymi waszych banków? Próbuję się logować, ale ciągle mi wyskakuje błąd.

81

Ta strona tak się rozwija, że zaraz mi na kompie nie pójdzie :)

0

Solejukowa tak grube miliony wygrała

1

Ty tam kamery zamontowałeś? Czy cioteczny wujek tam kosi trawe? :D

0

Twierdzę po tym, że dostał drużynę w trudnym momencie i ją odbudował. Szkoda tej wtopy z Romą, bo myślę, że były wielkie szanse na LM. Ligę i PK wygrał. Poza tym dodam, że mogliśmy trafić na dużo gorszych trenerów typu Benitez, Lopetegui itp. Każdy trener, nawet Guardiola był tutaj zwalniany wielokrotnie podczas swojej kadencji, tak samo jest z EV. Obstawiam, że jakby przyszedł Klopp, czy kogo tam chcecie to w ciągu 2 sezonów kilkakrotnie będziecie go zwalniać :)

5

Pod newsem bym tego nie przeczytał, a tu tak :p Ciekawa wypowiedź więc się cieszę, że to tu napisał ;)

0

Osobiście uważam, że poradził sobie u nas, co w cale nie jest proste.

3

Myślę, że Ernesto sam nie będzie chciał przedłużyć kontraktu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?