adamt1996
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Kibice Realu i kibice Barcelony niczym się nie różnią.. ten sam ból dupy, te same żale.. Wszystko zależy po prostu komu jak idzie :) Najlepsze są dla mnie komentarze jak największe płaczki śmieją się, jak to Ci drudzy płaczą i mają ból! :D (oczywiście nie wszyscy kibice, bo jest część normalnych z jednej i z drugiej strony)
4
Cudowne uczucie znów wierzyć w tryplet :) !!
0
szkoda, że mało kiedy doliczają 5 minut ;DD
0
po przegranych nie wchodzę na strone przez parę dni, żeby uniknąć komentarzy, po wygranych czytam je chętnie... po tym meczu wróciłem z pracy i puściłem sobie ten mecz od początku... aż mi głupio, że chciałem iść spać przy 3:1.. to byłby największy błąd mojego życia... ostatnio myślałem jaką koszulkę Barcy sobie kupić i myślę, że to będzie właśnie ta.. skoro mam 20 lat i jestem kibicem który pamięta mecz z Chelsea, ale nie był tego świadom.. to właśnie ten mecz sprawił że przy 3:0 i 5:1 się trzęsłem jakby było -40 w domu...moment którego nie zapomnę do końca życia.. myślałem że takie rzeczy tylko w filmach
0
Tu to samo, lepiej zawsze patrzeć na siebie :D
0
Moim zdaniem dziwnie oceniacie, Rafa bez historii 4, Rakitic dobra zmiana 4.5.. Trochę nie zgodzę się też z tymi opisami, ja bym wszędzie napisał, "najgorszy mecz w sezonie, zero zaangażowania" oprócz Stegena, Neya, Rakiety i Rafy (bo za mało czasu miał) nie odczytujcie jako hejt, po prostu różnica zdań ;) pozdrawiam!
0
Bo przegrywać trzeba umieć, a nie placz
0
Szkoda,że Barcelona trafiła na swój słaby mecz, akurat w lm, kiedy PSG w takiej formie
0
Jesteś pewien heh
0
Czemu Suarez nie strzeli 2 super bramek? ;(
0
Hahahahahahahha
0
Już wiadomo czemu Krychowiak nawet w kadrze się nie mieści.. Poezja
0
Cała drużyna chodzi, a w PSG biegają jak wsciekli
0
Widać różnice w podejściu do meczu niestety
0
Moim zdaniem fajnie, że jest coraz więcej świąt do obchodzenia, przynajmniej nie jest szaro i nudno :)
0
Jakie wasze typy na dziś? Ja obstawiam Borussie i Barcelonę! :)
0
Ciekawy pomysł, ale byłbym się, że jeden nie wejdzie ;p ja mam Milan, Lazio i gijon
0
Masche, Umtiti i Pique.. Dawno nie było tak mocnej i pewnej obrony
0
obstawie Atletico, pewniak że nie siądzie :p
1
i załatwił przy okazji od razu sprawę mojego kuponu ;D już nie muszę śledzić reszty wyników :)
0
mecz równy, nie było drużyny przeważającej ( choć to Betis mógł więcej ukuć), ale to Barcelona strzelila bramkę więcej :p 1:1 to dobry wynik patrząc na obraz gry :) szkoda, że nie zaliczyli tej bramki, wtedy można by było mówić, że Betis być może zasługiwał na więcej :)
0
Szczerze mówiąc, po tylu latach, pięknie zobaczyć jak Razem się cieszą Messi Inieesta, Busi.
0
ja za 1.9 ale to jeden z 4 meczów mojego kuponu :)
0
ja bym wpuścił Turana za Neymara i Rafinha za Gomesa
0
czy ktoś mógłby mi powiedzieć, na czym polega bonus 150 zł na betsafe? :)
0
mam problem, ktoś stawia na betsafe? :)
0
myślicie, że jutro Nicea wygra? :D
0
Może cieszyć jednak pogrom Barcelony :D 2 Messi 4 Suarez 5 Neymar :)
1
dwa największe trofea wygrał, królem strzelców LM był.. więc nagroda pod tym względem jest zasłużona :) mogę się mylić, ale nie wierzę, żeby mu się udało jeszcze kiedykolwiek ją zdobyć, bo już nie prezentuje tak wysokiej formy jak kiedyś :p niektórzy mogliby mieć wiecznie te 26-28 lat ;D i na wieki bitwa o złote piłki pomiędzy Messim i Ronaldo
1
To co tu niektórzy piszą jest po prostu tragedią.. a najlepsze, że te same osoby naśmiewają się z kibiców Realu, jacy to oni nie są i co oni nie piszą na swoim forum :)