adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Barca ma szatnie gospodarzy ;)
0
W wordzie masz dużo czcionek, możesz sobie popróbować :p
0
Masz rację, nie pomyślałem w drugą stronę :P
2
Tak to jest z rywalem piłkarskim.. Rywalizacja przede wszystkim.. kiedy bylibyśmy na 3 miejscu w lidze, a walka toczyłaby się między Atletico, a Realem to mimo wszystko porażkę w lidze przyjęłoby się lepiej gdyby to Atletico wygrało :P
34
Jaką wagę będą miały te dwa trofea, jakby Real odpadł z LM.. :) Wartość wzrośnie conajmniej dwukrotnie :p
0
Siemka, gra ktoś w Fortnite? Nie potrafię się zalogować, czy ktoś może ma tak samo, bo nie wiem czy to ode mnie, czy znów coś u nich nie tak :) :D
9
Mam takie wrażenie, że niektórzy tu tylko kibicuja, bo interesuje ich tylko rywalizacja Messi vs Ronaldo.. i to Barca ma grać dla Messiego, a nie odwrotnie
2
Zawodnik juve nie trafił w piłkę a w Lucasa, wiec karny który mógł być odgwizdany i nie musiał być. Z każdej decyzji sędzia by się wybronil. Pilka nozna jest mało sprawiedliwa i uczy pokory
0
Wczorajszy mecz dał wielu kibicom i zawodnikom Barcy bolesną lekcję życia.. Mam nadzieję, że Ci którzy liczyli na spacer dostali lekcję pokory, a Ci co tu byli ze wzgląd na sukcesy osiągane w tym sezonie to już tu nie wrócą.
0
Brawo Lahoz, dobra decyzja
7
Do tego dodam, że Barca tak dobrze gra taktycznie, że Wam się wydaję, że są zmęczeni fizycznie, a oni po prostu kontrolują mecz nie meczac się jakoś mocno.. pokazał to między innymi mecz z Realem, kiedy 1 połowę zagrali spokojnie taktycznie, a w drugiej jak docisneli to Real był na kolanach
7
Gadacie, że Rakitic zajechany, a nie spuszcza z tonu.. wejść w formę i trzymać rytm to znaczy grać ciągle, Rakitic, Busi, Messi.. jeśli oni zrobią sobie przerwę to może im to zaburzyc rytm meczowy
19
Canal + komentuje mecze, Eleven Sport ma emocje jakby grali w pingponga
2
Dominowaliśmy, pressing po stracie był w większości przypadków udany, przez co nie mieli oni za wiele sytuacji, kontrola przez praktycznie cały mecz, bramki byly kwestią minut. Szkoda tylko, że Messi podejmował wczoraj złe decyzje, bo wynik mógł być większy :p
0
Ciekaw jestem czy zanim przyszedł Pep i Barca nie grała takiej piłki, też tak narzekałeś, czy raczej cieszyłeś się gdy drużyna wygrywała. Chcesz fajną dla oka piłke to przerzuć się na Premier League, tam są ciekawe i wyrównane mecze.
2
Śmieszą mnie takie teksty.. po meczu mają taką regenerację, że spokojnie po 48 h nie czują nic..jakby ktoś był zajechany i byłoby to widać gołym okiem to Ernesto by to widzial
0
To jest la rambla podczas meczu, na piłce się nie znaja, liczy się tylko że nie ma 5:0 do przerwy
0
No a ten pressing, który dziś funkcjonuje bardzo dobrze, to na stojaka jest.
10
Roma nie istnieje, pressing 10/10.. dobry mecz taktyczny.
36
Dla Was to i tak mało bo wy byście chcieli 5:0 do przerwy.. jakbyśmy grali z Getafe albo Malaga.. szkoda pisać, kibice sukcesu
0
Pachnie golem, coraz słabiej Roma wyglada
0
Przewagę mamy, liczę na 2:0 dla naszych dzisiaj. Kontrolujemy mecz
1
Dobrze, że Barca gra po Realu, przynajmniej już wieczorem nie będzie tu tylu komentarzy o Ronaldo i Realu, tylko o Barcelonie :)
0
Stojąca na 10 m. Oj Sevilla taka okazja..
0
Teraz zauwazylem, że Paulinho ma podobny uśmieszek co Pedro :D
1
Moja Kobieta preferuje u mnie słodkie zapachy, więc polecam Ci z sklepu ZARA ( nie myślałem, że w sklepie z ciuchami robią tak dobre perfumy ) :) Mi osobiście najbardziej pasują te z Hugo Bossa.
0
Pojawią się wraz z nową gazetką Biedronki
36
I tak miesiąc przed MŚ każdy będzie kupował koszulki z Biedronki za 14.99zł
2
Nie podoba Wam się temat walkowany przez la ramble to nie wchodzcie przez pół dnia. Ja tak robię i nie mam z tym problemu, okazało się, że jest życie poza la rambla
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu?