adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko że Barcelona daje najwiecej na wypłaty zawodników, wiec nie wiem gdzie tu jesteśmy lepsi od PSG czy City :)
1
Najlepiej jak go wyrolowaliśmy z Neymarem :D Byli czasy... :)
0
Jak kamien w wodę :/
0
Zawodnicy ze szkółki w takim klubie powinni być uzupełnieniem. Tak jak teraz jest Alena. Dawac mu szansę nie zmieniając całego składu, tylko wrzucając go do gry z najlepszymi
3
Mam wrazenie, że zamieszania transferowe przyćmiewają jego pokazy umiejętności. Ma już bodajże 27 lat w tym roku, a mi osobiście się będzie kojarzył z transferami, jego ojcem i rzekomym płaczem jak mu źle.
Edit. Dzięki za poprawkę
1
Bardzo cieszy fakt,że przed najważniejsza częścią sezonu mamy świeży i bardzo wyrównany środek pomocy, bo tak na prawdę kto by nie zagrał i tak byłoby w porządku. W ostatnim okresie też przód trochę odpoczął i jedynie mam nadzieję, że Cou odpali pod nieobecność Dembele
0
Czesc Wam! Szukam telefonu do 1000zł. Zależy mi na dobrym aparacie. Czy ktoś zna się na telefonach i może jakiś polecić? Ja na telefonach znam się tyle co zmieniam raz na 5 lat ;)
1
Mnie wkręcił :) polecam!
0
To taki zawodnik, ktorego chetnie bym ogladal na boisku, ale nie w barwach Barcy :)
0
Licze na 2/+1.5 :D
0
Jakby to była prawda, to obstawiam, że za niedługo piłkarze będą strajkowac na boisku.
0
Jakieś świąteczne kupony na dziś macie? :D
3
Jak rok temu byłem załamany ciągle padajacym deszczem, tak w tyn roku mam te same odczucia co Ty :)
2
Bez przesady, mecz wyrównany i bez jakiejkolwiek dynamiki :p
2
Kurde, zagrałbym se meczyk ligowy..
0
Totki z BVB
Real z Ajaxem
ManU z PSG
Barca z Lyonem
:)
5
Nie zapominajcie, że mecze nie są w tym miesiącu tylko za dwa miesiące. Watpie, że któraś z tych drużyn będzie się prezentować tak samo jak teraz.
0
z 15 minut by pobiegali, a potem na szestnastke :P
2
Najlepsze takie w których sami możemy brać udział przed telewizorem typu właśnie 1 z 10, familiada, koło fortuny( choć nie lubię Brzozowskiego, ale Pani Iza fajna :p)
1
Daremny ten teleturniej Sławomira.. jedyny plus to taki, że kasa idzie na cel charytatywny
11
Lubie obserwować jak rośnie na koncie oszczędnościowym :D Taki plan mam, że jak dobije do 2zł to skleje taki kuponik, że każdemu wyśle 2 na spełnienie marzeń :)
22
Po co Ci moje 1,50 zl? :D
3
Macie problem z stronami internetowymi waszych banków? Próbuję się logować, ale ciągle mi wyskakuje błąd.
81
Ta strona tak się rozwija, że zaraz mi na kompie nie pójdzie :)
0
Solejukowa tak grube miliony wygrała
1
Ty tam kamery zamontowałeś? Czy cioteczny wujek tam kosi trawe? :D
0
Twierdzę po tym, że dostał drużynę w trudnym momencie i ją odbudował. Szkoda tej wtopy z Romą, bo myślę, że były wielkie szanse na LM. Ligę i PK wygrał. Poza tym dodam, że mogliśmy trafić na dużo gorszych trenerów typu Benitez, Lopetegui itp. Każdy trener, nawet Guardiola był tutaj zwalniany wielokrotnie podczas swojej kadencji, tak samo jest z EV. Obstawiam, że jakby przyszedł Klopp, czy kogo tam chcecie to w ciągu 2 sezonów kilkakrotnie będziecie go zwalniać :)
5
Pod newsem bym tego nie przeczytał, a tu tak :p Ciekawa wypowiedź więc się cieszę, że to tu napisał ;)
0
Osobiście uważam, że poradził sobie u nas, co w cale nie jest proste.
3
Myślę, że Ernesto sam nie będzie chciał przedłużyć kontraktu.