8

Niektórych komentarze typu, że ludzie z "notatnika" są tacy, siacy, że piszą głupoty.. to poprostu zwala mnie to z nóg. Co to za różnica czy kibic Realu czy Barcelony, jak tu bardziej chodzi o głupotę człowieka. Na La Rambli też jest dużo ludzi, którzy inteligencją nie błyszczą tak samo jak tam...

1

Cześć Wam! Szukam serialu, który mnie wciągnie, ale nie skończy się po 2 sezonach ( Wataha, Belfer czy Stranger Things) macie jakieś propozycje? ( Dexter, Breaking Bad, Narcos - te seriale już zobaczyłem ). Z góry dziękuję za odpowiedzi! :)

7

Jeśli uważasz że Gomes jest w słabszej dyspozycji niż aktualnie Dembele to nie mam pytań

1

Ważny mecz, Dembele jeszcze nie jest w formie to gdzie ma być? Pewnie wejdzie w drugiej

0

I trochę nieudolnie :)

4

Prosta logika, odchodzą z klubu najlepsi na świecie na swoich pozycjach, to trzeba kupić top zawodnika na daną pozycję.. Barca ma okres, że trzeba było łatać za napadziorów grających w Trio z Messim i kupili Suareza.. Xavi odszedł i od razu chcieli Verrattiego( skończyło się na Cou ) Ney odszedł to kupili Dembele..w Realu też przyjdzie pora w której Ronaldo, Benzema, Bale będą odchodzić to na 1000% kupią gwiazdy za nie wiadomo jakie pieniądze.

1

i cieszę się, że grają u nas gwiazdy.. nie ważne za jaki pieniądz.Jak ich stać to niech kupują :P

0

i tak Real wybuli dużo kasy na gwiazdy, żeby wymienić Ronaldo czy Benzemę :)

13

Mnie jakoś szczerze nigdy nie interesowało ile Barca czy ktokolwiek wydał kasy na zawodnika..

1. Nie mój hajs

2. Te pieniądze są od bogatych ludzi więc na biednych nigdy nie trafia, także tego.. nie żałuję ani złotka wydanego na kogokolwiek z Barcy ;D

3.Żeby tworzyła się konkurencja musi być w tych czasach jakiś Arab albo Chińskie sponsoringi.. bo gdyby nie oni to tak na prawdę oglądalibyśmy ciągle te same zespoły na topie,a tak przynajmniej jest PSG czy CIty :p

1

Mimo wszystko mam szacunek do Niego. Może nie wypalił u nas, ale najwyraźniej ma tego świadomość, widzi, że szans na grę nie będzie miał więc chce odejść :) Kreatywny pomocnik dla Barcelony to już niestety musi być TOP piłkarski. Mam nadzieję, że w innym klubie będzie ważnym zawodnikiem.Moje zdanie o nim jest takie, że piłkarsko Jego styl gry i umiejętności nie dorastały poziomowi Barcy, ale jako osoba strasznie go lubię.

2

Mascherano jak mało kto potrafi reprezentować swoje barwy.. zawsze daje 110%.. I ten jeden jedyny gol widniejący w statystykach jest tak symboliczny...

1

Skończyłem oglądać Watahę (polecam, nie wierzyłem, że polski serial może być tak dobry). Jakie są wasze ulubione seriale? Może na któryś się skuszę :D

0

przeszedłem 3 razy i to dwoma postaciami :D

0

Czesc! Mam problem mały z Google chrome... gdy otwieram przegladarkę wyskakuje mi " Ta witryna jest nie osiągalna".. próbowałem odinstalować i zainstalować z powrotem, ale to nic nie dało.. Tak jakby poprostu coś blokowało dostęp do internetu przeglądarki.. Jakieś rady macie? :)

2

Real oszczędza siły na rewanż w CdR

0

Puziol :DDDD

12

Liga jest długa, pozostało wiele meczy..

0

Macie jakąś stronę gdzie mógłbym pobrać serial?

0

Tak mi się wydaję, że Coutinho nie przejdzie w zime. Nie dość że Liverpool gra w LM to musiałby być glupi, żeby rezygnować z gry w takich rozgrywkach. Czuję, że po sezonie przejdzie i da Liverpool owi się przygotować

0

Ja takiej oferty szukałem w październiku i nie znalazłem

0

http://nettg.pl/news/147134/gornictwo-wypadek-smiertelny-w-chwalowicach
Ech, 10 metrów ode mnie.. czy warto ryzykować życie dla pieniędzy..

0

Cześć wszystkim, jaki polecacie zegarek do 200 zł?

2

To tak jakbyś zapytał gdziekolwiek czemu ludzie chodzą na A klasę, okregowki itd :)chodzą bo lubią piłkę nożną

2

Po prostu media nie potrafią przyjąć do wiadomości ze może być ktoś lepszy :)

1

Ja z Rybnika więc też za Górnikiem i też staram się być na każdym meczu Górnika w Zabrzu :)

4

Dlatego życzę z całego serca Gornikowi mistrzostwa. Nie da się słuchać jak wszędzie chwalą Legie...

0

Jakieś tam szanse są, Jaga prowadzi , Legia gra w przewadze, a Górnik w tym sezonie jest niesamowity i zbilem już dużo kasy podbijajac kupon opcja " Górnik lub remis"

3

Ważne żeby w kryzysie nie przegrywać. Gra jak dla mnie może być słaba, ważne 3 pkt. Od lutego chciałbym zobaczyć 1000% możliwości tej drużyny

1

Siemka, wypiłem wczoraj z kumplem liter na dwóch ( skończyliśmy przed 1 w nocy ) czy mogę spokojnie jechać wieczorem autem czy trochę ryzyko?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?